Магазини Pepco 8

  • 54 385
  • 739
# 315
Че къде е бил Елитис,че сега Пепко ...
Преди време Елитис беше в Пощата, от няколко години беше в уличката срещу Хепи.
Виж целия пост
# 316
Вие за различни градове говорите май
Виж целия пост
# 317
Че тя Дева още в началото уточни, че става въпрос за Пловдив...🙂
Виж целия пост
# 318
За порцеланови зайчета ,не знам дали има,но съм метнала око на еднорози касичка пак от порцелан/цимент..сигурно ги има на сайта някъде.
Виж целия пост
# 319
Mоята дъщеря е на 10 г и от известно време недолюбва еднорозите...А преди много и' харесваха🙂, зайците са по-неутрални...😆
Виж целия пост
# 320
Тези свещи хубави ли са?


Знам, че имаше хвалени свещи от Пепко, но не помня какви бяха. А тези вчера ги гледах и ми хареса аромата.
Виж целия пост
# 321
Тези свещи бяха от хвалените. 🙂
Някой помириса ли кехлибара и горския мъх /свещите/? 😃
Виж целия пост
# 322
Момичетата писаха, че всички свещи са хубави и горят добре.
Виж целия пост
# 323
Тези свещи са ми любими!Вчера взех една такава и една Малдиви нещо си ,в синя чаша без капак .Пак голяма.
Виж целия пост
# 324
Моя грешка, не съм прочела,хихи
Виж целия пост
# 325
Тази свещ е много хубава. И аз лично усещам аромата и след като я запаля ( това рядко ми се случва с други свещи ). Но при мен не изгоря равномерно, накрая доста ми остана от нея и купувах фитил, разтопих я и изразходих каквото мога.
Виж целия пост
# 326
Аз имам такава златиста, мирише на ванилия. Не съм я палила много, засега равномерно гори и аромата е доста силен, харесва ми.
Виж целия пост
# 327
И аз днес минах през Пепко за тиган и 3 бр. свещи за подаръци за 8-март.
От любопитство разгледах за полицейската кола на Пийк, но я няма.
Виж целия пост
# 328
И аз днес минах през Пепко за тиган и 3 бр. свещи за подаръци за 8-март.
От любопитство разгледах за полицейската кола на Пийк, но я няма.
Хм от кои свещи взехте за 8ми 🌷🌷🌷
Виж целия пост
# 329
Когато гасите свещта,но е топла,притиснете с пръсти малко ,някак се намества.Тази златната ми изгоря абсолютно до дъно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия