🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 8

  • 56 204
  • 737
# 405
Ели, това е от "ЛИБИДОТО".... нищо не разбираш Animal See No EvilAnimal See No EvilJoyJoy
Виж целия пост
# 406
Рагаци, тамън щях да коментирам как Джан сластно е прехапал устни на единия кадър, но попаднах на нова бомбастична новина!!! Misc BombMisc BombMisc Bomb

Британската филмова компания Fremantle придоби 70% дял в италианската Lux Vide, известната телевизионна продуцентска компания, която непрекъснато повишава позицията си на международната арена.



Сделката е финализирана днес. Лука Бернабей казва, че това е стъпка към международните пазари. Fremantle имат офиси в Северна Америка. Моля вижте по-надолу за какви продукции става дума... X-фактор, аналозите на „България търси талант” Scream Леле Джано вече официално е в мноооого дълбоките води на международната филмова индустрия!!! Scream Говорим за много пари и много възможности!!! Ето сега вече Джан има шанс да е новия Бонд Smile



Виж целия пост
# 407
Scream Лелее, скандална новина! Scream Гранде новина! Nature Zap Nature Zap Nature Zap Misc Bomb

Лукс с пост в ИГ - потвърждават сделката! Simple Smile


"Страхотен ден за Lux Vide, която се присъедини към Fremantle, една от основните културни и развлекателни продуцентски групи в света.
С присъединяването си към Fremantle, Lux Vide потвърждава своята историческа стратегия за интернационализация. Семейство Бернабей остава начело на компанията, основана от баща им Еторе, като акционери, мениджъри и ориентири за творческия и продуцентски екип, който със страст и талант постигна големите успехи на Lux.⁣
Всички сме развълнувани. и щастливи да се присъединим, за да бъдем част от още по-голямо
семейство"



Веднага проверих купувачите, к'ви са, що са.. Hands V ии доволна останах!! Joy
Работят/снимат в USA, Европа, Австралия, Близкия изток... абе навсякъде са, завзели са всичко, мноого са мощни! Nature Zap  

Нека му е на късмет на Зевса!! Flowers Four Leaf Clover


Аз се чудех (до днес), защо Джано надписа тази книга така Rolling Eyes Grinning
а те хората, преговаряли отдавна и нашия си е направил предварително сметката! Hands V Grinning



Елке, с Франческо Демир, само подгрява за новия Бонд.. ако не този, то другия Джеймс ще е нашия неземен красавец! Joy

Уреди се некадърният Джано-Потника бее, да не го мислят хейтърите вече!! Grinning
До колкото помня, Джан има 4-ри годишен договор с тях! Sunglasses
Аайде бакалъм! Прав му път, обсипан с много заслужени успехи! Hands Pray Flowers Four Leaf Clover


Виж целия пост
# 408

  ГРОЗДЕНЦЕ* ша са задавя от смях..
Джано - Потника*
Виж целия пост
# 409
Добро утро,момичета!



Отново интересни новини сте донесли вчера - Грозде Hug...Ели Hug! Nature ZapNature Boom
Хейтърите изобщо не ме интересуват!Нека да си говорят!
Виждаме какъв е резултата с кариерата на Джан! Blue HeartNature StarHands Plus1











Усмихнат и успешен ден ви желая!
Виж целия пост
# 410
Привет рагаци! Simple Smile

Ако някой си е помислил, че Джано си е тръгнал от Сицилия/Палермо, е в голяма грешка! Hands V Joy

Първо ще ви сложа линкове на две много яки клипчета от Сета днес с Франческо Демир.. Heart
после ще ви наслагам и клипчета с Джано! Sunglasses

Мноого е красив, МНОГО.... Scream луд човек! Animal See No Evil Heart Eyes
мн. сладко са озвучени видеата : ))
Notes https://www.instagram.com/p/Car3AmAI7eJ/
Notes https://www.instagram.com/p/Car2vUTopcR/
Notes https://www.instagram.com/p/CarzMGEISfv/



хаха тази рагаца е пред припадък Joy




Абе къде е Гроздето.. ?? че не е писала в мамата,
за да ме видят рагаците, какъв съм неотразим и днес??
Joy



Преди 6 часа..
"Добро утро, приятели на Панорама Италия ♥ ️
Излезне от хотела на Can Yaman ❤️"
https://www.instagram.com/p/CarQaetgnX_/

Преди 4 часа..
(към 30 сек. пристига и после следват селфита на поразия ..) Grinning
Гащьо сладък днес се е накичил и с герданче!! Ще го изям това рошаво и накипрено бебе! Heart Eyes Grinning

"Пристигане на Джан Яман ♥️ на снимачната площадка на Острова на женските ...
още една прекрасна природа на нашата Сицилия 🌊🌞❤️"
https://www.instagram.com/p/CarbN3ZA4XV/

Преди 2 часа..
Тук вече е Франческо (ориг. клипче) https://www.instagram.com/p/CarrycmAeLA/

Днес снимките са в Сицилия на Женсския остров или Островът на жените..
(не ми дава да копирам статията, затова правя скрийншот)

Виж целия пост
# 411


Грозде Hug,благодаря за новините.Но линковете са от ИГ и нищо не мога да видя!Ще трябва да си ги търся от ВК!



Виж целия пост
# 412
Не знам дали клипчетата са същите, че и аз в инстаграм няма как да ги видя, но ето едни днешни.
https://scontent.cdninstagram.com/v/t50.16885-16/275152449_63443 … mp;_nc_sid=4f375e
https://scontent.cdninstagram.com/v/t50.16885-16/275117486_35844 … mp;_nc_sid=4f375e
https://scontent.cdninstagram.com/v/t50.16885-16/275007956_44751 … mp;_nc_sid=4f375e
https://scontent.cdninstagram.com/v/t50.16885-16/275025228_30529 … mp;_nc_sid=4f375e
Има и много снимки с фенове, но разветите му къдрици са го закрили в 90% от тях.
Виж целия пост
# 413
Привет, момичета! Stuck Out Tongue Winking Eye
Благодаря за всичко споделено новини, видеа и снимки! Flowers Hibiscus
А бе, много хубав тоя Джан! Animal See No Evil
Все си мисля, че съм видяла най-прекрасният Джан, а той на следващият ден още по-прекрасен. Two Hearts
Ама като гледам, не сме само ние припадащи и италианките и те са загубили ума и дума....не го оставят.Heart Eyes
Аз така да чакат артист или артистка непрекъснато и навсякъде не съм виждала и чувала да има. Sunglasses
Няма такова съкровище! Heart

Много сладък тоя рошльо Animal See No EvilAnimal See No Evil


Връщам се да редактирам, защото тази снимка не е за изпускане.
Вижте само каква красота, какво излъчване.....направо умирам Heart Heart Heart

Виж целия пост
# 414
Злати Hug Профи Hug повечето клипове ги има и във ВК и навсякъде.. но аз днес все попадам и слагам линкове от ИГ, понеже ги намирам обработени*, озвучени.. или на бавен/бърз каданс..
Аз имам регистрации навсякъде, за да мога да гледам (и после да клюкарствам, разбира се..) иначе за друго не ползвам ВК, ИГ и ТТ Grinning

Навсякъде чета, че днес е "последният ден" на Джан в Палермо Simple Smile айде дано! да е за последно! този "последен ден" да си остане последен завинаги! и аз да пиша за последен път! за този прословут и дълго чакан "последен ден"! Rolling Eyes Joy
и такаа.. ето я и "последната вечер"!!
за последно ви слагам видео от Палермо, рагации!!! Joy Joy

Повече от половин час си прави селфита с феновете, безспир.. неуморим! Simple Smile
Много се радвам да го видя, че е добре, здрав, щастлив.. заобиколен от много и истинска любов и да го виждам как се вълнува от толкова уникална привързаност.. Simple Smile

(30 мин. видео)
"Видео от тази вечер на живо @panorama__italy на вратата на хотела в Палермо Can Yaman, когато пристига след снимките на Viola Come Il Mare" https://www.instagram.com/p/CasUsbdusQx/

Момичета, слагам ви две видеа от тази вечер, на тази дама "canmel128", винаги прави красиви видеа, надписани с красиви думи.. Simple Smile

canmel128: "Да те видя така винаги е огромна емоция, винаги, винаги, винаги...."
https://www.instagram.com/p/CasbvHSo91K/

canmel128: "ОСТАВАМ ТИ СЪРЦЕТО СИ, ДУШАТА МИ, ГЛАВАТА МИ" ... ти ни научи на този жест, този поздрав, който според мен е сред най-красивите послания в света ... направи го отново тази вечер.
И това е поздравът - най-красивото, което мога да направя, най-красивото, което мога да дам на тези, които имат сърце и глава пълни с Теб ♾️"
  https://www.instagram.com/p/CasdX6Fo0Cq/


Джаки Hug последната снимка с момиченцето ми е една от многото "най-любими"..
нея спокойно мога да я кръстя - "Истинската красотата, между очарованието и съвършенството.." Heart Eyes

Виж целия пост
# 415
Здравейте,момичета!







Пускам видеа за тези които нямат ИГ!Ако се повтарят ще ме извините,защото другите няма как да ги видя!
Видео от Джан Яман / Фан-клуб актёра | «Мистер Ошибка»
Джан отблизо...0,10 мин.
https://vk.com/canyamanfanklub?z=video-199343470_456243471%2Fb89 … l_wall_-199343470
и др. от 0,10 мин.Джан се прибира...
https://vk.com/canyamanfanklub?z=video-199343470_456243473%2F720 … l_wall_-199343470
видеото е от 14,36 мин.
https://vk.com/canyamanfanklub?z=video-199343470_456243470%2F4a4 … l_wall_-199343470
....14,07 мин.
https://vk.com/canyamanfanklub?z=video-199343470_456243472%2Fd45 … l_wall_-199343470



Приятна събота! HugFlowers Four Leaf CloverFlowers Tulip
Виж целия пост
# 416
Здравейте, рагаци!

Наш Джано си е вече в Рим! Simple Smile

Баш фотографа @gianluigibarbierii веднага се е щракнал с него Simple Smile





Тази сутрин на тръгване от хотела в Палермо.. малко селфита набързо и газ към Рим Simple Smile
https://twitter.com/canimo79/status/1500086994298363904


https://twitter.com/silbigg/status/1500057693482065922
Виж целия пост
# 417
Не мога да повярвам, че Джан е в Рим Joy Свършиха ли вече тези снимки на Виолата? Айде да свършват, че Анджелина Джоли ще снима в Италия новия си филм, с продуценти Лукс Виде и Фриментъл. Гледайте само какво става, още от първия ден и бам! Анджелина Джоли!!! Да не се чуди и мае кака Анджи, да взима Джано за главен актьор!



„Анджелина Джоли беше щастлива, че подписа споразумение с Фриментъл, който планира да заснеме нейния филм като режисьор по романа на Алесандро Барико „ Без кръв “ в Италия.”
Виж целия пост
# 418
Не мога да повярвам, че Джан е в Рим Joy Свършиха ли вече тези снимки на Виолата? Айде да свършват, че Анджелина Джоли ще снима в Италия новия си филм, с продуценти Лукс Виде и Фриментъл. Гледайте само какво става, още от първия ден и бам! Анджелина Джоли!!! Да не се чуди и мае кака Анджи, да взима Джано за главен актьор!
Джоли не го е видяла, не го е "взела"... Hands V Stuck Out Tongue Winking Eye

Турската преса днес!

Внимание! Заглавието в сайта е написано с червени букви
Който не е разбрал, че ще има Турска полиция и Турски полицай в Италианските сериалИ,
нека да знае вече!
Hands V Joy Joy



Публикувано е представянето на сериала "Viola Come Il Mare", в който Джан Яман, който скоро ще дойде в Турция за новия сериал, който ще заснеме на платформата по споразумението, което сключи с Disney Plus, участва в Италия. . Ролята на Яман се появи и в продукцията, чийто трейлър беше пуснат по италианския телевизионен канал Canale 5, където ще се излъчва сериалът. В промоцията се видя, че актьорът играе турски полицай.
https://www.gunes.com/magazin/italyan-dizisinde-turk-polisi-1128705

Джан, пред дома му в Рим! Simple Smile




"От Палермо някои турски фенове: „Джан, Турция се гордее с теб“🥰
За тези, които казват, че Джан е мразен в родината си 🤫"

https://twitter.com/loveisi51786700/status/1500170736484421641
Виж целия пост
# 419
Здравейте,момичета!



Днес е Сирни Заговезни и ден за прошка!
Простете и нека ви бъде простено! Heart
И да си хапнете довечера халва! Wink









Пожелавам ви приятна неделя!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия