"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори за непланиращи бебе - 4 част

  • 62 247
  • 871
# 270
Здравейте, знам че този въпрос не е за тук, но ще се радвам да ми отговорите! Трябваше да ми дойде на 27 февруари, а днес сме 4 март и още го няма. Не съм правила секс от 1година и съм пила хепче ескапел преди 1г и се чудя дали е от хапчето. До сега ми е идвало на датата. Благодаря предварително
Това хапче според мен отдавна ви го няма в организма 😁 не мисля, че след 1 година ще ви закъснее точно от него. Напоследък често някой казва, че му е закъсняло, включително и на мен с 10 дни, на приятелка със 7 и други жени.. по-скоро да е нещо моменто или от времето или и аз не знам, ако по принцип ви е редовен и ви идва на датата, не бих се притеснила толкова бързо. Ако смятате, че имате някакъв проблем, отидете на гинеколог.
Виж целия пост
# 271
Здравейте, искам да ви попитам възможно ли е да се забременее няколко дни преди овулация примерно 4 или 5 тъй като не съм наясно искам мнение от вас на 19 години съм приятеля ми свърши в мен 4 дни преди овулация остават ми 7 дни до менструацията правих си ранен тест за бременност на клиър, който  е с лентичка и беше отрицателен и ако може да ми дадете мнение за ранните тестове като цяло и за клиър също бих ви била много благодарна да изразите вашето мнение (съжалявам ако темата вече е обсъждана но не намерих нищо)
Виж целия пост
# 272
Здравейте, искам да ви попитам възможно ли е да се забременее няколко дни преди овулация примерно 4 или 5 тъй като не съм наясно искам мнение от вас на 19 години съм приятеля ми свърши в мен 4 дни преди овулация остават ми 7 дни до менструацията правих си ранен тест за бременност на клиър, който  е с лентичка и беше отрицателен и ако може да ми дадете мнение за ранните тестове като цяло и за клиър също бих ви била много благодарна да изразите вашето мнение (съжалявам ако темата вече е обсъждана но не намерих нищо)

Виж целия пост
# 273
Здравейте, предварително се извинявам ако въпросът ми се стори глупав на някого ,но съм много притеснителна. На 17 съм и преди два месеца правих секс за първи път. Приятелят ми не беше свършил, но презервативът, който използвахме се скъса в мен. Имаше прозрачна течност по него. Не продължихме. След това не съм пила никакво хапче, а няколко дни след това ми дойде. Въпросът ми е възможно ли е въпреки това пак да има шанс да е станал гаф?
Виж целия пост
# 274
Здравейте, предварително се извинявам ако въпросът ми се стори глупав на някого ,но съм много притеснителна. На 17 съм и преди два месеца правих секс за първи път. Приятелят ми не беше свършил, но презервативът, който използвахме се скъса в мен. Имаше прозрачна течност по него. Не продължихме. След това не съм пила никакво хапче, а няколко дни след това ми дойде. Въпросът ми е възможно ли е въпреки това пак да има шанс да е станал гаф?
Ами направи си тест за най-сигурно.
Виж целия пост
# 275
Е нали ви е дошла менструацията след няколко дни!?
И щом е преди два месеца половия акт, трябва до сега и още една менструация да е имало.Според мен не си бременна, но освен презервативи, използвай и противозачатъчни.
Виж целия пост
# 276
Здравейте! Малко съм притеснена, на 6-март ми дойде цикъла до 11-март, на 14-март имах полов контакт, според календара съм била в овулация. Кога мога да си направя тест?
Виж целия пост
# 277
Две седмици след половия контакт.
Тоест, вече можеш.
Виж целия пост
# 278
Здравейте дали е възможно бременост преди цикъл?Или по точно 7 дни преди цикъл .С моя мъж си поиграхме и сега ми закъснява с 3 дни .Правих теста presto но е отрицателен.Имам всички симптоми за цикъл (подуване на корем гърди и болки в корема )
Виж целия пост
# 279
Забременява се не по време на менструация, а по време на овулация. Все са части от цикъла. Друг е въпросът колко ти е дълъг цикълът и кога ти е овулацията, но това ти трябва да знаеш, а не ние.
Виж целия пост
# 280
Здравейте!Ето че и моят ред дойде да попитам..ще отида на лекар идните дни,но дотогава се притеснявам.
След бременност съм,имам редовни менструации вече 4-5 месеца след нея.Последната ми беше много обилна и продължителна.В деня,в който трябваше да ми дойде МЦ започна с кафяво течение и така си продължи вече 8-9 дни,доста леко зацапване дори не ми е нужна превръзка с една дума.
Не ми се е случвало,правих тест за бременност-отрицателен е.Единствено бих предположила на стрес понеже се случиха няколко неприятни събития в живота ми.Има ли други,които са били така?
Виж целия пост
# 281
Здравейте! С вторична аменорея съм , запушена лява тръба , поликистозен ляв яйчник. Лекувам се и от вагинит, а наскоро АГ ми изписа за предизвикване на цикъл - Зафрилла, за да направим хормонални изследвания. Дойде ми на 25.04 и ми свърши на 30.04 ,като с ММ имахме контакт същата вечер. На 06.05 имах спазми в корема ,на моменти доста силни. От вчера имам течение, вчера беше розово ,а сега много бледо кафяво. Нямам никакви други симптопи ,само леки крампи в корема и болка в гърдите. Часа при АГ ( от друг град е ) ,ми е чак след последните изследвания ,които имам да правя и се чудя дали може евентуално да е бременност, а може би извънматочна? Възможно ли е да се случи ,при положение ,че сме го правили само на последния ден от цикъла? Моля да не ме съдите ,просто съм притеснителна ,изчетох куп неща в интернет и не знам какво да мисля. В моя град АГ-та ми са доста некомпетентни , а както написах часа ми ще е след доста дни.
Виж целия пост
# 282
Здравейте! С вторична аменорея съм , запушена лява тръба , поликистозен ляв яйчник. Лекувам се и от вагинит, а наскоро АГ ми изписа за предизвикване на цикъл - Зафрилла, за да направим хормонални изследвания. Дойде ми на 25.04 и ми свърши на 30.04 ,като с ММ имахме контакт същата вечер. На 06.05 имах спазми в корема ,на моменти доста силни. От вчера имам течение, вчера беше розово ,а сега много бледо кафяво. Нямам никакви други симптопи ,само леки крампи в корема и болка в гърдите. Часа при АГ ( от друг град е ) ,ми е чак след последните изследвания ,които имам да правя и се чудя дали може евентуално да е бременност, а може би извънматочна? Възможно ли е да се случи ,при положение ,че сме го правили само на последния ден от цикъла? Моля да не ме съдите ,просто съм притеснителна ,изчетох куп неща в интернет и не знам какво да мисля. В моя град АГ-та ми са доста некомпетентни , а както написах часа ми ще е след доста дни.
Не мога да ви кажа дали сте бременна,
но познавам същия случай на вашият ( 1 яйцеклетка и 1 тръба ) , моя приятелка е така, дори и бяха казали, че няма да има деца никога - Е! Има момченце на 3г. след това забременя още 2-3 пъти, но извънматочни, също и “кухо яйце” (не съм наясно с този термин и дали изобщо така се казва, от нея го знам) в момента чака 2-ро детенце, което тя наистина искаше ( в 6-ти месец е вече) Не сте написали на колко години сте и дали имате дечица, ако нямате и много искате, Ви стискам палци да сте! Явно не е невъзможно. ☺
Виж целия пост
# 283
Здравейте! Може би темата не е подходяща за тук, нова съм във форума.
На 22 години съм и имам следния проблем. Закъснява ми менструацията вече с 8 дни вчера бях на преглед и докторът каза, че лигавицата е удебелена и вижда жълто тяло и по негови думи ще ми дойде до 1-2, да обаче не идва и каза да пия дуфастон(досега не съм пила). В петък даже имах леко кървене и болка в левия яйчник, мислех че имам киста, но на прегледа не ми откриха нищо такова и ми откриха само това, което написах.. моля ви, ако и вие сте били така кажете, защото вече се притеснявам изключително много. Дори съм подута в корема и лицето, имам и противна гнойна пъпка на челото. Моля за бързи отговори. Благодаря!
Виж целия пост
# 284
Докторът ви е казал какво да правите, ние какво още можем да добавим, което да има повече тежест от неговите думи? Пийте си изписаните лекарства, които са за точно такива ситуации и не се занимавайте със самолечение и бабини илачи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия