NESCAFE DOLCE GUSTO 8

  • 50 528
  • 759
# 90
Ще ида днес в Лидл.
А иначе и в Метро са нагоре, кутия за 30 капсули е 14,99 вместо 13,99
Виж целия пост
# 91
Ще ида днес в Лидл.
А иначе и в Метро са нагоре, кутия за 30 капсули е 14,99 вместо 13,99
Пиши после на промо ли са, че и аз търся.
Виж целия пост
# 92
В Метро са на промоция
Редактор, в Лидл са още 9.99 без промоция на Нес кафе
Виж целия пост
# 93
Тази сутрин в Метро на Цариградско имаше 2-3 кутии Лунго с 30 капсули и нищо друго.

На Спетема капсулите как са? Загледала съм Капучиното...
Виж целия пост
# 94
Черните Спетема са гадни, а капсулите им затормозяват машината, не бих си ги причинила.
Виж целия пост
# 95
Мда, средна хубост и дебела кожа Joy
Последно пробвах червените и ми се видяха най-поносими.
Виж целия пост
# 96
Аз пия синята Спетема, че реших да мина на по-слабо кафе от Наполито, ядва се.
Виж целия пост
# 97
На Спетема капсулите как са? Загледала съм Капучиното...

Чак сега се замислих - те имат Кортадо, нямат капучино.
Виж целия пост
# 98
Кортадо на Спетема беше гадно! Другите им капсули биват.
Виж целия пост
# 99
Да, Кортадо съм имала предвид. Ами щом е гадно няма да пробвам.
Виж целия пост
# 100
От понеделник в Кауфланд ще има Старбъкс капсули на промоция, 12 капсули за 6.99 лв
Виж целия пост
# 101
Голяма суша на Долчето. От 2-3 седмици май ги няма на промоция, все пускат някакви други (само Долчето ми харесват на мен Grinning ). Принудих се да поръчам онлайн.
Много се дразня така, пускат ги из всички вериги за известно време и после изчезнат (промоциите, де Grinning) В нас се пие много и се дразня като взимам на редовно цена. Smiley
Виж целия пост
# 102
Аз слагам оригиналните на Долче капсули, всеки ден проверявам,замаих се😃 и няма и няма ...
Суша меко казано😃✅
И за др седмица НЕ видях
Виж целия пост
# 103
Вярно до сега не е било да ги няма нейде на промо...
Виж целия пост
# 104
В Метро големите кутии са на 14.99лв
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия