Искам да кажа...(191) през февруари 2022

  • 46 617
  • 856
# 690
Малки сладури 😍
Виж целия пост
# 691
И моята си имаше стая за игра, понеже не бяхме обзавеждали детската почти до предучилищна възраст, но домъкваше играчките в хола;)
Виж целия пост
# 692
При нас тя си е имала собствена стая от раждането и там й стояха играчките.
В хола се носеше по една кутия и се прибираше. Местех й трамплина и топката за упражнения често, но си стояха предимно в стаята й.

 След това на 6 имаше стая за игра плюс спалнята си, но играеше сама там, не е носила повече от едно нещо, с което се занимава в момента в хола и кухнята при нас.
Виж целия пост
# 693
Добро утро!

Много сладка Бухтичка видях! Бел, да ти е здравичка пък, останалото е период!

Стейси, имат ли страничка тези био производители? Може ли линк, ако имат? Стана ми интересно!

Организирахме си почивка в средата на март, с приятелката ми! Никога не съм ходила по женски и така импулсивно ми хрумна. Добре, че тя се съгласи веднага. Дано не ни мине котка път и да забегнем! Цели 5 дни, само за мен!

Хубав ден, момичета!
Виж целия пост
# 694
Добро утро!
Дъждовно е утрото при нас...
Искам пролет.
Искам спокойствие.
На работа е кошмар....
Има сигнал до МОН, проверка...
Всеки е подозиран.... Кошмар...
Хубав ден!
Виж целия пост
# 695
Добро утро ☕
Ехаа, Бубе, браво!
И аз видях бухтичка и синеочка, страхотни 🥰
Аз, съм втрещена от новините, това не е истина! В кой век живеем 😐
Виж целия пост
# 696
След няколко глътки кафе да допиша...
Бубе, браво за почивката!
Аз за днес си организира излизане с приятелкина пицария, много близки...
Днес няма да мисля кг 😜.
Ще ни слагат оптичен кабел за интернета, ще дупчат....
Имам нужда от почивка....
Пропуснах Бухтичка и Синеочка, но знам, че са прекрасни.
Снощи пропуснах новините, но сега съм в потрес... ☹️
Виж целия пост
# 697
Добро утро,

Хубави деца видях Heart Eyes

Лоши новини!
Виж целия пост
# 698
Добро утро.
Всяка сутрин си пия кафето с новините, но днешните направо ми нагарчат.
Буб, къде ще хойкате?
Нямам нерви да проверявам какво е времето. Ще си оставя още малко дзена.
Виж целия пост
# 699
Мари, на Вършец ще ходим, че ни е най-близо!
Виж целия пост
# 700
Какви спомени имам с бабите си (4 сестри)... Всяко лято зарязваха мъже и внуци и си организираха среща във Вършец на процедури.
Весело да си изкарате, Буб.
Виж целия пост
# 701
Добро утро!

Бубе,  браво!

И ние резервирахме женското море, дано, дано да се състои. На теория ще сме всичките 5, надявам се и на практика да стане.

Снощи бяхме на бабин дом 🥰

Денят ми почна с масаж на лицето. Новини чак като ида в офиса.  И, честно казано, ако не ми се налагаше заради работата нямаше и да ги прочета.

Тук е гадно, мрачно, мокро и гнясно.

Спорен ден,  банда!
Виж целия пост
# 702
Отивам да глкедам новините. Явно нещо е станало, че целия нет е бръмнал.
Виж целия пост
# 703
Добро утро!
Дъщеря ми ме стресна с новини, нейна интерпретация - Не случи на живот това поколение.Първо ковид епидемия, сега трета световна!/край на цитата/
Дано не е права! Тъжно ми е, че стават такива неща.
Виж целия пост
# 704
Добро утро и от мен,

Буб, чудесно е почивка по женски.

Новините са....не ми се коментира. Мислех, че няма да се случи все пак, обаче уви.
Дано поне се ограничи само до тези две страни, че иначе ще стане мазало.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия