Лидл 160 - Февруарска опиянителна

  • 109 669
  • 1 878
# 420
Май от тематичните имаше и Ориенталска седмица (нещо 1001 😃 имаше в брошурата) и Източноевропейска/Балканска (не съм сигурна как точно беше)...
Морена, това е т. нар. френски боб? Аз си му викам фаджолини☺ Много обичам 😍
Скрит текст:
Аз не знам защо помислих, че вътре бобчетата са кръгли...😅
На каква цена са лилавите картофи?🙂
И американска, и иберийска, и френска седмица мисля, че имат.

А този кръгличкия зелен боб мама го нарича "Принцеса".
Виж целия пост
# 421
Благодаря ви, същите сладки са значи, ще си ги спестя. Simple Smile

А някой коментираше лисата на тофуто... аз тъкмо днес ползвах за Пад тая в  кутията с обяд на щерката и се сетих да погледна при нас, ей такова е положението. Simple Smile



Долче, и аз съм го срещала като "френски". Simple Smile
Аз го търсих, това в кой филиал е? Виждам ,че и то е увеличено  Grinning Последно си го купувах намалено на 1.39 от 1.79... Grinning
Виж целия пост
# 422
Взех парочистачка на намаление 79 лв, гауда за Мм, нож за пица, бъркалка по 5 лв и капсули за миялна от офертите с Лидл +
Виж целия пост
# 423
Благодаря ви, същите сладки са значи, ще си ги спестя. Simple Smile

А някой коментираше лисата на тофуто... аз тъкмо днес ползвах за Пад тая в  кутията с обяд на щерката и се сетих да погледна при нас, ей такова е положението. Simple Smile



Долче, и аз съм го срещала като "френски". Simple Smile
Аз го търсих, това в кой филиал е? Виждам ,че и то е увеличено  Grinning Последно си го купувах намалено на 1.39 от 1.79... Grinning
И аз последно на 04.02 го взех за 1.79. Галопират цените нагоре, а качеството надолу.
Виж целия пост
# 424
... А някой коментираше лисата на тофуто... аз тъкмо днес ползвах за Пад тая в  кутията с обяд на щерката и се сетих да погледна при нас, ей такова е положението. Simple Smile

Скрит текст:
Аз го търсих, това в кой филиал е?
В княжевския.
Виж целия пост
# 425
Днес търсех Тофу, но не открих в филиала който посетих. Целенасочено започнах да ходя в по отдалечен магазин, защото обикновено в него всичко е налично, че и се задържат продукти.
Напазарувах от италианската седмица- доматен сос, маскарпоне заредих 3 кутии, панакота, профитероли, гризини ( децата ги харесват), сирене. Имаше налично и от гръцкото, че и от него взех една опаковка. Салата, киви, мандарини.

Пробвахме профитеролите с лимон тази вечер и не останахме очаровани. Прекалено сладки са за нашия вкус, харесваме по- леки десерти. Надявам се панакотата да върви по- леко. Simple Smile
Виж целия пост
# 426
Здравейте ,някъде да сте виждали в гр.София детската кухня звънях на телефона да попитам за налична но гред не можели да ми помогнат  ? Simple Smile
Виж целия пост
# 427
Да взема да си пожелая, пък току виж ме огрее -  искам див/сибирски лук в саксия.
Виж целия пост
# 428
В петък пускат биволска наденица (мисля че се водеше суджук на брошурата). Ще си купите ли? Аз мисля да рискувам, макар че биволските кюфтета бяха супер солени и подправени с кимион. Надявам се тук да не е така.
Виж целия пост
# 429
В петък пускат биволска наденица (мисля че се водеше суджук на брошурата). Ще си купите ли? Аз мисля да рискувам, макар че биволските кюфтета бяха супер солени и подправени с кимион. Надявам се тук да не е така.
Това от тази за сушене ли беше? И аз питах преди време за мнение, но никой не сподели.
Виж целия пост
# 430
В петък пускат биволска наденица (мисля че се водеше суджук на брошурата). Ще си купите ли? Аз мисля да рискувам, макар че биволските кюфтета бяха супер солени и подправени с кимион. Надявам се тук да не е така.
Това от тази за сушене ли беше? И аз питах преди време за мнение, но никой не сподели.
В тарелка е като каймата и другите сурови наденици. Според мен може и веднага да се изпече на скара или в печката. Нямам намерение да я суша.
Виж целия пост
# 431
В петък пускат биволска наденица (мисля че се водеше суджук на брошурата). Ще си купите ли? Аз мисля да рискувам, макар че биволските кюфтета бяха супер солени и подправени с кимион. Надявам се тук да не е така.
Това от тази за сушене ли беше? И аз питах преди време за мнение, но никой не сподели.
В тарелка е като каймата и другите сурови наденици. Според мен може и веднага да се изпече на скара или в печката. Нямам намерение да я суша.
Да, точно за тях пише - представени са като подходящи за сушене и грил. Аз ще взема една тарелка, ама ако са хубави мислех да забърша няколко и за сушене.
Виж целия пост
# 432
Хареса ми и на мен подправката за пиле, която се коментираше тук. Вариантът с канела ползвах, чудесни крилца ми се получиха, добавих си и лидлски соев сос, лидълска горчица и чушкова паста пикантна от ориенталската седмица и мед, мммм...
От десертите - ами нямам нищо свръх любимо, но все пак вземам от плодовите млека големите кофички, сладоледа с орехи и този със сушени плодове, бисквитки с корабче, кроасани замразени, шоколад с цели лешници, понякога и торта парчета Шоколадов ганаш. Не харесвам никакви продукти на Амбелино, нисък клас продукти отвсякъде, за торти пък да не говорим.
Виж целия пост
# 433
На Амбелино харесвам еклерите - 4 броя в кутия, макар че вече два пъти взимам и двата пъти в крема попадам на парчета от яйчна черупка и едва не си чупя зъбите. Но това е добре донякъде - поне ползват истински яйца, а не на прах.

Тортите им са ужасни наистина. Много сухи блатове наклепани с два пръста сметана.
Виж целия пост
# 434
Момичета, кажете захар, която е сладка (може и сол, която е солена 😂😂).
Един пакет захар го ползвах - вместо 1 чаша слагах 2 и половина. Един пакет директно изхвърлих, последния пакет пак 1:3 го оползотворих...
Солта - преди слагах 1 лъжичка на манджа, сега слагам 3 и малко и досоляваме.
Все различни купувам, все не оцелвам....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия