Спам тема(Винено - любовен Спам!) - от 01.02. до 28.02.22г.

  • 18 903
  • 884
# 450
Искамдасъмптичка. Да о.ера всичко и да отлетя.

ахахахаххаха. мотото на спама да се направи това
Виж целия пост
# 451
Дайсче, ко ти е бре, Душко!
Виж целия пост
# 452
Дайсче, ко ти е бре, Душко!

Не съм се наспала. И някаква гадна болка в корема. Отделно седмицата си върви на е.ем ти страна.
Виж целия пост
# 453
Ойййй.... Бързо възстановяване.
Виж целия пост
# 454
Значи, Даисче, по тая симптоматика мога да ти предпиша мента - и за сън, нерви, корем и настроение работи!
Виж целия пост
# 455
Добро утро!

Днес не чувам птички....
Виж целия пост
# 456
И аз. Ама при нас още не пеят. Лятото е глъчка.
Виж целия пост
# 457
Чурулук, чурулик.
Виж целия пост
# 458
Добро утро! Grinning

Кике, тъй си "наплашила" Wink Лори Hug, че чак в съседния Спам не ще да пуска сладкиши и закуски, щото ти е обещала да не. Joy Wink

Гордж, чета некви драми сте имали оттатък. Аз като една видна клюкарка, сичко съм отървала. Пфуу. Не става от мен "бабичка на пейката пред блока". Joy

Пп Хваналите ги липсата бързо да се явяват на отчет: Ян, Зи, Осмичка, Лун. Забравям ли някой. Всички, които липсват, веднагически да измъцат по нящо, че... шъ съ наказвами. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 459
А, аз драми нямам, само ги създавам и пускам на свобода Mr. Green
Виж целия пост
# 460
Добро утро, мацки-спамерки Grinning !
Виж целия пост
# 461
Не бе, Джасте. Пролет иде, ограничаваме сладкишите.
Ей го де е лятото след 3 месеца. Sunglasses
Виж целия пост
# 462
А, така, дисциплина! Mr. Green
Виж целия пост
# 463
Добро утро, мацки-спамерки Grinning !

добро утро
Виж целия пост
# 464
Добрютро! Grinning

Дитето ми хареса сармите фчера. Тва е голямо постижение. Joy А тайната на фкусните сармички се оказа слагането на повичи кайма. Joy Ориз почти да немало.

Осем, Осем, аз пак праих поръчка на онзи сайт. Че и доде вечи. Ся имам 2 панталона/кат дънки, де/ - широчки, но на талията са ок. И почти мекички. Чекат до пералнята и ... посли да ги занося. Мъ къде ги поръчах и двата черни, ни нам. Тоз път си зех и банцки. Grinning Фръц-фръц. Joy

Сигурно 2 пъти съм търсила другия спам и нема намиране. Подозирам съдбата. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия