Абонаментни кутии в България - Тема 21

  • 54 456
  • 734
# 330
Аз писах на Кибрит не издържах. Питах си за кутията на Миланеси. Отговориха ми това:
Привет!
Подготвяме специална кутия с продукти на Milanesi през тази година.
На този етап не можем да потвърдим кога ще бъде пусната в продажба. Simple Smile

Та ще си чакам аз Simple Smile

Бяха отговорили и в инстаграм, че е планирано за "следващите месеци на тази година" .
Виж целия пост
# 331
https://goodbox.bg/page/you-are-beautiful
Кутията е вече в продажба
Виж целия пост
# 332
https://goodbox.bg/page/you-are-beautiful
пуснаха я ...
Виж целия пост
# 333
Минавам да кажа първа ПАС на тая "специална " кутия. 🤣🤣
Виж целия пост
# 334
Аз бях писала може би два пъти за Бел Simple Smile (върнете малко стр назад)
Цялата кутия ми харесва най много крема Simple Smile
Виж целия пост
# 335
Минавам да кажа първа ПАС на тая "специална " кутия. 🤣🤣

четсно казано и аз не съм "уау" ...
Виж целия пост
# 336
Не е никак лоша кутията на ГБ само че половината продукти вече ги имам от предишни кутии и съм пас. Този месец поръчах само Кибрит и като споделите какво е съдържанието на февруарската кутия на ГБ ще преценя дали ще поръчам ако има останали бройки. Имам резерви по отношение на спиралата.
Виж целия пост
# 337
Аз също ще пропусна кутията на GB. Притежавам тонера и лосиона за тяло и честно казано не съм впечатлена. Още си стоят, използвани са само 1-2 пъти. Останалите продукти също не са достатъчно изкушаващи, за да поръчам. Очаквах нещо наитина специално.
Виж целия пост
# 338
Защо не ви харесва 😇
На мен ми хареса даже някои продукти може да споделя/разделя с майка ми ще помисля ...
Но ще изчакам и на кибрит специалната кутия.
Виж целия пост
# 339
Аз само скраба на Naobay нямам. Simple Smile
Ох, ще спестя 50 лв. Simple Smile
Виж целия пост
# 340
От кутията на goodbox си харесах скраба, лосиона и душ гела. Може да си я разделим с някой, ако има желаещ нека пише
Виж целия пост
# 341
Аз само еликсира за лице на Eclat бих пробвала.
Виж целия пост
# 342
Хубава е кутията за мен е специална наистина има подбрани неща и е подходяща за подарък например.
Аз също мисля, че ще се въздържа на този етап обаче. Малко съм се пренаситила явно, макар да не съм затрупана с козметика. Май е време да си почина малко.
Виж целия пост
# 343
На мен много ми хареса елексира. Ароматът ми напомня Жадор на Диор 😁  Ободряваше ме сутрин. Водят го елексир/олио, но въобще не е мазно. Лосионът също ми харесва като аромат и как омекотява кожата, но лично аз не съм впечатлена от тонера.
Виж целия пост
# 344
Май и мен само еликсира за лице ме грабна, другите продукти с изключение на душ гела ги имам. Worried
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия