Професионални серии за коса- тема 154

  • 68 240
  • 761
# 615
Имам въпрос,някой използвал ли е тези продукти https://www.functionofbeauty.com/?utm_source=google&utm_medi … AYASAAEgIeLPD_BwE ?Как стои въпроса с доставката?
Виж целия пост
# 616
Включвам се и аз да споделя моя опит с витамините изпила съм много но най голям ефек видях от тези два вида.
Скрит текст:

Скрит текст:
Виж целия пост
# 617
Привет , прекрасни !
Включвам се да споделя за боите нa Lakme , за които писах преди около месец. Предвид това , че пепелните цветове се измиват доста бързо , моят рижав пигмент и това, ме мия косата си всеки ден. Боята издържа три седмици, чак след това се появи лек червеникав оттенък , но не и този , който имам обикновено. Сега пробвах без амонячната на Olioseta за поддържане на цвета между боядисанията , средно пепелно рус , който отново след първите две-три измивания беше почти черен.Покритието е много добре , за трайност все още е рано да кажа. И също да споделя за последните три нови продукта , които пробвах.





Дали ще  имат ефект за цвета също тепърва предстои да разбера , но косата ми е бляскава, мека и гладка. Доволна съм.



И този спрей , четвърти продукт на марката , в който съм влюбена. Единственото, което не ми допадна е шампоан от една мостра. И не , че не е хубав просто моята коса е мазна в корена , а продуктите им придават блясък и мекота. Нещо , от което нямам нужда в корена, там ми трябва обем. Спрея наистина е страхотен, блясък, здравина , без накъсване, както и аромата на всичките продукти , които съм пробвала. И последно един експеримент , който направих и много ми допада .



Към половината от серума , добавих и половин ампула на Olioseta , ефекта е още по-добър.И така нанасям и от ампулата ежедневно без да премахвам , някой друг продукт. По малко и с натрупване на ефект.
Имам нужда и от съвет за косата на майка ми. Някаква серия за блондинки с тънка коса като перушина. От останалите серии знам какво да и взема , но искам и специално за блондинки , с които аз нямам опит.
Виж целия пост
# 618
Момичета, имате ли нещо набелязано на Филип Кингсли? ЗР са пуснали 20%
Виж целия пост
# 619
Момичета, имате ли нещо набелязано на Филип Кингсли? ЗР са пуснали 20%


Честно казано на тези завишени цени (в сравнение с преди 6-7 месеца), единственото което според мен си струва е шампоана за обем и балсама moisture extreme (лилавия хидратиращ). Серията за боядисана коса е доста хвалена, но аз не съм в пробвала.
Виж целия пост
# 620
Момичета, имате ли нещо набелязано на Филип Кингсли? ЗР са пуснали 20%


Честно казано на тези завишени цени (в сравнение с преди 6-7 месеца), единственото което според мен си струва е шампоана за обем и балсама moisture extreme (лилавия хидратиращ). Серията за боядисана коса е доста хвалена, но аз не съм в пробвала.

Шампоана за обем и аз го заглеждам. А балсамът не е ли хубав? Еластисайзер голяма опаковка исках, но не е наличен.
Виж целия пост
# 621
Балсамът за обем на ФК е един от най-добрите, които някога съм пробвала. Колкото и да искам да разнообразя,все се връщам към него. Прави косата ми лесна за разресване, гладка и еластична. За блясъка да не говорим. Голям обем не виждам, поне при мен,но аз търся изброените ефекти 🤩
Виж целия пост
# 622
Аз си намерих заместител на балсама за обем на ФК.
Използвам дори гламо.
Виж целия пост
# 623
Май само аз не харесвам Филип Кингсли. До сега не съм попадала на техен продукт, който да ме зашемети и в интерес на истината спрях да им пробвам нещата.
Виж целия пост
# 624
Момичета, имате ли нещо набелязано на Филип Кингсли? ЗР са пуснали 20%

Поръчах втора опаковка витамини и протеин.
Виж целия пост
# 625
Аз си намерих заместител на балсама за обем на ФК.
Използвам дори гламо.
Искрица, следя те, защото косата ти се доближава до моята. Какъв заместител си си харесала?
Виж целия пост
# 626
Май само аз не харесвам Филип Кингсли. До сега не съм попадала на техен продукт, който да ме зашемети и в интерес на истината спрях да им пробвам нещата.
И аз не го харесвам особено.
Виж целия пост
# 627
Здравейте,
Аз реших да пробвам  Алтерна като марка, но не мога да реша коя серия е най-подходяща за изрусената ми тънка косица.. Помагайте Simple Smile
Виж целия пост
# 628
Бих ви посъветвала да пробвате Bond Repair серията. Аз също съм с изрусена коса и ми допада ефекта.
Когато се чудя за нови продукти, поръчвам малки разфасовки от тук:
https://www.glamot.com/b/7798785/alterna
Виж целия пост
# 629
Алтерна е най-изгодна в английския амазон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия