🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16 (Tема 6)

  • 61 365
  • 1 037
# 480
Гледах оттук-оттам снощната "Черешка.." Участниците са ми особена компания, нещо не ме грабнаха като личности... Заинтригува ме хляба, който готви Деси, но не чух изцяло какво сложи. Някъде дали има рецептите на това, което готвят?
Виж целия пост
# 481
Скариди и леща! Дива комбинация!

На първо четене- да. И много нетипична за нашите разбирания.
Но! Такава невероятна крем супа от червена леща, скариди и кокосово мляко правя, че и най- големите скептици опитали я веднъж, молят за допълнително. Ще заимствам идеята за розички от броколи следващия път- ще ги добавя накрая.

Къци вчера беше със "синя" коса, но никой не го отрази, или поне не показаха.

Дара ми е доста противна като цяло, но само с факта, че се опитва да затапи Къци (а понякога и почти успява), ми става леко симпатична.

Касиел колко се е променила за последните 10- ина години!!! Не мога да повярвам направо. Confused
Виж целия пост
# 482
Тази "компания" ми е далеч от представата за участие в подобен формат. Обичам да гледам тези формати, винаги има нещо интересно. Снощи гледах бъркочи. Убедена съм, че само мегагладни хора ще ядат такива неща. Лютивото също не е за всеки по вкуса, подправките, които намята в тиганчока също мисля, че са убили всички вкусови качества. Ама на фона на оня с двойната, тройната гуша, който ми е, извинявам се, гнусен... Единствено Къци ми е интересен, макар че и той се чуди от къде да изсмуче нещо забавно. Нооо, пък си е нова Черешка, домъчняло ми е за нея. Защо ги избират такива? Даже ще е много по-интересно, ако "хванат" ръководителите на националните отбори по математика и информатика.
Виж целия пост
# 483
.
Виж целия пост
# 484
Скариди и леща! Дива комбинация!

На първо четене- да. И много нетипична за нашите разбирания.
Но! Такава невероятна крем супа от червена леща, скариди и кокосово мляко правя, че и най- големите скептици опитали я веднъж, молят за допълнително. Ще заимствам идеята за розички от броколи следващия път- ще ги добавя накрая.

Къци вчера беше със "синя" коса, но никой не го отрази, или поне не показаха.

Дара ми е доста противна като цяло, но само с факта, че се опитва да затапи Къци (а понякога и почти успява), ми става леко симпатична.

Касиел колко се е променила за последните 10- ина години!!! Не мога да повярвам направо. Confused
Дай рецепта, моля.

И аз си мислех за Касиел, но си го обясних с това, че от скандална и ярка, по едно време много привличаше внимание и все ни беше пред очите, утихна, ожени се и за нея времето не спира.
Виж целия пост
# 485
Остаряла е доста и е понамачкала чаршафа, но си е нормално. Никога не съм я намирала за красавица..
На мен ми стана неприятна като разказа в едно интервю как е взела роля ли, изпит във ВИТИЗ ли беше, не помня по какъв точно повод, но беше нещо такова - напикала се в един от подбиращите, та да му привлечала вниманието...Close  Още го помня и оттогава ми опротивя.
Виж целия пост
# 486
Ако трябва да сме честни, Касиел или както там се казва тази жена, не е просто екстравагантна, ами не си е на център. Има безброй изцепки през годините и никоя не мога да оправдая с артистичност...
Виж целия пост
# 487
Ама косище има зарзаватчийката 😳

Колко пък евтино да е Брюкселското зеле?! 1-2лв 🤔 ?
Виж целия пост
# 488
Подправчица, кухничка, маринатка...  Възрастни хора уж
Виж целия пост
# 489
Какъв е десерта не чух.
Любим бил на мъжът й.
Виж целия пост
# 490
Какъв е десерта не чух.
Любим бил на мъжът й.
Биволско кисело мляко отгоре с "изчистихладилник" заливка
Виж целия пост
# 491
WTF.. какъв е този cringe 😬
Виж целия пост
# 492
Малко съм назад, но с какво известна в миналото Касиел? Гледах й една постановка в Азарян...
Пп. Гледам че е в Борово... Напоследък мяркам там да маа гащи Деян Неделчев, за краткия ми досег - не е много сам човека :/
Пп2. Ама как са се събрали на тази масичка... Sunglasses
Виж целия пост
# 493
Не успях да гледам вечерята на Касиел, но хванах края. На нея много й се иска сина й да харесва жени! …
Виж целия пост
# 494
Мислех ,че повече точки ще получи.
Хареса ми патладжана може  да  пробвам рецептата. Специално сирене ли сложи отгоре и дресинг. Салатите не ми допаднаха.

Касиел е много бъбрива повече от Къци.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия