Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през февруари

  • 102 608
  • 3 179
# 2 565
Ренко,аз се шегувкам,мноо ясно,че ще си угодим,няма да живеем с орлите. 😃🤗
Ма много сте невежи начи! Попитите у дома си се ползват за най-различни неща. Например сипва се вода и стават едни мънинки ледчета,които Синеочка много държи да ни слага по чашите. 😁 Ся хигиената на попита в под въпрос,но... Не се знае от какво ще пораснем. Друго,което правим-играем с едно топче. Захлупва попита и почваме да натискаме. Който нацели топчето,той печели.. първа награда. 😁😂 И други щуротии й идват на акъл на мойта мома,но не винаги ми се занимава.

Мисте,помина ли ти?
Виж целия пост
# 2 566
Ей, Бъръльо, съжалих го чак, горкият той. Добре, че не се сецна, да страда после и аз покрай него.
Ама в своя защита ще кажа, че сутринта я бях изпразнила, така че поне това действие му спестих.

Естествено, че шоколадът е диетичен. Вие пък, как може да се съмнявате в това?! Joy

Мисте, докладвай как си.
Виж целия пост
# 2 567
Да, добре съм...наболява ме, ам е търпимо. Като лягам ще мушна хап и дано утре съм ток и жица Wink
Виж целия пост
# 2 568
Радвам се, че си по-добре.
Мислих те с тази топла бира как я караш Simple Smile
Виж целия пост
# 2 569
Grinning  амиии...не я направих на чай. Само на стайна темп.беше..ама дойде тийна и половината замина.
Виж целия пост
# 2 570
Диетичен е, съдържа много какао, какаото е растение, значи шоколада е салата, а маслото в него е просто дресинг!!!:stuck_out_tongue: Joy Joy
Майкоууу, тез попите значи могат да ме докарат до стрес.
Виж целия пост
# 2 571
С един попит си играя на работа,цъкам си и му бая,ако си толкова добър нека узаконят това "Хора, които работят с клиенти, трябва да имат право да бият поне един клиент на ден...!" За сега още водим преговори.
Добри,жив и здрав да е Горинч! Ти да имаш бейлис!
Болните да оздравяват!
Абе,Жака Йогата къде е?
Виж целия пост
# 2 572
Добри, да е щастлив Горинич, да те слуша и да има късмет в живота. Heart

Докато купим първия попит ме изби стрес от всякъде. Сега ги има под път и над път, най-малкото, във всяко левче отдавна ги има. Питате ли ме, преди две години май беше, как захвърлих за първия цели петнайсЕ лЪва. В магазинчетата ме гледаха направо със съжаление продавачките, тръшка се моята и иска, а какво, аз самата не мога да обясня. Попит та попит. Разгеле в Ориндж открихме, а аз умрях от яд, като разбрах за какво иде реч и колко ще се бръкна. Беше с големината на ръчичка на новородено.

Да докладвам по медицинските дела от днес. Прегледът мина, наистина бяха му предписали безобразни неща, най-малко две от лекарствата са не съвместими с другите, които пие след инсулта. Добре, че пак бързо разбрахме какво се случва. И реагирахме. ЛЛ единственото, което прави е да пусне електронни рецепти, на базата на предписанията от специалисти, а какво ще стане .... Сега остава само да свикне бързо с новите, ще го задържим по-дълго в града, за всеки случай.

Мисте, да се оправяш бързо, че при бъбречна криза май болките са по-силни, отколкото при раждане. Hug Добре, че сте минали и при невролог, дано и там изследванията са добри. Стискам палци.
Виж целия пост
# 2 573
Ахой,групата!
НачЕ...Почвам каквото се сетя..
Най-важното е всички болни да оздравяват бързо!Пак ми се скъса сърцето,като видях,че има болни дечица...ем,не мога и не мога да свикна с мисълта.. Cry

Честит рожден ден на Добриното пораснало момче! Heart Да е жив и здрав!

Сиси,поздравления!Браво бе,момиче!Ти си машина!Как успя? Hug

Пандее,мила,и ти да си жива и здрава!ЧРД! Много щастие, много късмет ! Kissing Heart

Аа да!На Тринайсетица щерката е УАУ! Heart Eyes Красива като майка си! Hug

Сладките ръчички на Адрианиното бебе ме разтопиха! Heart Eyes

Мързелче, туй хапки от петльо ли са?Мммм...

Мистиче,да ти минава бързо и на теб.

Такова за натискане взех и аз на мойто бебе, не знаех как се казва,ама нали е гумено,да мож да го дъвче.А и той все нещо с пръстчето изследва и реших,че ще му е интересно да си натиска.

Айде и бърз отчет от мен.Да знаете,ден и половина "почивка" е крайно НЕдостатъчно! Grinning Напрао не знам кога отидохме и кога се върнахме.Но съм доволна,времето разкош,разхождахме се,хапване,пийване,детето се кефи на водата и басейна.СУ-ПЕР!
Виж целия пост
# 2 574
Казах ли ви аз, че се размножават някак тези попити? Казах ви. И малко след като ви казах пред очите ми се появи НОВ. Чисто нов, не го бях виждала още. Питам щерката кой го купи. Отговаря "никой". Питам и дядо й. Същия отговор. Усетих как ме облива студена пот. Край, рекох си, тези наистина се множат чрез някакви гумени тичинки или бог знае какво гумено там. 😱 Накрая се смилиха над мен дядо и внучка. Казаха ми откъде е новия. Била го спечелила от патетата в парка оня ден докато се гледаха двамата. Ма не са ме излъгали, че не е купен. Спечелен е. Ся, много важно, че някой се е бръкнал да плати, че да може да ги лови тез окаяни патки. Не се води купен.
Виж целия пост
# 2 575
Сиско, зло да те забрави, от вчера забравям да те поздравя за изпита. Продължавай, съвсем скоро ще ти направят неустоимо предложение и няма да се ядосваш повече с надменни клиентки.

Имам усещането, че Елиф определено ни отбягва. Не е като да не влиза във форума, и да пише разбира се. Дано бъркам.

Layla•°, планирай вече следващата почивка, само така. Имаше нужда да презаредиш батериите.

Дано малките болни дечица вече са по-добре, да оздравяват.
Виж целия пост
# 2 576
Кло,ще се оправи всичко!🍀
Лейла,завид.Чакам пролетта да оставим Звери при майка ми и да отидем само двамата,ако ще и за два дни.Нищо няма да резервирам,къщи,хотели по моя край има бол.Като казах МУ ,изкъпа тоз човек детето и отидоха да я приспива-тя си ляга в леглото ,той й държи малко ръката и като заспи я оставя .Не знам кой кого е приспал,но къртят и двамата ,аз чета една книга .
Виж целия пост
# 2 577
Съжалявам ,че не запомних името на момичето което питаше за добавките .Мисля ,че е Сали ,но не съм сигурна .. Качвам схема на добавките от Фейсгрупата .
Аз последните 3 години малко занемарих проблемите с гушата и хашимотото ,но все още взимам някои добавки . Дано да и свърши работа схемата .
Виж целия пост
# 2 578
Минавам да пожелая “Добър вечер!“ и щях да се капична!!! 1172 мнения не съм прочела...СъсипА ми се отпуската ... Прочетох поста на Лайла и съвсем неподготвена поздравявам Горинич на Добри, който явно е станал малко по-мъдър, Пандичката - и тя, Сиси - нямам идея защо, но и тя да е честита. Малка ръчичка имало някъде назад - ще я търся, а на 13 щерката знам, че е хубавица, та ако я видя - ОК, ако нямам тоя късмет - здраве да е!
Момичета, надявам се да сте здрави и щастливи.
Аз търпеливо започвам да чета от тук назад, до където ми стигне търпението.... Grinning
Виж целия пост
# 2 579
И аз на финал да кажа ЧРД на момчето на Добри.
Пандич, така се смяк с твоите попита.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия