АВГУСТ 🤱🏼2022 🌸 (ТЕМА 5) ☀

  • 29 596
  • 739
# 135
Не е задължително следенето по ЗК. Удобство е обаче.
Честити сини гащи, Яна. Това с кръвното ми е интересно как го е преценила. Някакви допълнителни изследвания пускани ли са ти?
Виж целия пост
# 136
Яна, момиченце е по-готино, бре! Stuck Out Tongue Winking Eye Satisfied

Тези, които са били при Павлова, пратихте ли й резултатите от БХС? Щеше да ми дава номера си, за да й ги прата по вайбър, но май забрави...

Ааа, за покупките щях да казвам. Много е рано за мен. Аз съм още на тръни. Живот и здраве, да стигнем докъм 7-ми месец, може и да почна с покупките. Но не се сдържах за едно намалено чувалче за количка покрай едни други неща, които поръчвах онзи ден. Не че съм суеверна, но ме гони страх да купувам отрано бебешки неща...
Виж целия пост
# 137
Барбалена, погледни на документа най-отдолу дали не го написала, на мен там ми го написа. Ако го нямаш ще ти го дам.
Виж целия пост
# 138
Не, никакви изследвания не ми е пускала, даже не разбрах защо го каза.
Иначе като ти е първо дете нямаш никакви претенции, естествено всички искаме да са живи и здрави само, но аз исках много и момче и момиче, така че съм супер щастлива! За второто сигурно ще искам да е момиче!😁
Виж целия пост
# 139
Маноела, проверих документа и няма телефонен номер. Може ли да ми го пратиш, че аз освен в темата, не съм ги показвала на никой Smiley
Виж целия пост
# 140
В моите представи идеалното семейство има две деца - първо момче, после момиче, с разлика 4-5г. Винаги така съм си представяла, не знам защо. А и след като забременях със сина ми, се потвърди в съзнанието ми Joy. Живот и здраве разликата ще им е около 4г10м.

Аз нямам какво толкова да купувам за бебето - нов матрак, количка и останалото са дреболии. Някога пролетта или началото на лятото ще направя ревизия на дрехите, но там пазарът ми е лесен. Никога не съм робувала на марки, за мен е безумно да се купуват скъпи дрехи, които се обличат веднъж - два-пет пъти. Освен ако не е за някой повод - изписване, погача к т.н. И номер две ще го отгледам с дрехи от Лидл, Пепко и Синсей Grinning
Виж целия пост
# 141
Аз също не давам много пари за дрехи,при положение,че ги израстват супер бързо..Ако е момиче даже имам познати с момичета и ще ми дадат дрехи.Естествено,че и аз ще купя.
За разликата-аз исках да са с малка,да ги отгледам на едно,ако бях по-млада,щях да си позволя по-голяма разлика..СЕга съм на 32,не че съм стара де,но не ми се бременее по-късно..Моите ще са с 2г и 3 м разлика..
Виж целия пост
# 142
Това начало все едно аз съм го писала 😂 Винаги съм харесвала разлика 5г. За първото много държах да е момче, всъщност мога да отгледам 5 момчета като него. Още от родилното си спеше по цяла нощ, по 16 часа! Даже звънях на личната да я питам какво става, дали да го будя, и тя се смее и вика "Ако искаш да си вкараш таралеж в гащите го буди". Как беше... Бебе еднорог 😁

В моите представи идеалното семейство има две деца - първо момче, после момиче, с разлика 4-5г. Винаги така съм си представяла, не знам защо. А и след като забременях със сина ми, се потвърди в съзнанието ми Joy. Живот и здраве разликата ще им е около 4г10м.

Аз нямам какво толкова да купувам за бебето - нов матрак, количка и останалото са дреболии. Някога пролетта или началото на лятото ще направя ревизия на дрехите, но там пазарът ми е лесен. Никога не съм робувала на марки, за мен е безумно да се купуват скъпи дрехи, които се обличат веднъж - два-пет пъти. Освен ако не е за някой повод - изписване, погача к т.н. И номер две ще го отгледам с дрехи от Лидл, Пепко и Синсей Grinning
Виж целия пост
# 143
Аз също не мисля да се изхвърлям в дрехи, предвид това колко бързо растат. А пък за скъпи дрехи да не говорим, то като се почнат пюретата, само такива ще ми трябват. Иначе за повод да, сега дали ще е скъпо или не, важното е да е готино. За разликата на децата, аз мисля че 2-3 години е много добра разлика, особено ако са еднополови. На моите момичета им е 2,10 м разликата, просто дойде един момент в който те са постоянно заедно, играя и всичко правят заедно. Сега разликата с малкия мъж ще е доста голяма, но те ще са горди големи каки, а и се надявам да помагат за някои неща. В никакъв случай не искам те да гледат детето, това не е редно имат си собствен живот и детство.
Малката (9г) ме кара донеса чувалите с бебешки дрешки от вилата и да се ровим да видим кои са подходящи за момче. Да сме ги заделили 😆
Ама незнам дали не е рано, въпреки че и на мен ми е интересно какво имаме. Simple Smile
Виж целия пост
# 144
Здравейте, моята ФМ беше вчера. Всичко с бебето е наред, отговаря си точно на седмицата. Казаха ми и пол - ще си имаме трето момиче Heart Място не мога да си намеря от щастие.
Аз май нямам какво да купувам, освен памперси и някаква дрешка за изписване. Имам си всичко и това страшно много ме улеснява, а и успокоява, защото не обичам консуматорството и се радвам, че всички тези неща ще влязат поне още веднъж в употреба.
Виж целия пост
# 145
Мами,стоя и си мисля за този китайски календар за пола,познава ли ви?😁😁уж познавал,аз лично знам само за едно момиче около мен на което не е познало.Но дали наистина познава или е някакво съвпадения?
Виж целия пост
# 146
На мен ми позна, момче ще е, и в календара така пишеше, и досега на всички около мен е познавал.
Виж целия пост
# 147
А годинити последно така както са си на календара ли се гледат или трябва да ги преобразувам първо в китайски?Че вече толкова много неща се пишат за този календар как се смята,че не знам.Защото някой момичета пишат,че има калкулатор за преобразуване на годините.
Виж целия пост
# 148
На мен и двата пъти ми дава грешка. А на мамите от предната ми бременелска група им позна почти на всички, странно е. 😁

Мами,стоя и си мисля за този китайски календар за пола,познава ли ви?😁😁уж познавал,аз лично знам само за едно момиче около мен на което не е познало.Но дали наистина познава или е някакво съвпадения?
Виж целия пост
# 149
Аз не се справям с този календар, защото рождения ми ден е точно месец след забременяването. Та в този ред на мисли, коя възраст гледам? Към момента на зачеването ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия