Магазини Pepco 8

  • 54 385
  • 739
# 285
Я, мерси за инфото за сертификата, утре отивам. Но сигурно ще е пълно с такива като мен без сертификати, налазили магазина.
Виж целия пост
# 286
О да аз като си тръгвах към 18 и нщ вече на излизане взе да се пълни мола 😃
Днес ще ходя пак до Лидл ама може да мина един бърз поглед на Пепко пак


При вас има ли ги тези тениски кафявата и лилавата вчера в бс мол ги нямаше, дано днес са  ги изкарали...
*Поправям се днес имаше само кафявата извадена-купих я,явно не всичко вадят първия ден от брошурата.
Виж целия пост
# 287
На 3-ти март ще работи ли в гранд мол магазина?
Виж целия пост
# 288
Днес от Пепко взех намалени дънки от 15 лв. За 8 лв.за баткото, сигурно старата колекция...
Имаше няколко модела .
Конструктора на Пиик, нямаше..
Бях обещала и уви беше меко казано разстроен нашия батко, нооо това си е Пепко
🙂
Виж целия пост
# 289
О, не! От Пепко никога нищо НЕ обещавай !! Аз пишман станах с една кола с дистанционно. Обещах на моето дете , колко хора се хвърлиха да ми помагат в темите във форума, никъде не се намери. Така, че виждаш, вземаш и това е. Иначе после я има, я няма
Виж целия пост
# 290
Скоро дали сте я засичали тази кутия из магазините ?
Скрит текст:
Да се надявам ли, че ще я заредят пак
Виж целия пост
# 291
А някой видя ли кутията за масло с ножче? 🙂
Виж целия пост
# 292
Морковел, мислят, че видях показаната от теб кутия преди месец да кажем..
Долче,  въпреки, че и бях навита не я открих кутията за масло при нас 🙂
Виж целия пост
# 293
Снощи бях в Пепко и видях, че има Великденски неща, но не знам дали са от миналата година или са нови.
Виж целия пост
# 294
Виж целия пост
# 295
Ех защо не беше за дрехи 😅😇
Виж целия пост
# 296
И аз в събота минах през магазин,в който никога не бях влизала в Пловдив и също имаше Великденски неща,но и аз не знам дали са нови.Имаше много хубави салфетки,венци,яйца,тревички  нямах много време и трябваше бързо да обиколя магазина,но имаше много неща, които не съм виждала в другите им магазини.Много ми хареса този магазин,но ми е много далече и неудобен и ме е яд 😭🤣.
Виж целия пост
# 297
Кога е Великден, че толкова бързат? Thinking
Погледнах новата промоция за дамски бижута, нищо не ме впечатли.
Виж целия пост
# 298
Кога е Великден, че толкова бързат? Thinking
Погледнах новата промоция за дамски бижута, нищо не ме впечатли.
24.04 мисля, че е тази година
Виж целия пост
# 299
Мисля че ще работят на 03 март.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия