Изневярата и живота след нея

  • 16 574
  • 253
# 165
Ох, сега си го представих и ми се обърна стомаха. Аз лично съм леко ревнива и контрол фрийк и не бих изтърпяла даже мисълта да деля мъжа, който спи до мен с друга. А пък да й говори за мен? Пожар!
Виж целия пост
# 166
Авторке, махнете розовите очила. Разкарайте го за известно време и останете сама с мислите си.... Работят още заедно нали? 🤨😁Нищо не е приключило - ще се крият още по-добре! Казвам му, защото съм минала през нещо  подобно!
Виж целия пост
# 167
Да си хване някой за спорта и така ще са на равно. Аз бих го правил без изобщо да се прикривам, нали все пак не съм започнал първи. Някои казват, че така минавало от изневярата на половинката.
Виж целия пост
# 168
За това кой,какво на кого написал тук в тази история не мога да кажа НО имам лични впечатления на личен гръб,в моето семейство. Не случайно написах,че времето е от ключово значение най-вече за авторката.Точна рецепта за тези ситуации няма, има приличащи си,почти същите но никога еднакви.Всички реагираме различно, само болката от подобно предателство си прилича страшно много. Аз време за размисъл дадох 3години... на себе си,  Yum
Виж целия пост
# 169
Ми не знам, не ми се е случвало, но все си мисля, че ако ей сега разбера, че мъжа ми има паралелна връзка, ще приема, че той смята връзката ни за отворена. Смисъл, нали той я е отворил за други хора, значи не е проблем и аз да си намеря някой друг, да ме утешава, да не се депресирам.
Виж целия пост
# 170
Това какво удовлетворение може да ти достави? И кой ще гледа детето, докато родителите се редуват да си намират забавления за отворената връзка?
Виж целия пост
# 171
Ще се редуват Grinning
Виж целия пост
# 172
След секс за отмъщение, освен отвратен от себе си, не знам какво друго можеш да си донесеш.
Виж целия пост
# 173
Реванш например. Нека да е някоя готина мацка, пък нека после съм отвратен от себе си.
Виж целия пост
# 174
Ми не знам, не ми се е случвало, но все си мисля, че ако ей сега разбера, че мъжа ми има паралелна връзка, ще приема, че той смята връзката ни за отворена. Смисъл, нали той я е отворил за други хора, значи не е проблем и аз да си намеря някой друг, да ме утешава, да не се депресирам.
Абсолютно не бива и да си го помисляш. В такъв момент повярвай ми и най-перфектният за теб човек да срещнеш няма да можеш да го оцениш, нито можеш да дадеш нещо от себе си.
Тук схемата е следната 3-1 (три даваш,едно взимаш) даваш багажа,пътя,време и взимаш ключовете Wink
Виж целия пост
# 175
О, не съм се задълбочавала в разсъждения, хипотетично си говоря. Но знам едно, че аз за внимание не се боря, за моето трябва да се борят. Ама аз съм егоцентрична и такива неща не биха ме съборили.
Виж целия пост
# 176
Колкото и да се отвратиш от себе си, пак ще е малко в сравнение с това дето вече си се отвратил от него.
А виждам, че някои жени не се отвръщат и от това.
Виж целия пост
# 177
Абе и ние с бившия бяхме я "дъвкали" тази тема..Кой как би реагирал..Ама като ти дойде на главата, хич не ти е ентусиазирано.
Гняв, желание за отмъщение..може някои да са изпитвали. Но аз и повечето жени в началото - не!
Напротив, изплуват ти всички хубави моменти, които сте преживели заедно. Всички планове и мечти, които имате.
И много лесно се предаваш на молбите "за втори шанс"
Ние си го спестихме и съм му благодарна..
Виж целия пост
# 178
Ох, сега си го представих и ми се обърна стомаха. Аз лично съм леко ревнива и контрол фрийк и не бих изтърпяла даже мисълта да деля мъжа, който спи до мен с друга. А пък да й говори за мен? Пожар!

Без угризения, му сервирам топките за вечеря.
Виж целия пост
# 179
Ох, сега си го представих и ми се обърна стомаха. Аз лично съм леко ревнива и контрол фрийк и не бих изтърпяла даже мисълта да деля мъжа, който спи до мен с друга. А пък да й говори за мен? Пожар!

Без угризения, му сервирам топките за вечеря.
Яко
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия