Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 418

  • 30 798
  • 737
# 420


Малко целувки от Йомер и Елиф....
Вечерни...
Виж целия пост
# 421


Добра да е петък-вечерта!
И аз като Санджар се облизвам, че днес цял ден на работа - уморих се честно казано и сега имам нещо вкусничко за хапване...
Виж целия пост
# 422

В ТТ започнаха да се питат вече, къде е филма за Netflix, Нека пътят да е отворен!
Виж целия пост
# 423


Филмът е заснет, пък кога ще го пуснат - решават от Netflix.

За хубава вечер - Санджар и Мави.
Виж целия пост
# 424


Добро утро рано, рано, в събота.
Асистентчетата вече са готови да търсят новини.


Виж целия пост
# 425
Добро утро!
Приятни почивни дни,момичета Two Hearts!
Виж целия пост
# 426


Добро утро момичета Two Hearts
Почивни дни - нека са спокойни и ползотворни.
Имаме слънце, но и студът е налице.
Една нова снимка би оправила равновесието...Simple Smile
Виж целия пост
# 427
Добро утро,



Момичета, Hug

Здрав и приятен ден.
Виж целия пост
# 428
Момичета прочетох, че днес 19. 03. ,било ден на бащата.А ние си имаме най добрия ,най всеотдайния, най любящ баща!

Виж целия пост
# 429


Страхотни баща и дъщеря.

Виж целия пост
# 430

Снощната акция в ТТ!
Спокойствие, непринуденост лъха от тях.
Виж целия пост
# 431


Енгин и малката Берен.
Бих ги гледала отново заедно, но едва ли ще се случи. 
Виж целия пост
# 432


Следобеден поздрав.
Марта_49, защо не. Енгин има два проекта с Ерен - филм и сериал.
Всичко е възможно.
Виж целия пост
# 433

И ,аз се присъединявам към възможноста за  повторно партньоство с Берен. Енгин с Ахмет Т.Т.,игра в АБО и след това в КРА.Така ,че силно се надявам някога да се случи,отново да играе с Берен!
Виж целия пост
# 434


И на мен ми се иска,  и то много, но Ерен е нещо друго.
Много го харесвам и него.

Нека да играят и тримата пък...




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия