Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 36

  • 27 225
  • 766
# 750
Йоалина, така се казваше едно момиче от моето училище, намирам го за интересно име Simple Smile.
Виж целия пост
# 751
За мен си е егоцентрично, дори и да иде реч за династии. Пък в нашата реалност ми е смешно.
Виж целия пост
# 752
Моя позната Дарина кръсти дъщеря си на себе си-Даная.
Няма лошо.
Виж целия пост
# 753
Какво е мнението Ви за деца кръстени с името на майката?
Недобро. Simple Smile Познавам една мама Мария с дъщеря Мария и мама Лора с дъщеря Лора. Нарцистично и глупаво ми е на мен лично. Да изразиш любовта към майка си (бабата на детето) или баща си (дядото) повече го разбирам, макар че пак ме дразни да се повтаря едно и също име през поколение, но на себе си да кръстиш вече ми е прекалено. Мое мнение, разбира се. Simple Smile
За мен си е егоцентрично, дори и да иде реч за династии. Пък в нашата реалност ми е смешно.
+1
Виж целия пост
# 754
На едни приятели им се роди второ момченце.
Първото е Любомир, бащата така се казва, второто- Лъчезар, пак на неговата буква. Ми, не ми е понятно.
Той има дъщеря от предишен брак- Лора.
Joy
Виж целия пост
# 755
Аз познавам семейство с 4 деца, всички са с буквата В, плюс родителите.
Виж целия пост
# 756
На едни приятели им се роди второ момченце.
Първото е Любомир, бащата така се казва, второто- Лъчезар, пак на неговата буква. Ми, не ми е понятно.
Той има дъщеря от предишен брак- Лора.
Joy

Какъв Лъчезар, каква Лора, тоя татко трябва да е Нарцис! 😂
Виж целия пост
# 757
Нормален си е човекът, ама що така не съм разпитвала.
И предишната, и сегашната му жена са с Й. Някаква кармична обсебеност ще да е там с имената.

Днес ми попадна Леча- авторка на книга.
Виж целия пост
# 758
На мен любимо ми е Денислав Денислав Овчаров. Хем с името на таткото, хем модерно без окончание.
Виж целия пост
# 759
И аз имам две познати семейства с по две деца,четиримата са с В,като синът е кръстен на бащата и фамилията е с В....,на другото само личните имена са с Д.
От фб на една потребителка първите четири момчета са с Д,при момичетата има разнообразие,второто момиче е Аврора-Серафима 🤔
Виж целия пост
# 760
Деца:

Райса
Вайа
Дариса
Миккаела
Ираклис
Микеле
Ник
Василия
Силвър
Мейсън
Джордж
Дилън
Дарио
Катия
Джошуа
Андреас
Миранда
Герислава
Верадина
Христофор
Христина-Елли
Елисей
Сарина
Шенка
Джуниет
Санела
Виж целия пост
# 761
Нарцис (някой споменава, реално има и такова име за мъж)
Доли
Цветея (попадна ми, че е избрано име за новороденото на някаква чалга дива, но не зная коя точно)
Сани
Димислав
Деймиян Сираков
Нео
Даримир
Венислав
Тонислав
Надя-Мари
Мериам
Керън
Боровин
Моник Стефанова
Ивона-Сидни
Здравослав
Марио Марио Комсийски
Наталиа
Раяна
Живан
Болеслав
Мартинес Мартин Михайлов
Вивиян
Михаел-Теодор
Михайло
Боромир Трупчев
Амелиа Бикова
Десити
Джани Гюрков
Янис
Кристо
Виж целия пост
# 762
Леле. Joy
Боромир Трупчев?
То и другите са едни...
Кристо бива.
Виж целия пост
# 763
Янис е често срещано гръцко име. Форма на Йоан, на гръцки Йоанис.

Михайло е украинска форма на Михаил.

Болеслав е често срещано име в Полша и в Чехия: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2.
Виж целия пост
# 764
Близнаци, вече на по 20тина години
Никълъс и Джовани
Родителите са българи със стандартни имена и фамилии
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия