Спам тема(Винено - любовен Спам!) - от 01.02. до 28.02.22г.

  • 18 903
  • 884
# 195
Как сте?
Добре ли сте? Joy
Виж целия пост
# 196
Вий не любите кафе и шоколад? И ядки? Scream Идете съ прегледайте нейде, не сте добре. Thinking
Ден ви ден! Grinning
Мразим ветер. Особено зимата.
Виж целия пост
# 197
Тук не духа, тук всички летим от вятъра! Сутринта се чудех къде ще е най-безопасно да си спра колата да не падне нещо върху нея или да я издуха ветърко!
Виж целия пост
# 198
Инче, кой не обича шакалад и ядки?! Scream С кафето съм по резерве. Слабичко, с мляко, без захар.
Обичам нес кафе. С мляко. Без захар. Може и пяна за разкош.

Тоа наш варненски вятър, ако беше жена, минимум милионер щеше да е. Ем, духа на промоция. Ако земаше пари, ехеее.....
Днес тъй клатеше колата, че аха-аха на садо-мазо да го избие. Joy
Виж целия пост
# 199
Мен щом днес маслинената паста на куежката ми заприлича на нутела... считайте, не съм близвала грам захар и/или тестено от месец вече... в тая връзка отправям официално запитване към Буба, е ли е възможно да блокирам Лора, то не се изтрайва вече
Виж целия пост
# 200
Живота трябва да е радост.
Виж целия пост
# 201
Извинявам се. Relaxed Няма повече да публикувам тук такива. Grinning
Виж целия пост
# 202
Я, бе, само да си посмяла да спреш.
Поне очите да са пълни.
Виж целия пост
# 203
Мен щом днес маслинената паста на куежката ми заприлича на нутела... считайте, не съм близвала грам захар и/или тестено от месец вече... в тая връзка отправям официално запитване към Буба, е ли е възможно да блокирам Лора, то не се изтрайва вече
Ох, Кики ... с глас се смях. И още се смея. Ти защо така строго, бре? Нещо зарад здравето ней сигурно. Щти стани нещо, хапвай поне по малко.

Лори, не се приема. Предложението ти.
Виж целия пост
# 204
Е какво па може да ѝ стане?
Виж целия пост
# 205
Кики, щo се тормозиш? Лятото е далече Grinning
Виж целия пост
# 206
Що, що, щото само това действа Joy
Виж целия пост
# 207
Ти да не отслабваш? Бързо да издириш Хитлер. Поне откъм диета ще си ок.

Сичко може да й стане. Ето, вече халюцинации има. То тва да ней ... такиви строгости аз ни моа. Признавам си без бой.
Виж целия пост
# 208
Мозъкът колабира без въглехидрати. Виж ме мен. Laughing
Затова си ги набавям по алтернативен начин. Пак приятен.
Виж целия пост
# 209
Кой тоз алтернативния начин? Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия