Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 85

  • 70 819
  • 742
# 540
Здравейте, някой от вас дали е правил PRP на яйчници. Имаше ли ефект  и знаете ли каква е цената, че не откривам в ценоразписа. И още едно въпросче препоръчано е на мъжа ми да направи тест за антиспермални тела, но и за него не откривам каква е цената, а и не съм наясно ако се открият лекували се това и как.
Виж целия пост
# 541
И още едно въпросче препоръчано е на мъжа ми да направи тест за антиспермални тела, но и за него не откривам каква е цената, а и не съм наясно ако се открият лекували се това и как.

Извинявам се, че използвам поста Ви, но искам да попитам какво всъщност са тези антиспермални тела, открити в спермограмата? На нас за тях ни препоръчаха консулнация с уролог-какво е мнението ви за уролога в Надежда?
И още нещо-от втората спермограма стана ясно, че ММ е с 6% морфология или като заключение е написано тератозооспермия. Изплаших се, въпреки че док каза, че е нормална, на фона на големия брой и че не е никакъв проблем за спонтанна бременност.
Моля да споделите вашият опит с подобна спермограма. Simple Smile
Първата му беше абсолютно нормална, но при нея занесохме материала, докато този път нямахме такава възможност, пътувахме 5 часа, съответно не бяха спазени и всички нужни изисквания, та си мисля дали може да са компроментирани резултатите?
Виж целия пост
# 542
Бих ви посъветвала консултация с биолог да направите
И още едно въпросче препоръчано е на мъжа ми да направи тест за антиспермални тела, но и за него не откривам каква е цената, а и не съм наясно ако се открият лекували се това и как.

Извинявам се, че използвам поста Ви, но искам да попитам какво всъщност са тези антиспермални тела, открити в спермограмата? На нас за тях ни препоръчаха консулнация с уролог-какво е мнението ви за уролога в Надежда?
И още нещо-от втората спермограма стана ясно, че ММ е с 6% морфология или като заключение е написано тератозооспермия. Изплаших се, въпреки че док каза, че е нормална, на фона на големия брой и че не е никакъв проблем за спонтанна бременност.
Моля да споделите вашият опит с подобна спермограма. Simple Smile
Първата му беше абсолютно нормална, но при нея занесохме материала, докато този път нямахме такава възможност, пътувахме 5 часа, съответно не бяха спазени и всички нужни изисквания, та си мисля дали може да са компроментирани резултатите?
Виж целия пост
# 543
Здравейте отново момичета,

на каква доза прогестан декс/ден сте били или сте в момента?
Още един въпрос на кой ден от цикъла изследвате прогестерон?
Виж целия пост
# 544
Здравейте момичета! Може ли да ми кажете ако имате представа горе-долу каква е цената за проследяване на овулация и пакетна ли е за брой посещения или се заплаща след всяко ходене? Не успях да се ориентирам в ценоразписа на болницата. Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 545
Steffi.v

На всяко посещение се заплаща. Мен всеки път ме таксуват различно 20-30 лв.
Виж целия пост
# 546
Здравейте, момичета, след неуспешен опит по дълъг протокол съм, цикълът ми дойде почти на датата, на която трябва да ми дойде, но вече 12ти ден ми зацапва. В началото беше по-обилен, сега от 5-6 дни постоянно имам зацапване и не спира. Според вас дали е нормално, има ли преминали през подобна ситуация и как я разрешихте?
Виж целия пост
# 547
По принцип, след стимулация хормоните са разбутани и аномалии са възможни. Аз лично бих записала час за преглед, за всеки случай.
Виж целия пост
# 548
Здравейте, има ли някоя дама с успешно инвитро  при д-р Чапанова от първият път?
Виж целия пост
# 549
Аз бях на 1 инжекция на ден пролутекс, което е като прогестан декс, но познавам и момиче, което слагаше по 2, така че е индивидуално спрямо нивата на прогестерона и преценка на лекаря...
Здравейте отново момичета,

на каква доза прогестан декс/ден сте били или сте в момента?
Още един въпрос на кой ден от цикъла изследвате прогестерон?



Аз забременях при първи опит при нея, уви нещата приключиха със спряло развитие на ембриона в 7г.с Сега се готвим за 2ри опит.
Здравейте, има ли някоя дама с успешно инвитро  при д-р Чапанова от първият път?
Виж целия пост
# 550
jinchen

А кога изследвате прогестерон?
Моят се изследва непосредствено след овулация, на което може би се дължат и резултатите ми, но не успях за го коментирам с лекаря.
Виж целия пост
# 551
Здравейте отново, момичета! За съжаление след мечтаните ни две чертички се оказа извънматочна и отново се връщам тук… Тъй като ми препоръчаха имунологични изследвания исках да попитам имате ли идея какво съдържа пакета и като цяло пакет ли е или се назначават отделни изследвания?
Виж целия пост
# 552
Да Simple Smile
Здравейте, има ли някоя дама с успешно инвитро  при д-р Чапанова от първият път?
Виж целия пост
# 553
Здравейте отново, момичета! За съжаление след мечтаните ни две чертички се оказа извънматочна и отново се връщам тук… Тъй като ми препоръчаха имунологични изследвания исках да попитам имате ли идея какво съдържа пакета и като цяло пакет ли е или се назначават отделни изследвания?
Много сужелявам за неуспеха. Имахте ли някакви признаци или усещахте ли нещо ,което да подсказва или просто като отидохте на преглед се видя
Виж целия пост
# 554
Прогестерон преди опитите съм пускала веднъж, принципно мисля че се изследва наистина след овулация към 20-22 ден, но то си има референтни стойности и за по-ранните фази, като цяло лекаря трябва да каже кога го иска. Иначе аз на терапия с инжекции бях след трансфера в деня на + теста го пуснах заедно с ЧХГ, после пак след няколко дни и се видя че продължава да пада въпреки циклогеста,който слагах и дуфастона...
jinchen

А кога изследвате прогестерон?
Моят се изследва непосредствено след овулация, на което може би се дължат и резултатите ми, но не успях за го коментирам с лекаря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия