Лидл 160 - Февруарска опиянителна

  • 109 665
  • 1 878
# 375
Е, Helene S, Лидл като ти предлага лимони... с малко градинска мента от тяхната саксия, с малко мед и ето ти лимонада!  Grinning

Загледах и аз кивито, но не взех... сега съжалявам, следващия път.
Виж целия пост
# 376
Да бе, наистина, що само с лятото я свързвам тази лимонада и сега хич не ми идва на ум за нея. Докато направя една лимонадка, един лимонов кекс и резна някое резенче за пържоки край, то да не са щайга тия лимони. 😂
Виж целия пост
# 377
Лимонадката аз си я правя концентрат с мед  в един буркан и от там слагам в чай, в сокове за разреждане( децата знаят вече - малинова лимонада,ягодова, с бъз ...)  ,чиста с вода  Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 378
pauliM, би ли ми дала някакви пропорции как приготвяш концентрата? Колко време издържа в буркан? В хладилника ли го държиш? Благодаря 😊
Виж целия пост
# 379
Те миналата седмица бяха толкова, може да продължават. Само от ПА обаче, не тия в брошурата.

Парфюмите от постоянен асортимент са намалени с -20% от 1.02 до 28.02 - червен етикет.
Като не са всички видове. На редовна цена има един женски 11.99 нещо такова, той не е намален.
Мъжките от 75 мл също са намалени, само че миналата година беше 100 мл за 7.99, сега е 75 мл за 7.99(намален).
Виж целия пост
# 380
Май искат да ги разпродадат Satisfied
При нас само два вида са останали - Lovely и Chalou от дамските, а ново зареждане - йок. На 11.99 си стои Diamonds.
Виж целия пост
# 381
Вчера взех чери домати и бяха хубави. А кивито малко кисело. Понеже имам домашно, но вече се изяде разликата е огромна.

Аз да питам кой ви е любимия десерт от Лидл?
Виж целия пост
# 382
Аз да питам кой ви е любимия десерт от Лидл?
Не съм сигурна какво точно включвате в питането за десерт - плодови барчета, кремчета, плодов кефир десерти ли са?
Никой десерт като пасти, торти не ми харесва. Ако могат да минат за десерт, единствено съм голям фен на сладоледа им с орехи и на соления карамел в кутии.
Виж целия пост
# 383
Любимият десерт от Лидл е торта Гараш, тази, която е 2 парчета в кутия. Така и не купих от малката торта Гараш.
Виж целия пост
# 384
Не си пропуснала много като не си взела тортата гараш на Амбелино. Не е нищо особено, не бих повторила.
Виж целия пост
# 385
Една приятелка много харесва торта Гараш на Амбелино.  Но мен нещо ме спира да я купя. Знам, че кутията с по 2 парчета от тортата излиза по-скъпо, но ни харесва.
Виж целия пост
# 386
Ето тази вафла ми е любима, но я няма винаги или просто не мога да я открия, някак от толкова много неща в този магазин


Лятото имаше индийска седмица и бяха пуснали страхотни мусчета с манго, ужасно вкусни. Бяха две в опаковка, доста малки, но идеални за десерт. Не знам, нарочно ли пускат така някои артикули само за малко и после ги няма.... да се чудя къде да ги издирвам

Виж целия пост
# 387
Вафлата може би не е от ПА.
Изпуснала
 съм индийската седмица в Лидл. Sad
Виж целия пост
# 388
Аз да питам кой ви е любимия десерт от Лидл?

Трудно да посоча един предвид какво ми се хапва на момента, но най-често посягам към пудинг ванилия големите кофички, мляко с ориз с вишни, плодовата извара, кекс мрамор 400 грама, шоколад - бял, бял с лешници, млечен с лешници и като цяло всичките им сладоледи - без шоколадови и мента.
Виж целия пост
# 389
В тематични седмици са посочените артикули.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия