Лакове за нокти - 158

  • 53 220
  • 736
# 345
Червеният от последния ми маникюр е от коледния календар на Еси. Някои съм купувала от един френски сайт - Je sens le bonheur. Агент беше споменала преди време за един ДМ в Младост, където се бяха появили някакви изостанали бройки на Еси и оттам имам 2-3 лака.
Блъф, от къде купуваш тези прекрасни Есита?
Виж целия пост
# 346
Оп, минавам да покажа от вчера. Не мога да намеря някъде да пише номер, той беше от един коледен календар. Та, може и да не се предлага по принцип, нямам идея Grinning


А преди това бях с тези
Виж целия пост
# 347
Пробвай с цветна основа Може пък да ти хареса
Нямам подходящ блед покривен лак, освен това каквото и да сложа ще се получи друг нюанс.
Но най-вероятно следващия път ще е нещо с подложка.
Виж целия пост
# 348
Аз си откраднах идея от Пинтерест 🙂



Виж целия пост
# 349

OPI Tease-y Does
Виж целия пост
# 350
Страхотно Опи, Пампита. Heart Eyes
И лимитирания Дъглас, показан от Арабеск много ме грабна. Heart Eyes
Пп Момичета, всички, много сте хубави.
Аз тамън да се запролетя и пак го дават дъжд и сняг и почнах да се замислям да вадя пак зимните ваденки. Joy
Виж целия пост
# 351
Това Опи е убиец.
Виж целия пост
# 352
И на мен много ми хареса Дъглас, както и Опито Hands Plus1
Долче, ГР кератин 60 и 61 ли търсеше? Цветовете са леко по-студени в действителност, като 61 доста прилича на Флормар lavender dreams, флормар е малко по-тъмен, сравних ги на място.


Виж целия пост
# 353
Момичета, днес е ден за прошка!

Пп Време е да подновявам лака, но още не мога да измисля цвят, дизайн. Но днес по някое време ще го измисля. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 354
OPI Right as Rain и SNB Людмила
Виж целия пост
# 355
Уж бях приключила със снежинките... Revers Matrixl 117. Ужасно ги налепих, ще сменям през седмицата, ако остане време.

Виж целия пост
# 356


Виж целия пост
# 357


От мен Perfect S 32
Виж целия пост
# 358
На мен ми дойде някаква муза за рисуване. Кокичета са, че много не личи.

Основата е Essie 40 Fairy Tailor
Виж целия пост
# 359
Блъдче, личат си, че са кокичета, много са хубави. ♥️
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия