Комплекси в секса

  • 25 897
  • 238
# 135
Ами наистина - кой ходи на психолог защото се чувства дърво в секса? Помисли малко - абсолютно никой. Че накрая да го обяви и във форум... Пърбо се пита форума и чак после се ходи на психолог. Темата е прекалено странна. Те искат да им дадем идеи за секс игри. Това е.
Виж целия пост
# 136
Като моето крайно и твоето отворено.
Истината за мен и теб къде е?
Какво остава за някой друг.
Ако имам потребност ще пляскам, ако нямам - ще му свия…. пердаха
Виж целия пост
# 137
Аз даже се запознах е едно момиче което е било член на маркетингова група за изучаване на феномена БГ-Мама. И може тези същите да пускат и теми, какво им пречи - безплатна статистика.
Виж целия пост
# 138
Както мен днес ми забърсаха мнение от новата тема на Петя, която списва от пирони до юргани, така всеки има право да списва за всичко, за което не е опляскан.
И в тия 200 теми има една, която си струва коментарите, струваме си ние!
Виж целия пост
# 139
Да се сложи платен абонамент да всички с под 20 отговора и на анонимните... И само тези, които имат поне 100 отговори, да могат да публикуват теми. А на подребителие в зависимост от трудовия стаж и активност да се дават някакви награди или пари.
Виж целия пост
# 140
Така беше навремето. И беше чистичко и хубаво.
Виж целия пост
# 141
А платен. Просто анонимните да ги няма. И както сайта следи за проксита така да следи и за многократно дублиращи се IP. Казвам многократно, защото може да пишеш от работата и други освен теб също да го правят. И тогава ще е горе - доло добре.
Виж целия пост
# 142
То въпроса е по-скоро фетишистки, отколкото комплексарски.
Питането е комплексарско, правенето е фетишистко 👈(゚ヮ゚👈)

на подребителие в зависимост от трудовия стаж и активност да се дават някакви награди или пари.
Направо да вземат Виктория Сикрет за спонсор и да се раздава по номерата Smiley
Виж целия пост
# 143
Като моето крайно и твоето отворено.
Истината за мен и теб къде е?
Какво остава за някой друг.
Ако имам потребност ще пляскам, ако нямам - ще му свия…. пердаха
И аз обичам да пляскам, на жените им харесва. Поне аз не съм бил с такава, която да е против.
Виж целия пост
# 144
Щом ще се питаме такива неща, коя е оптималната поза за качествен анален секс? Grinning Grinning Grinning
Статиска просто Grinning
Виж целия пост
# 145
Щом ще се питаме такива неща, коя е оптималната поза за качествен анален секс? Grinning Grinning Grinning
Статиска просто Grinning
Когато жената го иска, а на мъжа му е достатъчно голям, всички пози за оптимални.
 Да се запише за статистиката.
Виж целия пост
# 146
Щом ще се питаме такива неща, коя е оптималната поза за качествен анален секс? Grinning Grinning Grinning
Абе що хвърляте големите козове толкова вероломно.
Виж целия пост
# 147
Куче, което лае, не хапе, съм чувала... Wink
Виж целия пост
# 148
И колко е това достатъчно?
Виж целия пост
# 149
Щом ще се питаме такива неща, коя е оптималната поза за качествен анален секс? Grinning Grinning Grinning
Статиска просто Grinning
Когато жената го иска, а на мъжа му е достатъчно голям, всички пози за оптимални.
 Да се запише за статистиката.
Ще ме прощаваш, ама при така зададеният въпрос, това са абсолютни глупости!
Може дори да е harmful.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия