Спам тема(Винено - любовен Спам!) - от 01.02. до 28.02.22г.

  • 18 903
  • 884
# 480
И аз тъ убичъм, бе. Joy
Виж целия пост
# 481
Има друг спам – тук пишат едни хора и е различна атмосферата. Там – друга.

Ред трябва! И в телата. и в главата!

Гутен морген.
Виж целия пост
# 482
абе какви крушки използвате. нещо забелязвам че чисто бялата светлина ми изморява очите
Виж целия пост
# 483
А какви рецепти за милинки имате?
Виж целия пост
# 484
аххахахаха
Виж целия пост
# 485
Милинките - убиец на спама Laughing
Виж целия пост
# 486
с жълта
Виж целия пост
# 487
Да разбирам, че не искате фотки на кафе с милинки? Innocent
Виж целия пост
# 488
С фотка още никой не се е напиш и наял.
Горджи 2022
Виж целия пост
# 489
абе какви крушки използвате. нещо забелязвам че чисто бялата светлина ми изморява очите

Купих си 4500 на Осрам. ОсраМа работа... горят много. А не бяха евтини...
Виж целия пост
# 490
Ъм, те хората са си го написали, бе, Дайсче - О'Срам! Треба се чете. Joy
А, може и една буква да са сбъркали - О' сраН. Joy Както и да са го написали все на нечитаво отива. Joy Поне не се крият, ами ачик-ачик си го казват. Joy
Виж целия пост
# 491
Предините ми изкаха по 7-8 години... Новите ги сменям по 2 пъти в годината...
Виж целия пост
# 492
В parfimo има примоциЙ, на ланком обаче нема, ми, няма да пазарувам...
Виж целия пост
# 493
Някой път не е от крушките. Проверете си напрежението на тока у вас.
..
Още преди 10 години само жълта светлина.
Виж целия пост
# 494
В куфнята имам лампа кат тия дето слагат у шивашките центрове. Сичко се вижда на таз ламба. Joy Бела е обачи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия