Искам да кажа...(191) през февруари 2022

  • 46 617
  • 856
# 405
Добро утро, момичета.
Съни, пожеланието ти много ми хареса!
Да имате чуден ден!
Виж целия пост
# 406
Добро утро!

Честити Трифон зарезан и Свети Валентин-за който което го влече!

Аз започвам да отмятам един по един здравословните ми проблеми, но ще отнеме време!

Хубава седмица!
Виж целия пост
# 407
Почивните дни пак бяха нечестно кратки...

Съгласна съм, отлетяха като миг 😏

Честит празник - кой каквото празнува и му е на сърцето ❤🍷

Боби, чудесна ти е девойката!
Виж целия пост
# 408
Мери, хайде бързо и успешно да ги отметнеш всичките!
Виж целия пост
# 409
Добро утро! Добър ден! Честит ви двоен празник! На Съни и Боби пожеланията много ми харесаха.

Така хубаво се успахме днес, че още ме тресе. Вместо да излезем в 7:20, ние тогава станахме, при това случайно. Да беше друг ден, а то точно понеделник, когато участвам в тестването на децата. Водя едното, на бегом за другото, оттам на физиотерапия, направо влетях в новата седмица Joy

Мери, важното е, че ще има ефект. Flowers Four Leaf Clover

Слънчева и спокойна седмица, момичета!
Виж целия пост
# 410
Ох, Селесте, усещам как ще запразниш още от обяд. Simple Smile
Виж целия пост
# 411
Мари, къде ти, аз едва започвам работния ден. И краят му ще е след полунощ, че и сериалът ме чака. Тъй ще е тя, вчера аху иху, днес тихо Wink
Виж целия пост
# 412
Честит празник, момичета!

И аз се прозявам, не спах снощи, понеже виках по нощите.
Тийнката ме ядосва безумно, чудя се кой ми смени детето.

Хубава седмица!
Виж целия пост
# 413
Гледай от хубавата страна- 1 тийн= 1 сменено дете. Сега ще ги избуташ годините.
Виж целия пост
# 414
Сънувах странен сън с много елементи, да не ви го разказвам, но едно нещо, което започнах да търся в интернет бяха някакви домашни бисквити с вкус на мед. В съня ми бяха едни такива, по двечки, слепени като сандвич, с лек вкус на мед, и между тях някакъв лек бял крем, пак с вкус на мед. Не знам откъде ми дойде, нито съм яла такова нещо някога, нито ме бива в сладкишите. Та сега си търся рецепти вместо да си върша адски многото работа. Добре, че работя от вкъщи 😆
Виж целия пост
# 415
Тути, няма да е все така Simple Smile

Селесте, аз се успах за работа в първия ден от новата година. Имах време, колкото да скоча в дрехите и да паля.

Искам да кажа, че понеделник ми е петък Simple Smile
Виж целия пост
# 416
Аз пък съм забравила да спра алармата за ДГ и се събудих в 7. 🥺😆 Е после пак задремах,но...
Виж целия пост
# 417
Ени, аз пък си я навих, но съм си изключила звука Joy Довечера ще сме по-внимателни. Как е Синеочка?
Виж целия пост
# 418
Добре е вече. Ще я оставя вкъщи тази седмица,да не лепне нещо друго. Дано поне се стопли времето,да излизаме на разходки,че ще откачим. 😃
Виж целия пост
# 419


Весел празник!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия