Спам тема(Винено - любовен Спам!) - от 01.02. до 28.02.22г.

  • 18 903
  • 884
# 420
Аз си купих платна от лидл и ще творя тези дни

Корап ли ша прайм Simple Smile
Виж целия пост
# 421
Вие явно си нямате друга работа Joy
Деца си нямам, Арио, та време имам Joy
Виж целия пост
# 422
Корап, Лео, Кейт...

Арио, ща пляскам Joy
Виж целия пост
# 423
Отбелязах края на гадния понеделник.
И днес 12 000 крачки... Пфф, телцето ми се чувства разглобено!

Норче, много ми харесват!❤️
Виж целия пост
# 424
Гледам и са маем ... цената на ново порше е кат панелка в Люлин, е па сасипааа а таа дръжава
Виж целия пост
# 425

дата час място
Виж целия пост
# 426
Добро утро и добър ден!
Виж целия пост
# 427
Добър ден.
Само арт занимания и разврат. А спорт кога? Grinning
Заслужих си сандвича.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 428
Янчето се загуби нещо?

Хапнах една кифла с шоколад. Иначе обещах, че ще отслабвам...
Виж целия пост
# 429
то и Пънчи. може да са заедно :о
Виж целия пост
# 430
Вижте кво, ний модни икони ли сме или не? Бързо да си изберете тоалет. Joy
Скрит текст:

И ДД ви! Grinning
Прочетох ви, нащраках ви Полезно. Grinning
Ям, ногу съм гладна. Явно и клиентите го усещат, щот не влизат. Grinning

Янчето ... надявам се да се появи все по някое време. Grinning

Фчера ли - беше "различният празник". Демек чистих си къщата и посли бех ного доволна. Joy Мии, друг ден от тази седмица просто нямаше свободен. Joy И си изпих чашата с вино вечерта. Grinning
Виж целия пост
# 431
Няма проблем, ама ако може спам срещата да е на закрито. Не за друго, ми зима е още Grinning
Виж целия пост
# 432
Мене ще ме помислят за травестит.

Наздраве.
Виж целия пост
# 433
Изолирбанд.
Любимият материал у дома. Имаме 8088 вида. Пишете да нося за тоалетите.
Виж целия пост
# 434
Инче, това ми офисното облекло Anguished

Добра вечер, мушмули златни, добра вечер, как сте?

Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия