Изпитани сайтове за парфюми - февруари 2022

  • 77 405
  • 622
# 210
Добро утро,
относно поръчката от вчера от Скарлет LaughingLaughingLaughing
Да дам отзив. Поръчах това - https://www.scarletbeauty.bg/bg/grim-oostni-alsami-za-oostni/pet … 4ml-14floz-662199. При проверка излиза че е произведено ноември 2018. Хич не е ок. Ще го пробвам де. Кутията е около 18/18 като размери с капак пристигна в друга стандартна кутия на Скарлет. Похвално за бързината, но скоро едва ли ще купя нещо от този магазин.
Виж целия пост
# 211
Можеш. Пишеш в коментар към поръчката, че искаш доставката да е до офис на Спиди и посочваш точно кой.
Здравейте,
При поръчка от Делириум дали мога да дам офис на Спиди и в допълнителна информация ще запиша, че е офис, а не личен адрес?
Виж целия пост
# 212
Здравейте,
При поръчка от Делириум дали мога да дам офис на Спиди и в допълнителна информация ще запиша, че е офис, а не личен адрес?

Когато получиш мейл или съобщение във вайбър можеш да пренасочиш пратката към офис на куриер. Безплатно е и ако реагираш скоро след получаването на известието ще получиш пратката си в същият срок.

Elits@, направи рекламация. Аз също получих червилото, харесвам го, не съм проверявала срока, но си е съвсем ОК като консистенция и аромат.
Виж целия пост
# 213
Скрит текст:
Здравейте,
При поръчка от Делириум дали мога да дам офис на Спиди и в допълнителна информация ще запиша, че е офис, а не личен адрес?

Когато получиш мейл или съобщение във вайбър можеш да пренасочиш пратката към офис на куриер. Безплатно е и ако реагираш скоро след получаването на известието ще получиш пратката си в същият срок.
Elits@, направи рекламация. Аз също получих червилото, харесвам го, не съм проверявала срока, но си е съвсем ОК като консистенция и аромат.
[/quote]

Яна, честно не ми се занимава, отворих го, даже го пробвах, не личи нещо да му има, ама като цяло няма мирис продукта. Доста е лепкаво като консистенция и не знам дали ми допада това, ще пробвам няколко пъти ако не се обрина значи нищо му няма Simple Smile Не е като да не съм изхвърляла продукти и да е поредния не е драма.
ПП знам че е добре да им се обръща внимание и да спрат да продават стока извън срок на годност но за 20 лв просто не ми се влиза в полемики и разправии. Дано ни четат поне. Пък и не знам до колко може да се вярва на сайтовете за проверка на самия продукт не виждам срок на годност нито кога е произведен, ходи доказвай Simple Smile
Виж целия пост
# 214
Пристигна ми комплектът на Paco Rabanne 1 Million от Делириум, благодаря за споделената оферта. Simple Smile Още обмислям дали да остане за мен или ще отиде за подарък, но определено съм доволен от покупката.
Виж целия пост
# 215
И аз получих поръчката от Долче, първа ми е от тях, направена през телефон.
Нямаше в пакета нито фактура, нито касова бележка. Парфюмът, тестер е този https://dolce.bg/Hugo-Boss/hugo-boss-bottled-%D0%BF%D0%B0%D1%80% … 0%B0-100-ml-55497
капачката не е оригинална, парфюмът не знам Simple Smile))
Виж целия пост
# 216
И аз получих поръчката от Долче, първа ми е от тях, направена през телефон.
Нямаше в пакета нито фактура, нито касова бележка. Парфюмът, тестер е този https://dolce.bg/Hugo-Boss/hugo-boss-bottled-%D0%BF%D0%B0%D1%80% … 0%B0-100-ml-55497
капачката не е оригинална, парфюмът не знам Simple Smile))

За голяма част от тестерите / на някои марки/ е характерна липсата на оригинална капачка, както и липса на капачка изобщо.
Виж целия пост
# 217
Да, да. Купувала съм такива и друг път. Но тук има, която не мисля, че е оригиналната. Но дано парфюмът е, обаче аз не разбирам, и за това с доверявам на отзивите за сайтове от темата Simple Smile , за което благодаря !
Виж целия пост
# 218
Благодаря на всички! Simple Smile Heart
Виж целия пост
# 219
Това Libre Intense - 30 мл. , би трябвало да е на много добра цена + код LOVE  https://parfium.bg/ysl-libre-intense-parfyum-za-jeni-edp


И какво му е изгодното? Преди НГ във flaconi.de излизаше за 62 лв с код. А в момента пак там излиза 84лв.
 50мл пък е 119лв.
Виж целия пост
# 220
Някой дали го дебне? Shunkoin Xerjoff
https://www.notino.bg/xerjoff/join-the-club-shunkoin-parfjumna-v … iseks/p-16058600/
Виж целия пост
# 221
Свързах се с Прити шоп и съм впечатлена. Момичето беше страшно любезно, дори не поиска и снимки,каза да им го върна за тяхна сметка и ще ми изпратят нов.
Виж целия пост
# 222
Някой от поръчвалите мостри от полския сайт. На 02 поръчах. На 03 според тракинг е в Бг. Днес е 08.02. Нямам още нищо...
Виж целия пост
# 223
В Парфюми шоп отново излизат мостри - https://www.parfumi-shop.net/product/31490-parfjumni-mostri.html
Виж целия пост
# 224
Иди с тракинга и питай в пощата, може въобще да не ти се обадят или да са оставили бележката така, че някой да я унищожи и ще разбереш като ги върнат обратно. Пощите са още в 19 век и там, ако не те познават и не са те запомнили (заради големи разправии с тях), може и да не разбереш, че си получила нещо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия