Пишещи фурии във вихъра на НЕМСКАТА тема (228)

  • 19 533
  • 778
# 735
Както си и мислех, бързо ме отрязаха като споменах ваксината. Аз просто исках да кажа, че тогава почна болката. Правиха ми ЕКГ, не е от сърцето. След всичкото чакане, излязох от клиниката с болничен, рецепта за ибупрофен 600 и направление за ортопед. Купих си загряващи пластири от аптеката. Лед не помогна, може те да помогнат. Така каза лекарката миналата седмица. На едни хора им помагало студено, на други топло...

Влязох в Алди и какво да видя. Една напълнила количката с пакети с тоалетна хартия. Друг помъкнал брашно. Трети паста. Запасяват се като пред корона пандемия пак. Имаше една свястна жена, която си беше напълнила количката с бяло вино.
Виж целия пост
# 736
Аз основно от Алди пазарувам, празни рафтове не виждам. По начало в нашия магазин пазаруват по много хората, та не мога да преценя кой колко. Аз знам, че нямам място и съответно дори промоциите ми идват в повече понякога.
Виж целия пост
# 737
Soft, Зиги, бързо възстановяване ❤🩹 и аз от лекар се прибирам. С пневмония съм. Още болнични, антибиотик и тн. И от кръвните от вчера - огромен дефицит на вит.Д, та и него + фолиева киселина. Иначе освен онези 4 симптома, друго няма - умора.
Бъдете здрави и дано живеем в мир и хармония
Виж целия пост
# 738
Дени, как е синът ти?

В Алди и Реве от много време няма слънчогледово олио, а от рапичното само по 2-3 бутилки на рафта. Преди месец бях останала с половин бутилка олио и в Реал видях, че имат на 1.39 и направо взех едно кашонче, това ми е единствения запас, освен алкохола Simple Smile
Виж целия пост
# 739
Бързо оздравяване на всички болни!
Честита баба Марта!
Пролет е, зелено и цъфти, носи надежда.

Дано войната-операция-конфликт-мерене на разни работи да свърши бързо. Жертвите сред мирните хора вече са твърде много.
Виж целия пост
# 740
PAPURCHE MEHURCHE, бързо оздравяване! Ниски нива на витамин Д се свързват с тежко протичане на ковид, има вече ужасно много проучвания. Ако ще приемаш високи дози се погрижи и за кофакторите.

Soft Click, да ти минава бързо! Има и “алтернативни” начини за справяне с болката. Този ибупрофен не е безобиден.

Оставете го това олио, вредно е! Grinning
Виж целия пост
# 741
Bleu 😂
Тъкмо си мислех да се запася с кокосово преди да се усетят хората и то да изчезне. Всъщност аз не съм стъпвала в хранителен магазин от седмици, нямам идея какво има.
Ибупрофена изсмуква Б витамини от тялото.
Ко фактори на вит Д са магнезий, цинк, вит А..само да допълня поста на Bleu
Виж целия пост
# 742

Soft Click, да ти минава бързо! Има и “алтернативни” начини за справяне с болката. Този ибупрофен не е безобиден.

Оставете го това олио, вредно е! Grinning

Кажи някакви алтернативи моля те.😊
Хич не ми е мъчно за олиото, но се чувствам странно като вземат да се запасяват.
Виж целия пост
# 743
Мда, ако Путин метне една атомна бомба ще има време да си опържат мекици с олиото и да си ползват пакетите с тоалетна хартия…
Ние с малкото пазарувахме днес и не видях нещо да няма, но пък олио не купувам, така че за него не знам.
Виж целия пост
# 744
Може част от количествата да са за помощи за бежанците, а не за запасяване.
Папурче, много ти се събра.. Да минава пневмонията бързо. Аз също съм с дефицит на вит. Д, но личният не прояви интерес. По миналата година бях с 16, при долна граница 20 и ми предписа по една капсула, което после четох е нищо. Миналата година беше 22 и той каза, че е в норма... Сега на своя глава си пия по 2 капсули, повече не смея без лекар.
Виж целия пост
# 745
Честита баба Марта и от мен!

Бързо оздравяване на болните!
Виж целия пост
# 746
Високи дози Вит.Д се взимат в Вит.К2 МК7, продават ги даже смесени в подходящото съотношение.

При нас в близката Норма, която избягвам, не липсва нищо.
Днес бях да погледна.
Утре може и другаде да погледна...
Виж целия пост
# 747
. След всичкото чакане, излязох от клиниката с болничен, рецепта за ибупрофен 600 ...

Фръц-фръц. На мен ми пратиха рецепта за ибу 800, че аз на това живея. Квото и да ми има - ибу. Joy
Виж целия пост
# 748
Ибуланд 🤪
Виж целия пост
# 749
Папурче, ама как пневмония? Кога? Защо?
Сериозно нещо е това. Бързо възстановяване!🙏🍀

Софт, дори и болката е от иглата, час по- скоро да намериш лек!
Зиги, дано леко и бързо пребориш вируса🙏

При мен единственото нещо, което изчезна от магазините е гречка. Руската елда, кафявата, печена. Интересното е,  че тя изчезна малко преди обявяването на операцията / военните действия/ конфликта, когато още всичко беше "мирно и спокойно".
Чаках да я докарат, но не би. Едва ли скоро ще има. Миналият път, когато беше най- сериозния, първият локдаун, с липсващите прословути тоалетна хартя, мая и др. също спряха доставките й. Но бързо се нормализираха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия