Домакини 80/ Със силата и красотата на тигъра

  • 62 805
  • 746
# 105
Моля Света Богородица за изцеление!
В Името на Отца и Сина и Светият Дух - сега и завинаги и за во веки веков! Амин!
Виж целия пост
# 106
Господи, помогни на това дете да оздравее! Богородичке, бди над него! Амин!
Виж целия пост
# 107
Вале включвам се
Виж целия пост
# 108
Вале, усетих как ми настръхва косата! Моля Света Богородица за чудо!
Виж целия пост
# 109
Ох, Вале! Бог да е с нея!

Момичета, нека поразведрим малко сутрешното настроение. Не знам кога мина това време, ама ей на - днес дребосъчка става на 9! А сякаш беше вчера, когато пишех във форума бременна, подпряла лаптопа на корема си 😂😂😂

Това чудо е торта Линд, цял следобед ѝ баях дали ще излезе от формичката или ще събираме с лъжиците 🤣 Особено торти хич не мога да правя, така че и това е постижение за мене.






Виж целия пост
# 110
Добро утро.
Вале, дано да има добри новини.

Ангелче, да ти е живо и здраво порасналото момиченце.

Твоето момиченце е астрален близнак на моя син. И той има рожден ден днес, кога минаха 19 години. Времето лети, пожелавам му да има криле и сили да постигне мечтите си
Виж целия пост
# 111
БаЯ, да ти е жив и здрав момъкът! И здрави нерви, че с водолей не е лесно 😂
Виж целия пост
# 112
Честити да са ви децата, момичета!
Виж целия пост
# 113
Вале, кажи има ли прмяна в състоянието на момичето.
Виж целия пост
# 114
Ангелче, Бабче, да са ви живи и здрави, много успешни и ваша гордост!
Вале, дано са добри сутрешните новини за девойчето!
Виж целия пост
# 115
Новините са много лоши. Лекарите не дават никаква надежда. Чудо само трябва.
Виж целия пост
# 116
Да са ни честити рождениците днес!
Здрави, щастливи и усмихнати! 💐💐💐

Ангелче - много добре ти изглежда тортата! 👏

Вале - не спирам да се моля! Винаги има надежда!
Виж целия пост
# 117
АНГЕЛЧЕ и БАБО ЯКА, честити и благословени да са ви децата. Да мечтаят и да се сбъдват мечтите им, а ние ще им се радваме!
АНГЕЛЧЕ, тортата ти е нестандартна, но сигурно е вкусна. Нали е направена с любов?

Ще се моля за тази душичка. Нека стане чудо!
Виж целия пост
# 118
Бабче , Сноу , да са ви живи и здрави децата! Господ да ги закриля!
   Вале, чрез теб предаваме молитвите за Али.Пишем си отдавна в другата тема,като попарена съм!ДА помага Господ!
Виж целия пост
# 119
Честит празник на малки и големи рожденици. Много здраве и успехи във всяко начинание им пожелавам!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия