ХАЛИТ ЕРГЕНЧ и БЕРГЮЗАР КОРЕЛ във филмите и в живота, някога и сега; 44

  • 48 785
  • 735
# 195
Добро утро!

Много сладко говори Хан.
И колко е пораснал!
Представям си как чака Али да се върне от училище,
и да се боричкат двамата. Heart Eyes



Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 196
Здравейте
Сега видях клипчетата, Много е пораснал Хан!

Защо при редакция няма известие? Старата версия имаше...

Скрит текст:
Стресирана съм от войната в Украйна. Много е близо до нас... Cry
Виж целия пост
# 197
«Има дни, пълни с вятър, има дни пълни с гняв, има дни пълни със сълзи, но има и дни
пълни с любов, които ни дават силата да продължим напред през всички останали дни.»


Следобеден привет, Приятели!



Да си пожелаем много слънце, свободен дух, Мир и повече вяра в себе си... Hands Pray



Виж целия пост
# 198
Revolving Hearts
Виж целия пост
# 199
Спокойна вечер на всички!




Виж целия пост
# 200
Привет!
Скрит текст:
Цитат
Стресирана съм от войната в Украйна. Много е близо до нас..
Да, Лили, много е тревожно. Малко ли са болестите, пандемията, ами и диктатори с комплекси и болни мозъци си играят с живота на хората.
Дано всичко да приключи бързо и да няма повече жертви. Hands Pray

Спокойна вечер и от мен.

Бъдете здрави!

Виж целия пост
# 201
Здравейте!




Помнете, че всеки ден ни се дава, за да живеем красиво,
да мечтаем смело и да се радваме на живота!
Хубав и спокоен ден Петък, момичета!
Heart Animal Dove

Виж целия пост
# 202
Привет
Подсказка за журналисти Blush
Коя приспивна песен пее Халит на децата си Blush


Виж целия пост
# 203
Здравейте, момичета !

Цитат
Коя приспивна песен пее Халит на децата си

Лили, може би песента се казва "Обичам те Бергюз" Heart Eyes





Хубав ден!

И аз ви обичам! Blue Heart
Виж целия пост
# 204
Едно мило видео от Берг.

Говорят си с гукащата Лейлуша. Grinning
Косичката, с която се роди е опадала, останалата ми се вижда много по-светла.
Явно ще се промени. Heart



https://vk.com/halit_berguzar_ergenc?w=wall-158123700_66757









Берг сподели и тази снимка.
На плаката пише:

Аз съм руснак.
Извинявайте.


..........................

Единствените руснаци, към които имам уважение в момента са тези, които излязоха вчера да протестират в Москва и Санкт Петербург срещу Путин и войната.
Не мога да проумея претенцията им за велик народ, при условие, че десетилетия наред позволяват един злодей да ги ограбва с кликата си, да ги трови с дезинформация, да ги тъпче, да убива опозиционери, дисиденти и журналисти, да ги държи заложници на перверзния си ум и развратена душа.
Дано западният свят най-после се стресне и проумее, че с диктатори не се флиртува, не се търгува, не се робува на пожелателно мислене и илюзии. (Това е от мен, да не си помисли някой, че е текст от Берг; много съм гневна, повече гневна, отколкото тъжна)



Виж целия пост
# 205
Колко са милички мама и Лейла!

Лейлушка сигурно прилича повече на Халит. Grinning
Може и сините му очи да е наследила. Blue Heart
Виж целия пост
# 206
Много са сладки Бергюз и Лейлуш Kissing Heart

И Лейла ще говори много като Хан, защото си имат общителна майка Blush

Берг остава вярна на себе си, да вземе отношение по горещите теми на деня! Винаги е съпричастна към бедстващите... Kissing Heart

От войната страдат само невинните, тези, които я водят, са добре защитени Cry
Виж целия пост
# 207
Цитат
Лейлушка сигурно прилича повече на Халит.
Може и сините му очи да е наследила.


O,   ако беше със сини очи, досега Берг щеше да се е похвалила. Grinning
И тя много искаше и си мечтаеше.
Но е възможно, дори да не са сини, да са някакъв светъл нюанс -зелени или пъстри.
И аз мисля, че ще прилича повече на Халит.
Виж целия пост
# 208
Днес залезът над Дунав...
Спокойна вечер!




Виж целия пост
# 209
Лили, много ми харесва снимката на залеза!



Спокойна вечер!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия