Спам тема(Винено - любовен Спам!) - от 01.02. до 28.02.22г.

  • 18 903
  • 884
# 360
липсва ми старата Джаста Праста. би си направила клизма с кафето да седне на кокичето и да си създаде тирамису
Виж целия пост
# 361
Да не забравите сааа изкапите с настроение Simple Smile

Виж целия пост
# 362
Джасте, не обичам тирамису, ма както съм гладна в момента, и кокичетата ша изям. Laughing

Добър ден.

Виж целия пост
# 363
Скрит текст:
Сега и на мен ми се доигра на белот Grinning

Дайс, усещаш ли че май си открихме четвърти за белот??


Холдън, не мога те цитирам

За довечера се свормирайте двама и идвайте да играем.
Ина ще дойде да пише Grinning

Джасте, чудни са!

Ами аз не съм го видяла. Хайде нещо през седмицата или в края на другата. Правя много хубав кекс. Здравословен е, ще донеса Grinning

Джасте, много хубави кокичета Heart
Кики, харесва ми маникюра Heart Eyes
Виж целия пост
# 364
Петък-събота само. Презседмичните събирания не са за стари хора кат мене.

Котката заобикаля нивото легло отдалече. Пффф, гадно ми е, че й хвърлих кашона... Ама...
Виж целия пост
# 365
Измиф, поляф отвориф - Гай Пънчий Цезар Simple Smile

И наздраве
Виж целия пост
# 366
На теслата дръжката.
Виж целия пост
# 367
Дръжката на парцала за доказателство за миенето ли е? Grinning
Виж целия пост
# 368
Добре де, добре.. айде наздраве
Виж целия пост
# 369
Правя много хубав кекс. Здравословен е, ще донеса Grinning

тантричен ли. без мръсотии по стената и гарбат
Виж целия пост
# 370
Хахахахха, не, Холдъне Joy

ПС. Да си покажа и аз маникюра Grinning
Виж целия пост
# 371
ужасен е но важното е ти да си го харесваш. не се давай на хатерите
Виж целия пост
# 372
Ох, разсмя ме Joy Благодаря ти, имах нужда Smiley
Виж целия пост
# 373
Аз съм пробвала кекса на Мини, та потвърждавам че е готин Heart Eyes

Де сте всички бре, умреляци??
Виж целия пост
# 374
ако си в лесбийски период да ти предложа едно девойче
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия