Улавяте ли се, че харчите залудо пари?

  • 52 166
  • 1 181
# 480
И в България, дори в София е трудно да се правят сравнения.
Може за измиване и прическа в някой краен квартал на София цената да е 15 лв., а по центъра 150, примерно.
И да се харесаш повече с прическата от крайният квартал, отколкото на центъра, щот ученик на известен коафьор се е упражнил с косата ми.
Това е относително.
Виж целия пост
# 481
Факт, аз най-много се харесвам с една фризьорка от моето детство, която взема по 10 лева на подстригване, ама хич не ми е удобна и ходя при нея веднъж на 2-3 години. През останалото време се подстригвам сама. Около нас има 4-5 салона, ами страх ме е да ги пробвам, че последните години все не съм доволна.
Виж целия пост
# 482
Около £70.Дали е нормална?За едни да,за други не.

Сравнения могат да се правят само в рамките на България. 70 паунда са над 160 лева, наглед много, ама ако един наем за двустаен в Сити е над 5000 лева то за какво си говорим?
По горе други потребители дадоха цени в Евро. Сравнения могат да се правят на всякъде по света.В ситито цените са съвсем други,наемите също.
Виж целия пост
# 483
Къде са тези фризьорки?! Над 50 лв ми искат на мен.
В Дружба съм аз.
Виж целия пост
# 484
Ходя на фризьор и козметичка редовно. На фризьор ми е супер приятно, козметичката - по неволя Simple Smile Изобщо не се справям добре сама, няма и смисъл да се мъча.

На маникюр ходя само ако ще се женя, иначе не.
Виж целия пост
# 485
Много обичам да ходя на фризьор и козметик, често ходя без да имам нужда. И на масаж ходя редовно. Излиза, че обичам да ме пипат.
Виж целия пост
# 486
Къде са тези фризьорки?! Над 50 лв ми искат на мен.
В Дружба съм аз.
И аз съм ходила в Дружба, последната година смених три салона в Овча купел, все е тая цена. В същото студио ходя и за маникюр, 25-35 лв, зависи.
Мама не даваше да си "наранявам тялото", нещо с енергиите беше свързано, та си пробих ушите за сефте на 45 години. ММ е с обеци от три години, не съм го виждала без оттогава, обаче има два чифта по 10 лв и толкоз, не е по темата.
Бианка, ами аз по този повод отидох на маникюр, обаче ми хареса и възнамерявам да си намирам поводи занапред.😁
Виж целия пост
# 487
Колко е според вас нормалната цена за пострижка с измиване и сешоар?

30 лева давам на моята.

Аз не мога да си изравня косата сама, така че парите дадени за фризьор не ги считам за лудо.
Виж целия пост
# 488
За мен добрата прическа е много важна за първото впечатление, така че това е инвестиция, а не пари залудо.
Моята фризьорка е вдигнала цените, но съм опитвала при други и беше зле, та пак ходих при моята да ме оправя.
Виж целия пост
# 489
Аз се подстригвам сама не за да пестя и абсолютно си е инвестиция добрата прическа при читав фризьор.
Виж целия пост
# 490
А много се дават за маникюр. Чудя се преди без тези маникюри как са се правили сами жените, даже си мисля дали аз съм единствения балък, който си купува лакове и лакочистител, памук. Усещам все едно невидим натиск някой път. Всеки с правени нокти, картинки, камъчета, рисунки... А аз? Сам сама да се правя. Знам че и други са така. Понеже вдички колежки-та и аз. Харесват ли ви изкуствени нокти?
Виж целия пост
# 491
Дъщеря ми ходи в салон, аз не. В момента са ми супер изпочупени и не ми пука.
Виж целия пост
# 492
А много се дават за маникюр. Чудя се преди без тези маникюри как са се правили сами жените, даже си мисля дали аз съм единствения балък, който си купува лакове и лакочистител, памук. Усещам все едно невидим натиск някой път. Всеки с правени нокти, картинки, камъчета, рисунки... А аз? Сам сама да се правя. Знам че и други са така. Понеже вдички колежки-та и аз. Харесват ли ви изкуствени нокти?
Зависи какво имаш предвид под изкуствени нокти. Много хора използват само основа върху собствените си нокти и отгоре лак, други слагат пък гел, под лака, което услива устойчивостта на нокътя. Дали с този гел ще се направи изкуствено удължаване е въпрос на желание на клиентката. Мисля, че вече не слагат пластмасови удължители, както едно време. Ако ноктите ми са много чупливи и им помагам с гел или само база и отгоре лак - изкуствени ли се водят според ССФ или са си моите? Щото хем са моите, хем отгоре им се "помага" да са устойчиви. А и нокти се правят на 3-4 седмици (в салон), ако си ги правиш у вас колко издържат - ден или успяваш 2 да изкараш и то ако не чистиш и миеш? А времето в което стоиш като препарирана у вас? На въпроса дали ми харесват - някои да, някои не, зависи как са направени, какво има лакирано и дали е добре лакирано.
Виж целия пост
# 493
Отдавна не харча за лудо, обаче като видях какво количество бельо и чорапи имам, няма да ми стигнат два живота да ги износя.
Виж целия пост
# 494
  А и нокти се правят на 3-4 седмици (в салон),  ....
отврат, като израснат така   :/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия