
Аз вчера си викам ще поздравя рагаците след малко, след малко, след малко... и съм заспала 
Ей ви един подарък, да си го пипате на воля


Аз вчера си викам ще поздравя рагаците след малко, след малко, след малко... и съм заспала 


" ? 

Стиснати челюсти.. Някой е настъпил Скорпи по опашката...

По-добре, не се забърквайте с него!


https://twitter.com/ZValstango/status/1501286500503334912 

Джано се превръща от сладко мече в разярен лъв за 1.3 секунди
Да не си му пред очите 











ИГ пост от Джано-Италиано!







усещате ли присвояването, а? А? А?









ей сега си редактирах горния пост и обясних същото!
дала съм и линк на това неприятно предаване "последна официална спирка", дори не е сериал.. Нямам думи, как се пререждат само...





а той е мноого сладък! 















Дай Боже, всеки му 
Препоръчани теми