🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16 (Tема 6)

  • 61 365
  • 1 037
# 390
Това насечено ръкомахане някак си дразни.
Виж целия пост
# 391
Нар, кимион и чесън... Нещо не ми звучи много апетитно, но кой знае .. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 392
Къде готви Дара?
Виж целия пост
# 393
Божке, приспа ми се докато се изкаже и сготви момата. 😁
Сготвено с такива нокти се съмнявам, че бих яла.
Виж целия пост
# 394
В студио за готварски курсове.
Виж целия пост
# 395
Мерси, видях, че не е по домашному, но пък показа някакви лични вещи и затова се зачудих. Явно и посрещането ще е пак там.
Пп: 'тоалета' е един път..
Виж целия пост
# 396
Нар, кимион и чесън не ми звучи добре. Вкусове всякакви.
Ко им бяха забранили сьомгата кво ли щеше да измисли ?
Виж целия пост
# 397
Предпочитам да гледам Дара, отколкото неуместните смешки на Къци. Струва ми се много възпитано момиче, само където е твърде притеснена.
Виж целия пост
# 398
Пак с Дими напред. Ако случайно някой не знае чия дъщеря е.
Виж целия пост
# 399
Гостите бяха с китки и бутилки в ръце,само музиканта май с ръце в джобовете.Поне не видях нищо да носи.
Виж целия пост
# 400
Много неподходящо облекло 👎
За сцена става,не за вечеря с непознати .
Виж целия пост
# 401
Този Къци много отвратителен ще дойде. Харесва ми ,че домакинята отвреме на време му отговаря достойно .
Виж целия пост
# 402
Пак с Дими напред. Ако случайно някой не знае чия дъщеря е.
Той ѝ бил главният учител в пеенето 🙄 та тя е била на 6, когато е починал. Сто години след това и двете с майка ѝ продължават да експлоатират името му.
Виж целия пост
# 403
Мен пък така ме забавлява Къцко. Като една свекърва и латерна е(само да не ми е в къщата). Много е смешен.
Основното изглежда вкусно.
В овкусената вода освен краставици друго какво имаше?
Виж целия пост
# 404
Според мен Къци съвсем нарочно се държи така.
Във водата имаше мента, краставица и малини.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия