NESCAFE DOLCE GUSTO 8

  • 50 525
  • 759
# 15
Пиши после за еспресото, как ти се вижда.
Виж целия пост
# 16
Здравейте, някой има ли информация защо фирмения магазин на Нескафе (до самия завод в София който е) е все затворен?
Виж целия пост
# 17
Пиши после за еспресото, как ти се вижда.

Някой пробва ли лидълските капсули? Добро ли е еспресото?
Виж целия пост
# 18
Аз! Кой друг 😀харесах го. Сякаш е слабо 2 чертички, аз сигурно го направих рядко с Пиколо съм.
Виж целия пост
# 19
Аз днес бях в Лидъл, но не видях такива капсули. Но пък щом са слабички, няма да е моето кафе.
Виж целия пост
# 20
Здравейте, някой има ли информация защо фирмения магазин на Нескафе (до самия завод в София който е) е все затворен?
Още ли е затворен?
Малко след като пуснаха кепенците имаше бележка, че предстои ремонт, който ще отнеме минимум 8 седмици, но това май беше в началото на ноември (не помня точно, писах в темата). Тъкмо мислех да ходя отново, че чокачиното на детето рядко е на промоция другъде, но явно няма смисъл.
Виж целия пост
# 21
Аз днес бях в Лидъл, но не видях такива капсули. Но пък щом са слабички, няма да е моето кафе.
Еспресо е 50 мл, лунго 120 мл, А ги правя редки явно.
Виж целия пост
# 22
В Метро имаше намалени капсули на Долче Густо, но не помня точно кои.
Виж целия пост
# 23
Здравейте, някой може ли да ми обясни как точно мога да си регистрирам кодовете от кутиите? Имам профил в сайта, отварям меню Моите бонуси и никъде не мога да открия опция да въведа кодовете - пише баланс 0 точки и толкоз. Пробвах да отворя през друг браузър - същата история. А съм насъбрала доста кодове за регистрация. Съвети?
Виж целия пост
# 24
Точките не се отче в сайта от няколко месеца.
Виж целия пост
# 25
Здравейте, някой може ли да ми обясни как точно мога да си регистрирам кодовете от кутиите? Имам профил в сайта, отварям меню Моите бонуси и никъде не мога да открия опция да въведа кодовете - пише баланс 0 точки и толкоз. Пробвах да отворя през друг браузър - същата история. А съм насъбрала доста кодове за регистрация. Съвети?

Тази лоялна програма е спряна вече.
Виж целия пост
# 26
Спешно ми трябва една машина мини ми. Или изчерпани, или на цена 149 и нагоре. Това ли е нормалната цена сега? Някой друг модел има ли на по-нормална цена? Държа на автоматичното дозиране.
Виж целия пост
# 27
Спешно ми трябва една машина мини ми. Или изчерпани, или на цена 149 и нагоре. Това ли е нормалната цена сега? Някой друг модел има ли на по-нормална цена? Държа на автоматичното дозиране.
https://www.emag.bg/kafemashina-krups-nescafe-dolce-gusto-mini-m … h31/pd/DPX4H2BBM/
126,65 лв с код discount, не е кой знае колко по-ниска цената, но пак е нещо.
Виж целия пост
# 28
Спешно ми трябва една машина мини ми. Или изчерпани, или на цена 149 и нагоре. Това ли е нормалната цена сега? Някой друг модел има ли на по-нормална цена? Държа на автоматичното дозиране.
https://www.emag.bg/kafemashina-krups-nescafe-dolce-gusto-mini-m … h31/pd/DPX4H2BBM/
126,65 лв с код discount, не е кой знае колко по-ниска цената, но пак е нещо.

Аз май нещо не можах да се оправя с кода преди да попитам тук, ще пробвам пак. А на какво се дължи следното - различните цветове, уж налични три от тях, а доставката за червената е безплатна, за другите не е, и срока за доставка не е ясен?

Редактирам. Помоцията важи само за червеният цвят. Ще съгласувам офертата и евентуално ще поръчам. Дано пристигне в понеделник.
Благодаря!
Виж целия пост
# 29
Бялата например се предлагаше от друг продавач и затова не важи кода за отстъпка. Аз бих препоръчала,  ако ще поръчвате от емаг, то да следите продавач също да е емаг.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия