АВГУСТ 🤱🏼2022 🌸 (ТЕМА 6)☀

  • 30 138
  • 743
# 435
Оле, с това спане не знам какво ще правя.Аз спях основно по корем.Вече не ми е удобно и лягам първо на лявата страна, с ляв изпънат крак и другия свит в коляното.Ръката под възглавницата и лягам на нея.Ама пак съм си почти по корем 😕 Разчитам, че ако не му е удобно и го затискам ще ми подскаже 😇
По гръб никога не съм можела, души ме нещо.
За усещането - имам едни потупвания, но не съм сигурна.Четох, че който има корем по принцип и предна плацента - ще почака с усещанията 😄

И други неща щях да пиша и забравих. 🤦‍♀️

И аз спя така и се притеснявам. Но днес свекърва ми каза, че цяла бременност с мъжа ми е изкарала така, почти по корем (точно както описваш). Мен ме е страх да не го затискам. Имам възглавница за бременни, но е много висока и твърда, хич не ми е удобна, моя грешка Ebay 10£, не се очакваше друго.
И се старая да не спа на дясно вече, но не винаги се получава. Моя корем си доста голям вече Blush и все така си опъва, и спането става трудно вече. Като се помисля за спане, вече не ме притеснява толкова позата, знам че ще е неудобно, нооо тези сънища мен продължават да ме побъркват. Всяка вечер е някакъв екшън, как един път не сънувах нещо приятно. Само жени до мъжа ми Grinning сутрин да го гледам на кръв, войни, битки, гонене, стрелби, ужас е ужас. Няма пропуск Confused
Виж целия пост
# 436
Привет, не мога да смогна да ви изчета.Grinning
От началото се опасявах, че ще е момче, и се оказах права. С мъжо много ни се искаше момиченце, но това е положението. Радваме се,че изобщо нещо чакаме, защото друго няма да има.Та това момче ще си има 4 чичовци и съм се заканила на мъжо, че няма да му позволя да припари до никакви мотоциклети като него. Свекърва ми е единствената жена наоколо, но с нея много не се разбирам.
Bolibon ти ми даваш кураж, мисля си понякога, че с мъжете е по-лесно да се разбере човек, ето на работа съм в мъжкия колектив и сме си много добре. Magic напълно те разбирам за колектива в който работиш, не звучи като да ти е лесно. На мен поне не ми личи още, качила съм 2 кг.(64), мисля да не казвам до последно на странични хора.
Иначе се снабдих с Клексан и сега съм спокойна.
Спя както мога, по принцип обичам по корем. Снощи мъжо ме изръчка с лакът, котката се опита да се покатери до  главата ми, а бебето имах чувството, че се преобръщаше.
Мисля, че вече го усещам.
За името е трудна задача, но има още време.
Виж целия пост
# 437
Оле, с това спане не знам какво ще правя.Аз спях основно по корем.Вече не ми е удобно и лягам първо на лявата страна, с ляв изпънат крак и другия свит в коляното.Ръката под възглавницата и лягам на нея.Ама пак съм си почти по корем 😕 Разчитам, че ако не му е удобно и го затискам ще ми подскаже 😇
По гръб никога не съм можела, души ме нещо.
За усещането - имам едни потупвания, но не съм сигурна.Четох, че който има корем по принцип и предна плацента - ще почака с усещанията 😄

И други неща щях да пиша и забравих. 🤦‍♀️

И аз спя така и се притеснявам. Но днес свекърва ми каза, че цяла бременност с мъжа ми е изкарала така, почти по корем (точно както описваш). Мен ме е страх да не го затискам. Имам възглавница за бременни, но е много висока и твърда, хич не ми е удобна, моя грешка Ebay 10£, не се очакваше друго.
И се старая да не спа на дясно вече, но не винаги се получава. Моя корем си доста голям вече Blush и все така си опъва, и спането става трудно вече. Като се помисля за спане, вече не ме притеснява толкова позата, знам че ще е неудобно, нооо тези сънища мен продължават да ме побъркват. Всяка вечер е някакъв екшън, как един път не сънувах нещо приятно. Само жени до мъжа ми Grinning сутрин да го гледам на кръв, войни, битки, гонене, стрелби, ужас е ужас. Няма пропуск Confused
Качи някоя снимка да видим коремчето❤А за сънищатата то не е филм ами цял сериал при теб,че и с други жени нещо от сорта на мексиканса теленовела🤣🤣Майтапа на страна и аз много сънувам и все лоши неща🤷‍♀️Някой път и еротични,но  при нас сексът е мираж🤣
Виж целия пост
# 438
А, сетих се какво щях още да пиша 😅
Мен момче, че ще е ме притесняваше, щото ще се наложи да го обрязваме, нали съм ви казвала, че ММ е наш турчин.Нямам против за самото обрязване, просто не искам да му причиняваме упойки и болки толкова малък 😕
Много харесвам Ася Демирева и като е гост в 1 наум винаги я гледам с голяма любов 😅 Та, много внимателно слушах за забелването, че изобщо НЕ го препоръчва и тази кожа много пази момченцата от инфекции.Докато е с памперс няма да му закачаме изобщо пишката.После баща му да го води в клиника и да си се оправят по мъжки. 🤷‍♀️ Много е далече това време и затова ми е толкова лесно май 😒
Пубертета много ме притеснява, като гледам днешната младеж.И от тази гледна точка се радвам, че е момче.И тия наркотици... направо кръвта ми се смразява 😖 Дано на никой не му идва на главата такова нещо!
Не пия нищо освен Елевит.Нямам схващания още, само дето кръста ме боли, ако съм легнала по гръб и той няма опора някаква.Най-често на кушетката за ехографа и при козметичката ми се случва.
Пак ще допълвам май май..
Виж целия пост
# 439
Малее колко сте писали от сутринта насам..😁
Ние имаме име за момче още преди да забременея си го нях харесала, с буквата на  майка ми е. Много го харесвам името да видим дали то ще остане. Аз още като забременях знаех че ще е момче и всички около мен ми казваха същото майка ми беше убедена също, и е момче. А иначе цял живот съм си мислила че първото ми дете ще е момиче, защото от малка съм си много момичешки тип момиче😂, с розовите дрехи, гримовете, прическите, маникюрите и всичко останало.
Но още като забременях така се бях настроила за момче, и толкова се зарадвах като ми казаха момче, че го чакаме с нетърпение, таткото е много щастлив също, той много го е страх да има момиче, и недай си боже да си има приятели от мъжки пол някога, мноого е ревнив, но аз пък съм сигурна че второто ще е момиче и ще станем две на две. 😂🙈 Иначе за момиче нямам име и ако ми бяха казали момиче не знам как щяхме да измислим. Евентуално бих взела буквата на свеки защото много я обичам и заслужава жената, но пак не е сигурно. Единствените хора според мен на които бих кръстила детето си са майка ми и свекърва ми, никой не заслужава повече от тях.

За спането аз спя на ляво, понякога надясно, но и аз се обръщам по гръб като се събудя понякога. А преди много обичах да спя по корем, сега пак съм горе долу така но по-настрани със свит в коляното крак.

Елънче Това за момченцата ми е много страшно и на мен, не знам как да се оправям, това със забелването също ми е непонятно... обмислям обрязване, моя мъж не е турчин но е мисюлманин (помак с една дума😂), ох не знам, както каза Елънче като порастне да се оправят с баща му, но и за него ще е по-добре защото и на големи мъже имат проблеми много с това, инфекции се получават много често дори при добра хигиена..та според мен ще е по добре и за него като порастне, и ако се направи докато е малък ще свикне и няма да има лош спомен и проблеми занапред,но това е много напред във времето така че не се знае.
Виж целия пост
# 440
Оф, реве ми. Имам ужасна хрема, цяла нощ се въртях и ми беше лошо и за капак повърнах преди малко - само стомашен сок Sad. Досега все с гадене бях и повръщах само като бях и с Ковид Sad ….Мразя да повръщам, сега не смея и вода да пия да не стане по-зле.
Виж целия пост
# 441
Оле, с това спане не знам какво ще правя.Аз спях основно по корем.Вече не ми е удобно и лягам първо на лявата страна, с ляв изпънат крак и другия свит в коляното.Ръката под възглавницата и лягам на нея.Ама пак съм си почти по корем 😕 Разчитам, че ако не му е удобно и го затискам ще ми подскаже 😇
По гръб никога не съм можела, души ме нещо.
За усещането - имам едни потупвания, но не съм сигурна.Четох, че който има корем по принцип и предна плацента - ще почака с усещанията 😄

И други неща щях да пиша и забравих. 🤦‍♀️

И аз спя така и се притеснявам. Но днес свекърва ми каза, че цяла бременност с мъжа ми е изкарала така, почти по корем (точно както описваш). Мен ме е страх да не го затискам. Имам възглавница за бременни, но е много висока и твърда, хич не ми е удобна, моя грешка Ebay 10£, не се очакваше друго.
И се старая да не спа на дясно вече, но не винаги се получава. Моя корем си доста голям вече Blush и все така си опъва, и спането става трудно вече. Като се помисля за спане, вече не ме притеснява толкова позата, знам че ще е неудобно, нооо тези сънища мен продължават да ме побъркват. Всяка вечер е някакъв екшън, как един път не сънувах нещо приятно. Само жени до мъжа ми Grinning сутрин да го гледам на кръв, войни, битки, гонене, стрелби, ужас е ужас. Няма пропуск Confused
Качи някоя снимка да видим коремчето❤А за сънищатата то не е филм ами цял сериал при теб,че и с други жени нещо от сорта на мексиканса теленовела🤣🤣Майтапа на страна и аз много сънувам и все лоши неща🤷‍♀️Някой път и еротични,но  при нас сексът е мираж🤣

Подута и заспала в 4:30 Confused
Отиваме на работа Disappointed
Виж целия пост
# 442
Lucinda12 наистина с мъжете е по лесно да се разбере човек. И аз работя основно в мъжки колектив. Имам само 4 колежки, но работим съвсем различна дейност и се събираме само на кафе. Разбираме се, може би защото реално почти нямаме допирни точки в работата. Обаче преди работех в женски колектив, 120 жени и 20 мъже. Като с жените се налагаше да работя ежеминутно. Е няма такъв ужас. Като си смених работата, по други причини не заради жените, направо се родих.
Моя син не съм го забелвала. Изчетох много. Едната лекарка беше за забелването, другата ни беше против забелването. И в крайна сметка реших, че няма да го забелвам.
Виж целия пост
# 443
Erinne , една вечер бях така, повърнах 4 пъти за един час само стомашен сок и бях готова да ходя в бърза помощ. Обаче първо реших да изям препечена филия със сирене, след това спрях да повръщам.

Тази нощ и аз не можах да спя, а съм решила да ставам рано и да правя закуска.. До сега само бях чувала от бременни, че нощем им се запушвал носа, е вече и аз го усетих, ужасно е. Нз ако си пръскам нещо, дали ще помогне.

Снощи ММ като ми погледна корема и ми вика, че вече няма съмнение, че хората ще разберат че съм бременна 😀 , вика корема ти е пораснал за два дена Grinning .

Ох, нещо щях да питам, ама уви 😂😂😂
Виж целия пост
# 444
За забелването аз също бях със смесени чувства, но при моя син се наложи заради удебелена ципа и трудно уриниране. Не помня вече колко консултации с уролог направихме тогава, кортикостероиди и най-вече рев от детето. Та монетата винаги има две страни, аз затова се ядосвам на разни гурута като заотричат нещо категорично. Ми, не винаги е така.

Erinne, как е влажността в стаята, да не би да е от това? Аз и предната бременност, а май и тази, ще изкарам със запушен нос. Трябва да си взема физиологичен разтвор, нощес като се събудя за тоалетна, после ну мога да заспя по час докато си оправя носа.
Виж целия пост
# 445
Яяяяя.....Magic, колко ти е голям коремa. Много е cлaдко тaкa 😍 A кaк издържaш в 4:30 дa cи cтaнaлa и опрaвенa зa рaботa, не знaм. Aз едвaм cтaвaм в 7:30 и тепървa зaпочвaм дa cе опрaвям 🙈😁 Инaче пробвaх минaлaтa вечер дa cи легнa в 21:30, зa дa cе нacпя. Зacпaх cи и в 2:30 кaто оцъклих едни очи и нямa зacпивaне. Тъкмо бях позacпaлa cутринтa и ми звъннa aлaрмaтa. Повече нямa дa прaвя грешкaтa дa лягaм толковa рaно. Имaше един период, в който много ми cе cпеше, но cи е отминaл и cегa и дa иcкaм дa поcпя повечко, не могa 😁🤷‍♀️
Виж целия пост
# 446
Яяяяя.....Magic, колко ти е голям коремa. Много е cлaдко тaкa 😍 A кaк издържaш в 4:30 дa cи cтaнaлa и опрaвенa зa рaботa, не знaм. Aз едвaм cтaвaм в 7:30 и тепървa зaпочвaм дa cе опрaвям 🙈😁 Инaче пробвaх минaлaтa вечер дa cи легнa в 21:30, зa дa cе нacпя. Зacпaх cи и в 2:30 кaто оцъклих едни очи и нямa зacпивaне. Тъкмо бях позacпaлa cутринтa и ми звъннa aлaрмaтa. Повече нямa дa прaвя грешкaтa дa лягaм толковa рaно. Имaше един период, в който много ми cе cпеше, но cи е отминaл и cегa и дa иcкaм дa поcпя повечко, не могa 😁🤷‍♀️
Лягам към 20:00. Много ми е трудно, но няма как. Сега пак смятах, на 16 май някъде мога изляза в майчински, 11 седмици преди термин. Ако искам мога и по рано, но по закон така го дават Confused
Виж целия пост
# 447
Аз ставам в 6 или 6.15, зависи дали аз ще водя децата или ММ. Вечерта в 22.30 съм заспала обикновенно и пак трудно ставам. Продължава да си ми се спи повечко. Може да се смеете, но това ме успокоява. Със синът ми ми се спеше много и той беше поспаливо бебе, с дъщеря ми буквално сън не ме ловеше, 2-3 часа и съм се наспала, а през деня да заспа нямаше такъв вариант, ей това бебе не спеше и това е. Сега се надявам на мен като ми се спи и си спя и бебето после да спи.
Още се чудя до кога ще ходя на работа. Смятахме, че от 24-25 март мога да си пусна платените отпуски и да ми стигнат докато изляза в майчински на 6 юли. Обаче не ми се остава толкова рано вкъщи, добре ми е на работа. Засега мисля до май месец поне да ходя, че може и до юни, но ще видим. ММ ми се смее, че тогава не било сигурно дали ще мога да вляза зад волана и можело набързо да си остана вкъщи.
Виж целия пост
# 448
Влажността е 47%. То и малкия е болен (хрема, гърло). Още не мога да се захраня. Мъча с препечена филия от сутринта. Изяла съм 1/3. Чай съм изпила сигурно 150мл. Ей сега пих само ношпато, защото нещо мн ме пристегна.
Направо не е честно, с обилна хрема, кихам, кашлям и това гадене и повръщане.
Виж целия пост
# 449
И как беше след раждането? Grin Много се радвам, че има някой, който ме разбира Hug

А и аз съм същата никога не съм си представила да бъда мъжка майка.Но сега го чакам с нетърпение, защото 7 год.го чакаме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия