Забранената ябълка/Опасно изкушение/Затворник/Онур Туна и Севда Ергинджи/Нови проекти Тема 32

  • 63 185
  • 735
# 90
Еда


Виж целия пост
# 91
Дари, много правилно си извадила акцентите от епизода на „Затворника”.

Планът за бягство вероятно ще е успешен, но изобщо не ми хрумва как точно Фърат ще докаже, че е невинен. Защото каквото и да предприеме, трябва да се крие. Но първо да си прибере Назлъ.

Много динамично се случват нещата, не ни мотаят и това поддържа интереса.

Фърат ще използва ножа. Той е важно доказателство. В руската версия - Бюге дава показания и заминава в Германия, Тахир му дава някаква химикалка със запис, но не разбрах какво точно има в нея.
Даваха ги всички на една маса накрая - всички от килията , Фърат и Джемре празнуваха затварянето на Баръш и края на историята. Но дали избягаха всички от затвора или той ги извади от там ....
Филма на турците им се получи разкошен - всички играят жестоко.
Виж целия пост
# 92
Добро утроо!



Момичета,честити празници! HeartWine GlassFlowers Rose
Да си изкарате весело и щастливо! WinkHeart Eyes

Благодаря за новите снимки и озета за 131 еп. на ЗЯ,както и за анализите и коментарита за ''Затворник''

Днес е новият епизод на ''Забранената ябълка''....

От официалния акаунт в ИГ на сериала!
Коя страна ще изберете?


Flowers Apple Актуализации от актьорския състав Flowers Green Apple




Шевал/Ендер поздравява за 14.02.
https://vk.com/feed?q=%23YasakElma&section=search&z=vide … t_-61185313_18389
https://vk.com/feed?q=%23YasakElma&section=search&z=vide … t_-61185313_18389


 Еда и Бурджу Йозберк на снимачната площадка на последния епизод на предаването „Кой е зад маската?“


Победителка е станала актрисата Йозге Борак в маската на лъва!Гледала съм я в няколко сериала!

Скрит текст:



за Онур и Затворник















и Севда


ЗейАл




Приятен празничен ден на всички!
Виж целия пост
# 93
Здравейте Благодаря за всичко споделено
Честит празник който каквото празнува Да сме здрави

https://twitter.com/FOXTurkiye/status/1493117808447610880

Явно се сбогуват със затвора





Виж целия пост
# 94
Kak сте дружки ? Heart Eyes
Злати , Дари Heart Heart
Ще се радвам , ако се махнат вече от този затвор , стига толкова вече . Но ще е трудно Фърат да се крие , той се набива на очи с този ръст .Добре ,че се носят маски Grinning
На последната снимка Онур е от времето на Филинта Simple Smile , така изглеждаше и на годежа на Неслихан . Тогава бяха заедно със Седа Гювен ( впрочем и на сватбата също ) , една от малкото му официални севгилита Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 95
А каква е връзката му с Неслихан ? На няколко места четох че са в много добри отношения но така е не разбрах как се е зародило това приятелство.
И една топла-топла новина за ЗЯ/ОИ:
Сена Йълдъз се присъединява към актьорския състав на сериала, като ще играе ролята на Гамзе - момичето на Екин (Джейхун Менгироглу)
🔥 Също така в новия сериал ще се случи ужасно събитие - Кумру ще загуби детето си. Тази трагедия ще ги сближи с Йълдъз, който също претърпя спонтанен аборт.
Виж целия пост
# 96
Привет! Revolving Hearts

хаштагът за 131 еп е #şaşırdıkmı - изненадани ли сме/сте









линкове за онлайн гледане на Фокс тв.
https://youtu.be/hEKLBRtOQ08
http://www.fox.com.tr/canli-yayin
http://www.canlitv.mobi/fox-tv
http://www.tvizlek.com/2014/04/fox-tv-iz
http://www.ecanlitvizle.com/fox-tv-izle/

Сена Йълмаз/Гамзе за която е писала Юра Hug

Скрит текст:

Цитат
А каква е връзката му с Неслихан ? На няколко места четох че са в много добри отношения но така е не разбрах как се е зародило това приятелство.
Юра, Онур и Неслихан играха заедно в сериала ''Hayat Devam Ediyor/Животът продължава''!Оттам е започнало приятелството им!Аз не съм го гледала сериала!

От официалния акаунт на Fox в Instagram.
Как ще реагира Доаан на действията на Ендер?


ЧРД на Мелиса Доуу! BalloonBirthdayTada
Виж целия пост
# 97




https://vk.com/video-46308288_456248393?list=19bfd09a4d40ddb975

Второй фрагмент к 10-му эпизоду

Перевод:

Мне нужно выйти отсюда.
Прокурор, ты очень хочешь выйти отсюда?
Как?
Ты убьёшь Бей-бабу.
Саваш, никакая работа не может быть важнее семьи.
Я очень соскучился по нему.
Он сказал, что позвонит, но не позвонил.
Как зовут твоего отца?
Фырат Булут.
Интресно, что подумает Джемре, когда узнает, что ты сделал с её родителями?
Я убил своего брата, чтобы продолжить эту игру!
Роли поменяются.
Ты станешь заключенным, а я свободным!


Снимката я постави днес този господин


https://www.instagram.com/p/CZ9SZjEt-dO/
Виж целия пост
# 98
Здравейте момичета 🍀
Честит празник❤️❤️❤️
Благодаря за инфото, ще гледам да се включвам тази вечер, но не знам до колко ще успея.
Виж целия пост
# 99
https://twitter.com/mfyapimtv/status/1493276694282739712

Виж целия пост
# 100
Почна.. Кумру е меко казано потресена...и как няма...две промени за пет минути в живота й. Дано слезе на земята.  Ама Ендерката супер доволна.
Виж целия пост
# 101
https://www.instagram.com/p/CZ91cvXBu2x/

Виж целия пост
# 102
Започна....

Кумру нищо не каза и си тръгна.Прибра се.Търсеше прислугата.Била излязла.
Йълдаз за нея нещо не било наред.Кумру сама се чуди какво да прави
Емир и Джанер в ресторанта...какво си говорят?



Ендер се обади на Йълдъз.Покани ги на вечеря с Доаан.





Айдее Айсел видя теста за бременност изхвърлен в боклука....Hug



Веднага при Асуман...мислят че е Йълдъз....


Приятелката се обади...Кумру плаче по телефона...

пазят Йълдъз да не се претоварва...Simple Smile


Джанер каза на Екин,че сестра му иска да се срещнат...
Кумру е на преглед при гинеколог..видеозона показва че наистина е бременна...

Екин пристигна за среща с Ендер...каза му ще са се оженили с Чаатай
Виж целия пост
# 103
Ендер и Чаатай доволни. Кумру на лекар. Май сега чак повярва, че е истина. Как небрежно взе снимката на бебето... Ендер и Чаатай се срещат с Екин. И двамата си постигат своето за момента.
Виж целия пост
# 104
Здравейте и от мен!

Честит празник на всички!

Включвам се със закъснение, но ви прочетох.
И фраг за "Затворника" си имаме, Фърат е почти на свобода, а Назлъ е при Бюге.
И нашата слънчева Севдичка с гаджето. Пак загадки около родителите на Джемре и бабАта в затвора.

Да видим какви ингриги ще завъртят нашите кучки.
Много ми харесва така Кумру с паднал гард. Високомерието й изчезна яко дим, след като си изигра всичките си карти неправилно. Приятелката все й дава акъл, ама тя не слуша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия