Онлайн пазаруване от ZARA и групата INDITEX - V тема

  • 68 161
  • 770
# 750
Снимки от обновената Зара в Парадайс.

До пробните можеш сам да си махнеш алармата и да платиш



Ред за пробните с автомат

Автомат за получаване на онлайн пратки, на самообслужване


Козметика
Виж целия пост
# 751
Супер е направено! Много удобно!
Виж целия пост
# 752
Момичета, а Zara Home има ли реален магазин из моловете?
Виж целия пост
# 753
Парадайс
Виж целия пост
# 754
Здравейте момичета, имам питане. Поръчка онлайн може лида се върне във физически магазин?
Виж целия пост
# 755
Да.
Виж целия пост
# 756
Здравейте,случвало ли ви се е артикул ,който сте видели в магазина да не е наличен онлайн.
Пробвах яке,което го нямаше 2 седмици в сайта и чак сега е качено.
А днес в Испанската видях тази риза с дънки,но я няма никъде .Някой да я е виждал? 
Виж целия пост
# 757
Направих с голям зор вчура една поръчка от зара. Сигурно ме е стотната поред, но за първи път не ми прие картата за плащане, която ми е в акаунта и която ползвам досега. Та ми се наложи да платя с револют и сега въпросът ми е как се възстановяват суми при плащане с револют? Почти съм сигурна, че ще връщам ако не цялата поръчка, то половината, та затова се замислих.
Виж целия пост
# 758
Директно там ти я връщат
Виж целия пост
# 759
Поръчах го току-що.Очаквам на живо да е още по-прекрасен
Виж целия пост
# 760
Здравейте, какво ви е мнението за кожените якета от естествена кожа на Зара? Имам от изкуствена и съм много доволна, направо го смлях от носене няколко години, но сега се чудя дали да не взема естествена. Идват намаленията през ноември и мисля, че цената ще е съвсем прилична
Виж целия пост
# 761
Здравейте, какво ви е мнението за кожените якета от естествена кожа на Зара? Имам от изкуствена и съм много доволна, направо го смлях от носене няколко години, но сега се чудя дали да не взема естествена. Идват намаленията през ноември и мисля, че цената ще е съвсем прилична
Аз имам кожено яке на Зара и за мен е незаменимо! Кожа, кройка, модел- всичко е изпипано! Най-любимото ми е то! А аз имам 6 бр. Естествена кожа. Изкуствена не си причинявам.
Относно намаленията, следя едно черно яке от миналата година. Цената му от 229 не се промени нито на ЧП, нито по време на намаленията.
Виж целия пост
# 762
Аз обожавам кожени якета и имам една малка колекция. От Zara в момента имам 3 и са без никакви забележки. Кожата е мека, удобни са и моделите са хубави. Изкуствена кожа не купувам и не мога да сравня.
Виж целия пост
# 763
Копче, Деви, много ви  благодаря Simple Smile
Копче, вероятно следим едно е също яке. Много се надявах да го намалят на ЧП, но щом го следиш от толкова време, явно няма да имам този късмет Simple Smile
Виж целия пост
# 764
Моля някой да пусне нова тема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия