Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
В коя болница планирате да родите и какви са вашите предпочитания за лечебно заведение?
Какви са мненията за болниците и лекарите, които следят бременността?
Какви са преживяванията на потребителите при закупуване на дрехи за бременни и какви са техните впечатления?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
В коя болница планирате да родите и какви са вашите предпочитания за лечебно заведение?
Форумът предлага различни възможности за места на раждане, като болниците "Надежда", "Пловдив Хирургии", "Майчин дом" - Варна, "Шейново", Окръжна болница-Варна и други. Потребителите споделят лични преживявания и предпочитания относно лечебните заведения, подчертавайки високото ниво на грижа за майката и бебето, както и лични предпочитания към медицински екипи и процедури.
-
Какви са мненията за болниците и лекарите, които следят бременността?
-
Какви са преживяванията на потребителите при закупуване на дрехи за бременни и какви са техните впечатления?
-
Какви са мненията за възстановяването след цезарово сечение и какви са личните преживявания?
-
Безопасно ли е да приемам аналгин по време на бременност?
и все така си опъва, и спането става трудно вече. Като се помисля за спане, вече не ме притеснява толкова позата, знам че ще е неудобно, нооо тези сънища мен продължават да ме побъркват. Всяка вечер е някакъв екшън, как един път не сънувах нещо приятно. Само жени до мъжа ми
сутрин да го гледам на кръв, войни, битки, гонене, стрелби, ужас е ужас. Няма пропуск
. Досега все с гадене бях и повръщах само като бях и с Ковид 
Много се радвам, че има някой, който ме разбира 