Лидл 160 - Февруарска опиянителна

  • 109 671
  • 1 878
# 480
захар само от завода в Горна Оряховица - Сладея. Преди години в Метро, момчета от отдела казваше че като стане време за ракия, хората само такава търсят и купуват, че от другите видове имали оплаквания. 😎
Заводът в ГО внася и пакетира захар, не е задължително да е произведена там. Пише на опаковките.

Произведена от зряла захарна тръстика под тропическото слънце, кафявата тръстикова захар притежава аромат и специфичен вкус, богата на полезни вещества, съдържа някои микроелементи, ценни аминокиселини, пектинови вещества от сока на захарната тръстика. Кафявата тръстикова захар от Гваделупа се внася нерафинирана и се разфасова се в Захарни заводи и в елегантна кафява кутия се предлага на пазара.
Виж целия пост
# 481
soul81, за кой македонски магазин говориш? Има един малък супермаркет в Люлин 5. Него ли имаш предвид? Или друг?!
Виж целия пост
# 482
Кам Маркет.
Виж целия пост
# 483
Мисля, че скоро я имаше ама те както повтарят начесто нехранителните, искам машина за вакуумиране на храна
Виж целия пост
# 484
Искам  малкия кухненски робот. Последно когато го пуснаха, не го купих, не знам защо.
Виж целия пост
# 485
Оо, сетих се, че отдавна не съм виждала на промоция бирената шунка. А беше време, когато редовната й цена беше 3,89 Sad
Хубава ли е?
Вкъщи я обожаваме. Даже котката яде. На сандвичи, запечена в тигана с пържени яйца, на кекс, за мезе. Но с тази цена...
Виж целия пост
# 486
Морска сол от Лидл купувам и аз, харесва ми. Също и захар Захира, но понякога и Сладея (от друг магазин).
Искам олио, но обикновено, евтино Grinning Искам и за колата органайзер, хартия.
Виж целия пост
# 487
Аз искам хубаво немско или ирландско масло по 2 лв. / 250 гр. и много евтини и свежи зеленчуци, но понеже е химера, ще си трая 😁
Виж целия пост
# 488
Ако има стоки за колата, искам да има хартия, че все не мога да се доредя да купя от нея.
Аз пък чакам и концентрата течност за чистачки, че никога не мога да го случа.
Виж целия пост
# 489
Не трайте де, нали вселената... Simple Smile
Виж целия пост
# 490
Чакам инхалатор и сандвич мейкър по възможност да не са в една седмица..Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 491
Искам и за колата органайзер, хартия.

Какъв е този органайзер?! Не съм виждала в Лидл.
Виж целия пост
# 492
Лидъл ме изкушиха с намален хърватски маринован преден джолан на 2.80 лв килото, имаше и намалена моцарела..💰
Виж целия пост
# 493
Чакам инхалатор и сандвич мейкър по възможност да не са в една седмица..Stuck Out Tongue Winking Eye
Инхалаторът не е ли подобен на сауната за лице, само дето е по-скъп? Каква е разликата, освен че сигурно обхваща само устата и носа?
Виж целия пост
# 494
Освен други неща, степента на разпрашаване на частиците като най-важна разлика.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия