Керамична преса за коса - 9

  • 85 267
  • 827
# 615
Аз имам пресата от миналата година май месец,но ми се наложи да я сменя почти една година след това, защото миришеше ужасно странно при работа. Първата пръщеше постоянно, а тази от време на време.
Виж целия пост
# 616
Аз имам пресата от миналата година май месец,но ми се наложи да я сменя почти една година след това, защото миришеше ужасно странно при работа. Първата пръщеше постоянно, а тази от време на време.

Благодаря, много! ...странна работа
Виж целия пост
# 617
Моята е купена от Германия и когато  ги попитах за това жужене ми казаха,че е напълно нормално.
Виж целия пост
# 618
Моята е купена от Германия и когато  ги попитах за това жужене ми казаха,че е напълно нормално.

Благодаря, значи всичко си е наред:)
Виж целия пост
# 619
Здравейте, моля за мнение за преса за коса за изправяне,че се колебая между две. Харесала съм и Babyliss Elipsis 3000,  и тази Valera,за нея обаче не откривам мнения.
https://www.tehnomix.bg/presa-valera-101-20-i
Виж целия пост
# 620
В тази тема повечето имаме първата и сме доволни. Аз се изправям супер бързо с коса до дупето 😁 , много чуплива и гъста.
Виж целия пост
# 621
Да ,става въпрос за дълга ,гъста и чуплива, но тънък косъм.
Виж целия пост
# 622
Здравейте, тъй като често пътувам между България и Германия,обикновено с ръчен багаж,искам да си купя още една преса.Вече имам Babyliss Elypsis 3000 и сега ми се иска да си купя нещо различно. Може ли да ми перпоръчате нещо от моделите GHD? Отворена съм и за други предложения.
Виж целия пост
# 623
GHD съм ползвала около 8-9 г модел с по-широки плочи за гъста и дълга коса,сега имат нови модели,може да проверите спрямо вашата коса,но това в една от най-най-сполучливите ми покупки.Ползвах и спрея термозащита от същата марка.Сега съм с кичури и не ползвам преси,но ако искам да подновя-ghd е моето👍.
Виж целия пост
# 624
Здравейте Simple Smile


Коя от двете да си взема? Косата ми е дълга до кръста почти и е доста гъста, боядисвам я на 2-3 месеца. Ако нещо изпускам за насока, кажете. Simple Smile също така този доставчик от Емаг е окей нали?
Виж целия пост
# 625
Разликата им мисля е в дължината на плочите. Дали няма да я пуснат около ЧП да си я вземете тогава? Или нямате търпение .. Simple Smile
Виж целия пост
# 626
Бях в чужбина и си забравих моята в един от хотелите.. Grinning Беше една на Philips от преди години. Та направо си викам Babyliss elipsis, иначе загледах и на Remington S9600 и S6505, но като ще купвам предпочитам професионалната по-скоро, ЧП е чак след 2 месеца, за съжаление.
Виж целия пост
# 627
https://www.emag.bg/presa-za-kosa-babylisspro-2071-ultra-curl-pr … _oct2022_f5_dante

С такава изправяха дъщеря ми в един салон, много ръбеста и грозна ми се стори, но косата и стана уникална, права и лъскава. Тя има често споменавия модел на марката и въобще не е възхитена
Виж целия пост
# 628
https://www.emag.bg/presa-za-kosa-babylisspro-2071-ultra-curl-pr … _oct2022_f5_dante

С такава изправяха дъщеря ми в един салон, много ръбеста и грозна ми се стори, но косата и стана уникална, права и лъскава. Тя има често споменавия модел на марката и въобще не е възхитена
Тоест горния модел е по-добър според Вас от Бейбилис Елипсис, правилно ли съм разбрала? Аз имам Елипсис и съм доволна, но ако тази е по-добра може да взема нея. На пръв поглед обаче не виждам разлика в плочите освен че не са заоблени.
Виж целия пост
# 629
Ами...може и от ръката да е, знам ли, там беше фризьорка, но направо лъщеше. Не съм забелязвала като се прави с нейната да е точно така, а нейната си е здрава и права по принцип
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия