🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16 (Tема 6)

  • 61 365
  • 1 037
# 435
Реално на мен Дара лошо впечатление не ми е направила. Не харесвам песните й, но това си е до вкус. Реално ме дразни само непрекъснато споменаване на Дими под път и над път. Виж майка й много ме дразни, но все пак те са различни личности, опитвам се да ги разгранича.
Виж целия пост
# 436
Пак не разбирам с какво дразни споменаването на баща и.
Имам приятели, които са с професиите  на известните си родители и ги споменават и използват влиянието и репутацията.
Виж целия пост
# 437
Не е задължително силиконовият бюст да е очеизвадно голям. Разпознава се по формата и откъде започва.
Скрит текст:
преди

след
Виж целия пост
# 438
Кулинарно предаване е, ще коментирам представянето на участниците и компанията.

Очевидно участието на Дара е част от кампания за популяризиране на нова песен/албум/муз.компания, или там каквото ново има около нея. Тоест готвенето не е нейна сила, пролича си. Снощи направи каквото можа, колкото можа. Държа се възпитано и приветливо с гостите си. Издържа стоически и лигаво-злобната досадност на Къци. Достатъчно.
Силикони, Ива, Дими, таланти, напъни... Извън темата е, няма нужда да се коментират.
Виж целия пост
# 439
Стои ми за фон, не ги слушам, всички са ми анти.
Виж целия пост
# 440
Определено има силикон Дара, направи ми впечатление вчера. Аз също смятам, че на 19г е прекалено рано за такъв.
Виж целия пост
# 441
Кулинарно предаване е, ще коментирам представянето на участниците и компанията.
Скрит текст:
Очевидно участието на Дара е част от кампания за популяризиране на нова песен/албум/муз.компания, или там каквото ново има около нея. Тоест готвенето не е нейна сила, пролича си. Снощи направи каквото можа, колкото можа. Държа се възпитано и приветливо с гостите си. Издържа стоически и лигаво-злобната досадност на Къци. Достатъчно.
Силикони, Ива, Дими, таланти, напъни... Извън темата е, няма нужда да се коментират.
Повече от 10 години и все едно и също, според случая. И НЕ, не е КУЛИНАРНО предаване, а ШОУ -  няма точни рецепти и как се приготвя дадено ястие, а да не говорим, че в повечето случаи готвят други хора, а не участниците - затова коментираме най-вече тях. Ясно е, че не са отишли от мерак да ни покажат и научат на някоя нова манджа, а просто да вземат едни пари и да припомнят за себе си и новите си проекти.
Виж целия пост
# 442
Вчера си мислех, че на всичките ѝ кубици ,които сигурно са поне 400 ,турнала това огромно раздърпано сако. Хем ги крие, хем ги навира, доста е интересно при нея. Но сакото за мен беше по- скандално от кубиците ѝ.
Виж целия пост
# 443
Няма лоша реклама.
Каквото ѝ да пишем тук за участниците в шоуто, е по-добре за тях, отколкото нищо да  не пишем.
Като гледам, предпочитат да бъдат критикувани и обсъждани, отколкото никому неизвестни.
За мен това, с което се беше облякла Дара беше потресаваща липса на вкус.
И абсолютно заличава предимството на деветнайсетте си години с тоя външен вид.
Виж целия пост
# 444
Вие пък все едно не сте чували за oversize и не сте виждали как се облиича Риана...
Виж целия пост
# 445
Не ми хареса нещо Дара, то всичко и беше готово. Иначе се държа културно, а се притесняваше.
Къци си е такъв, хумора му е странен, малко хора го разбират.
Ще има яко десетки тази седмица
Виж целия пост
# 446
Много скучни менюта и хора, които нямат отношение към готвенето. Голяма скука.
Виж целия пост
# 447
Милиграма?! 🤣
Виж целия пост
# 448
Момичето изобщо не е наясно с мерките.Милиграми,милилитри,все едно са май ...
Нещо е много,много бавна...Едва я издържам.
Наистина ,защо канят хора ,които нямат нищо общо с готвенето ?
Виж целия пост
# 449
Мисля че те сами се канят.За реклама.И си плащат за нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия