Искам да кажа...(191) през февруари 2022

  • 46 617
  • 856
# 240
О, Селесте,  дано следващата седмица е по-спокойна  и още утре да се похвалиш, че си супер!

Мързелувам аз. Остана само да мина през банята, че и маска съм сложила на косата.
За обяд наготвих бобец. Много е хубав.
 Всеки път, мислено благодаря на Фонс, че сподели за него. Чуден е!
За вечеря се пече патица с кисело зеле. То има още от боба, но ни затвориха стола в службата и няколко месеца ще си носим храна.
Аз нямам къде да подгрявам та ще карам на кисело мляко,  но при ММ имат условия и ще си носи готвено!
Виж целия пост
# 241
Благодаря, момичета! Прочистването спря, барем коремът е идеално гладък, обаче ме е лепнала 38.3 Т. Лежа, стана малко да превеждам, пак легна. Не става, утре сутрин дублират серията.
Правих тест, - е, ама то вече знае ли човек. Децата ще ги оставя вкъщи и тази седмица, няма как.
Виж целия пост
# 242
Селесте,кой е сериала?
Бързо да се оправяш!
Аз като бях болна,преди 2 седмици,свалих 2 кила. Имам още 3-4.
Виж целия пост
# 243
Съни, дано не се повтаря!

Селесте, и дъщеря ми изкара нещо подобно наскоро. На третия ден беше пушка. ПСР отрицателен. Бързо да се размине и при теб!
Виж целия пост
# 244
Съни, как е младежът?

Селесте, бързо оздравяване.
Скрит текст:
Този режим на сън ми е любим, но събуждането да е след 11

Бубе, на нас утре ни отварят нов стол и ни обещаха по-хубаво и разнообразно меню. Да видим.
Виж целия пост
# 245
Добро утро ☕
Пия кафето и отивам на фитнес 🏋️
Успешна седмица 🤗
Виж целия пост
# 246
Добро утро!

Селесте,  днес да си пушка!

Деси, евалата за ентусиазма!

Аз днес ще ида на работа,  че имам една среща, но утре и в сряда мисля да си пусна отпуска. Ей така, да си почина посред нищото 😁

Спорна седмица,  банда!
Виж целия пост
# 247
Добро утро!

Лин, и на нас ни обещават "светло бъдеще" Joy ,  ама да видим. Дано при вас си изпълнят обещанията! Лошото е, че нашата столова е голяма и ремонта ще отнеме доста време, поне половин година.  Има още една възможност за храна, но само кебапчета и кюфтета, за месеци наред, не става. Ще го измисля някак!

Селесте, как си? Дано е спаднала Т и да минава!

Деско, голямо браво!

Успешна седмица, момичета!
Виж целия пост
# 248
Добро утро!!!!
Спи ми се.
Станах да изпратя ММ. (промениха се плановете, не тръгна вчера)
Не спах добре. Боля ме корем, кръст, МЦ.... Явно и нерви от наближаващия РД 😜
Хубав ден!
Щастлива седмица!
Виж целия пост
# 249
Добро утро.
Да ни е честит втори срок.
Боби, защо си напрегната за рождения ден? Трябват ли ти идеи за меню?
Виж целия пост
# 250
Добро утро.
Лин, благодаря,  добре е момчето,  няма никакви други оплаквания, освен че не му се ходи на училище.
Селесте,  дано поне е нещо, дето да нине набързо.
Хубава и успешна седмица.
Виж целия пост
# 251
Добро утро!

Селесте, да се оправяш бързо, ей!
Виж целия пост
# 252
Добро утро и от мен и успешна седмица на всички!

Моята започна както обичайно, проблеми и простотии.

Вчера резервирах 2нощувки в Пловдив за април...сега ще си чакам с нетърпение.
Виж целия пост
# 253
Добро утро!

Супер съм днес, пу пу, да не се завръща каквото беше. Марто и той повръща през нощта, ще видим като стане.

Деси, евала! Стягай се, че паеля те чака Simple Smile Скоро предстоеше Барселона, нали?

Ес, дано скоро се появи нова по-спокойна работа, то направо си е мъчение сега. Студ, нерви...

Карз, една мексиканска сапунка е, върви по Диема Фемили. Нашите се оказа, че го гледали и само ме разпитват какво става.

Както каза Мари, да ни е честит вторият срок. Сега ще ни крепи мисълта за пролетната ваканция.

Спокойна и слънчева седмица, момичета!
Виж целия пост
# 254
Да, Селесте 🙂 на 25 февруари заминаваме, а вие бързо да оздравявате!
В метрото съм, нещо окъснях 😁 а колко работа ме чака тази седмица!
Ес, браво, ще се наредят и при теб нещата 🤗
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия