Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета - 40+, Февруари 2022 (Тема 18)

  • 69 054
  • 667
# 180
https://martinishops.com/product/damski-obuvki-mary-an/
Русенска фирма, произвели са доста модели.

Много благодаря за споделения сайт! Марката е нова за мен, очарована съм от лесната навигация на сайта. Определено има доста за разглеждане.
Виж целия пост
# 181
Моля! Blush И са качествени и комфортни. Три чифта съм купувала от тях.
Виж целия пост
# 182
Нямах представа, че има нова тема.
Затворени обувки не нося без чорап.
Виж целия пост
# 183
Благодаря ви много, pep_si и Pink Dress. Изглежда ми ,че скоро ще си имам Мери Джейнс Simple Smile


Ето, заповядай!
https://martinishops.com/product/damski-obuvki-mary-an/
Русенска фирма, произвели са доста модели.
Виж целия пост
# 184
Защо ми трябваше да отварям темата. Поръчах си от тия https://martinishops.com/product/damski-obuvki-kate/?attribute_pa_size=40
Виж целия пост
# 185
И аз си поръчах червените Мери Джейн, но тъй като отдавна следя темата няма как да използвам оправданието на Сигма, за съжаление. Та сега си търся оправдание, обувки намерих.
Виж целия пост
# 186
След като пропуснах Биркитата, ще пропусна и Мери Джейн Simple Smile
Виж целия пост
# 187
И аз на вълна обувки за пролетта
Колебая се между:
Скрит текст:
или
Скрит текст:

Току що видях в темата за модни консултации, черни обувки, които е купила mardji1, и двоумението ми стана триумене /харесах и тях/.  
mardji1, може ли линк към обувките? В другата тема не участвам, само чета понякога, затова питам тук.
Виж целия пост
# 188
Аз харесвам първите. Но не харесвам ципчета на обувки
Виж целия пост
# 189
На живо са по хубави, но да - и аз имам известни колебания във връзка с ципчетата.
Виж целия пост
# 190
Аз търся тъмно сини подобни
Виж целия пост
# 191
И аз на вълна обувки за пролетта
Колебая се между:
Скрит текст:
или
Скрит текст:

Току що видях в темата за модни консултации, черни обувки, които е купила mardji1, и двоумението ми стана триумене /харесах и тях/.  
mardji1, може ли линк към обувките? В другата тема не участвам, само чета понякога, затова питам тук.

Света, заповядай - https://massimozardi.com/obuvki/damski-obuvki/sportni-kecove-vkl … ozha-kauchuk.html
Виж целия пост
# 192
Мерси, Марджи.
Виж целия пост
# 193
Това ми е последната придобивка при обувките

Оказаха се удобни, въпреки дебелата подметка, но все още не съм ги носила навън.
И да се отчета - от трите комплекта, за които се чудих, си поръчах четвърти 😂
Виж целия пост
# 194
Много хубави! Честито!
Аз си купих тези есента


Но имам едни такива, които сдадоха багажа, и им търся заместник. На тези харесвам че нямат толкова маратонски вид, не са дебели много….
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия