Онлайн пазаруване от ZARA и групата INDITEX - V тема

  • 68 161
  • 770
# 225
Връщат парите за доставка ако е върната цялата поръчка и ако е в рамките на 14 дена.
Връщала съм цяла поръчка още на следващия ден след получаване.Не са ми връщали пари за доставка.

В магазин ако си връщала, там доставка не ти изплащат, само чрез куриер.
Виж целия пост
# 226
Връщат парите за доставка ако е върната цялата поръчка и ако е в рамките на 14 дена.
Връщала съм цяла поръчка още на следващия ден след получаване.Не са ми връщали пари за доставка.

В магазин ако си връщала, там доставка не ти изплащат, само чрез куриер.
Никога не пазарувам и не връщам в магазин.Ето една от поръчките-палто на цена 39.99.Имам и още с по няколко неща вътре.Никога не са ми връщали доставка.
Виж целия пост
# 227
Връщат парите за доставка ако е върната цялата поръчка и ако е в рамките на 14 дена.
Връщала съм цяла поръчка още на следващия ден след получаване.Не са ми връщали пари за доставка.

В магазин ако си връщала, там доставка не ти изплащат, само чрез куриер.

Ами не е така. Явно е пълно тото. Миналата година не ми върнаха парите за доставка, въпреки изпълнените условия, тази обаче ми върнаха парите. Връщам само и единствено в магазин.
Виж целия пост
# 228
Значи е на случаен принцип, ако системата им реши.
Виж целия пост
# 229
@Dewi D , как е това костюмче на живо. Поръчах с доставка и се чудя дали да откажа поръчката..
Виж целия пост
# 230
На мен винаги ми връщат парите за доставка (когато връщам всички поръчани артикули), но го правят по-късно, обикновено след една или няколко седмици. Връщам с куриер, ако това е от значение.


Виж целия пост
# 231
Аз имам панталона и си отговаря на размера.
Аз го връщам, защото ми е къс. Висока съм 1,71см и си взех размер М/40ти номер
Аз съм малко по-ниска, но поначало не коментирам дължините. Според мен и моделите им в голяма част са къси.
Виж целия пост
# 232
@Dewi D , как е това костюмче на живо. Поръчах с доставка и се чудя дали да откажа поръчката..
От каква материя е сета и кой размер е?
Виж целия пост
# 233
@Dewi D , как е това костюмче на живо. Поръчах с доставка и се чудя дали да откажа поръчката..

Аз този сет не съм го купувала и не нямам отзиви за него. Даже не съм го мяркала в сайта Simple Smile
Виж целия пост
# 234
Привет. Тази риза е налична в размер ХС и от вчера й се чудя. Струва ми се, че имаше отзиви преди време за нея, но не ги откривам.
Виж целия пост
# 235
@Dewi D , как е това костюмче на живо. Поръчах с доставка и се чудя дали да откажа поръчката..

Аз този сет не съм го купувала и не нямам отзиви за него. Даже не съм го мяркала в сайта Simple Smile

Извинявай, мислех че ти го беше поръчвала. Simple Smile
Виж целия пост
# 236
Момичета, връщат ли ви от Зара пари за доставка??? Поръчали сте, голямо или не се харесвате и връщате.... Връщат ли ви 10-те лева за доставката???
И друго да попитам, когато продавате на някой несполучливи покупки, уведомявате ли го, че трябва да ви плати и доставката от Зара или като ги изпратите му казвате, че и доставката на Зара трябва да платите?
Разбира се, че трябва да го уведомите предварително, това са 10лв.
Виж целия пост
# 237
Кого да уведомим предварително за да ни върнат парите за доставка?
Виж целия пост
# 238
Споделям мнение за още няколко неща:

За половинката две неща. Струва ми се умалени и ризата май няма да му стане. Добре, че от другото взех по-голям размер. Нищо особено не са и двете неща.




Пуловера е с вълна и си боцка. За тези пари обаче ми се струва добра нахотка. Якето се оказа голямо за мен и изглеждам доста напомпана. Цвета на живо е по-убит. Ръкавите се свалят и става, като елече.

Една рокля, която обаче леко ми теснее на гърфите. Плата ми допада, има си и подплата.


И съм поръчала две горнища на пижами, а съм мислила едното за долнище. Отвеяла съм се някъде. Има и два лака, които още не съм тествала.
Виж целия пост
# 239
Момичета, връщат ли ви от Зара пари за доставка??? Поръчали сте, голямо или не се харесвате и връщате.... Връщат ли ви 10-те лева за доставката???
И друго да попитам, когато продавате на някой несполучливи покупки, уведомявате ли го, че трябва да ви плати и доставката от Зара или като ги изпратите му казвате, че и доставката на Зара трябва да платите?
Разбира се, че трябва да го уведомите предварително, това са 10лв.
Искате да ми кажете, че поръчам например от ОЛХ на някого несполучливите покупки от Зара и освен доставката на Еконт, трябва да платя и неговата доставка? Нещо не разбирам…
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия