Тема 9 - Февруарски мами 2022 г. 🤰

  • 48 014
  • 739
# 465
Ади а твоя термин за кога e?
Виж целия пост
# 466
Tartaleta, честито бебче и бързо възстановяване!:heart:
Виж целия пост
# 467
Ади а твоя термин за кога e?

9.02, затова казвам, че малко се отчайвам
Виж целия пост
# 468
Тарталета, честито щастие! Бързо възстановяване и здраво и палаво човече ти пожелавам!

Момичета, не се отчайвайте. Това, че няма индикации, не значи, не раждането няма да тръгне бързо и лесно всеки момент.
Виж целия пост
# 469
Тарталета честито бебче❤️

Мен пак ме почна яката болка...изнемогвам вече😭
Преди малко ми текна нещо ,ама понеже беше малко , не съм сигурна дали са водите 🧐
Надявам се да са те и да се разтече яко за да ходя да раждам вече😂
Виж целия пост
# 470
Честито бебче, tartaleta123! Да расте здрава и щастлива! На теб бързо и леко възстановяване!
Виж целия пост
# 471
Честито бебче, Тарталета! Да расте здрава и щастлива! 💖
Ако искаш може да ми напишеш име, тегло и ръст да ви запиша в първата страничка 🥰
Виж целия пост
# 472
Честита радост на Тарталета! HeartpulseМного здрава, усмихната и щастлива! Blush Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 473
Честита радост, Тарталетка! Да е здрава и благословена бебка! ❤

Блонди, стискаме палци всичко да мине добре и дано днес или утре да е момента! И да се похвалиш после с пухкаво бебче! ❤😊
Виж целия пост
# 474
Здравейте и от мен на 04.02 се роди бебе Самуил в 37+4 2850 кг 50 см
  Имах планово секцио за 9- ти,но не дочака.
До половината изкарах нормално раждане,после секцио.
Едва днес мога да кажа, че се чувствам по- добре.Второ секцио по- боли от 1- во,но минава.
Честито на родилите!
На всички чакащи бързо и безболезнено раждане!
Виж целия пост
# 475
Честит да е Самуил! Да е здрав, спокоен и благословен! 💙😊
Виж целия пост
# 476
Честито на родилите мамчета! Бъдете здрави и много щастливи! ❤❤❤
Виж целия пост
# 477
Калина, честит да е Самуил! Здрав, лаком и спящ Simple Smile ! Blue Heart На теб бързо възстановяване и все по - малко болежки да имаш! Heart

Блонди, дано болките са за последно днес и скоро да гушкаш бебо.
Виж целия пост
# 478
Честито бебче, Калина! Нека Самуил расте здрав, щастлив и винаги усмихнат! А на мама бързо и леко възстановяване!
Виж целия пост
# 479
Честит Самуил, Калина! Да расте здрав, послушен и щастлив! Бързо възстановяване и по-скоро да сте си вкъщи! Blue Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия