Керамична преса за коса - 9

  • 85 277
  • 827
# 150
Това е друг модел.
Виж целия пост
# 151
Моята е CHI lava rock 2.0
Каквото и да си говорим, каквото и да правим, все ще нанасят някаква щета на косата всички преси, соито ползваме
Виж целия пост
# 152
Реших се и аз най-накрая да поръчам Елипсис 3000 от немския амазон. Но искам да ползвам тяхната доставка, а не на превозвач. Има ли някоя от вас, която да е поръчвала така? Имам въпрос, ако може някой да се включи?
Виж целия пост
# 153
здравейте , ремингтон s9600 подходяща ли е за гъста коса с плътен косъм ? сама за изправяне , първо използвам кръгла четка сешоар и след това преса.
Виж целия пост
# 154
За тези от вас, които не помнят моят случай...поръчах Babyliss Elipsis от немския амазон нова, но дойде употребявана и не загряваше, повтарях няколко пъти да изправя един кичур коса. Върнах им я и ми пратиха нова Simple Smile този път наистина нова 😀 Пресата е страхотна!!! Благодаря на тези, които са я препоръчали тук Simple Smile)) Разходите по връщането на дефектната преса и изпращането на нова са за сметка на Амазон. Купих я за 99 евро, доставиха ми я и двата пъти с Еконт до адрес
Виж целия пост
# 155
За тези от вас, който не помнят моя случай...поръчах Babyliss Elipsis от немския амазон нова, но дойде употребявана и не загряваше, повтарях няколко пъти да изправя един кичур коса. Върнах им я и ми пратиха нова Simple Smile този път наистина нова 😀 Пресата е страхотна!!! Благодаря на тези, които са я препоръчали тук Simple Smile)) Разходите по връщането на дефектната преса и изпращането на нова са за сметка на Амазон. Купих я за 99 евро, доставиха ми я и двата пъти с Еконт до адрес
Може ли линк откъдето сте я взели?
Виж целия пост
# 156
За тези от вас, който не помнят моя случай...поръчах Babyliss Elipsis от немския амазон нова, но дойде употребявана и не загряваше, повтарях няколко пъти да изправя един кичур коса. Върнах им я и ми пратиха нова Simple Smile този път наистина нова 😀 Пресата е страхотна!!! Благодаря на тези, които са я препоръчали тук Simple Smile)) Разходите по връщането на дефектната преса и изпращането на нова са за сметка на Амазон. Купих я за 99 евро, доставиха ми я и двата пъти с Еконт до адрес
Може ли линк откъдето сте я взели?

Поръчах я оттук Simple Smile
https://www.amazon.de/-/en/gp/aw/d/B01G7JV916?psc=1&ref=ppx_ … _mob_b_asin_title
Виж целия пост
# 157
В емаг е 300 лв, на изплащане без оскъпяване има опция
Виж целия пост
# 158
Това е безбожна цена. 185 лева е от Амазон, с доставката да удари 200.
В Дъглас преди няколко дни имаше - 25% и излозаше 216 лева, за тези които не им се чака от Амазон. Има все повече опции, което е супер Simple Smile
Виж целия пост
# 159
В Дъглас намалението не включваше уреди и беше упоменато със звездичка, а и за сумата на пресата беше 20%, но все пак не я хващаше намаление де, пробвах! Писах го и в преден пост, но явно не се чете!
Виж целия пост
# 160
Станала си тази сутрина на криво, а 😆😆😆
Виж целия пост
# 161
Продавам моята Babyliss Elipsis, купена от немския Амазон. Ползвала съм я само веднъж. Не е за моята коса, която е с прекалено тънък косъм, в допълнение и суха.
Давам я за 190 лв., ако някой желае - да ми пише ЛС.
Виж целия пост
# 162
Същият модел ли е?
Виж целия пост
# 163
Леле, Елипсиса е просто топ преса. Не съм си виждала косицата толкова подредена и лъскава. Благодаря на всички от темата за положителните мнения. Поръчах я от Амазон.де до офис на превозвач.
Виж целия пост
# 164
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия