Домакини 80/ Със силата и красотата на тигъра

  • 62 826
  • 746
# 600
Честит празник мили дами!
Ангелче, гуш...
Този гардероб ме накара да се размечтая, направо съм влюбена Simple Smile
За учителият какво да кажа,не е редно така да се говори пред децата.Имам един приятел,който е същия, залита по будизъм и разни други неща,добре че не е учител, че кой знае с какво щеше да пълни на децата главите.Е мен ме направи русофоб след като ми даде да прочета навремето една книга,после и други неща четох,но това е отделна тема.
Днес съм си сама с бебето.Слави е при баба и дядо,ММ на София на работа.
Виж целия пост
# 601
Смърф , и в гардероба мога да живея!
  Ще си го напълните,само да свърши тая гадост - войната!
  Ели , така ти завидях,че си самичка.
 Аз имам много нужда да остана сама за известно време, да си чуя мислите, да си мълча и да съм си важна само аз за себе си.Много съм изморена,много!
Виж целия пост
# 602
Честит празник момичета!

Плами  изпуснала съм квартира в Бургас защо?
Heart snow_angelHeart пиши когато решиш.
Това което споделяте за учителите не го разбирам, но и аз съм срещала такива, аз едва успявам да си свърша работата и почти не остава време за странични неща. Ето друга година до този момент съм успяла да поговоря със седмокласниците към какво са се насочили, до тук от всички ученици знам двама или трима към какво са се ориентирали.
Виж целия пост
# 603
Честит празник, момичета!

П.п. забелязвам нови попълнения, които се промъкват по пантофи. Ама недейте така срамежливо де, не апем Wink
Виж целия пост
# 604
Весел празник, момичета!
Виж целия пост
# 605
Добро утро!

Слагам кафето, а Ста ди да дойде да почерпи. Да си жива и здрава! Hug
Виж целия пост
# 606
Ста ди, пожелавам ти всичко най-хубаво и всичките ти мечти да се сбъднат! Честит празник 🏵️
Виж целия пост
# 607
"Чух", че ме викате и пристигам.

Почерпете се за мое здраве!
И благодаря за пожеланията, Ма ко и Ангелче!
Виж целия пост
# 608
Ста,да си здрава,щастлива и обичана!
След 8 март и РД!Голям кеф!

При мен нищо ново.За пръв път днес се наспах добре.Поне това!
Виж целия пост
# 609
Стади, жива и здрава да си! 💐💐💐
Виж целия пост
# 610
СТА ДИ ,честита да си !Здрава и успешна!
Виж целия пост
# 611
Честит рожден ден, Ста ди! Да си здрава, щастлива и успешна!
Виж целия пост
# 612
Присъединявам се към всичките хубави пожелания на момичетата.
СТА ДИ, добавям още здраве, здраве и здраве. Честит рожден ден! За много години!
Виж целия пост
# 613
Честит рожден ден, Ста ди !. Здраве и усмивки ти желая! 🌹
Виж целия пост
# 614
Честит рожден ден,Ста ди! С най-добри пожелания за здраве и много щастие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия