АВГУСТ 🤱🏼2022 🌸 (ТЕМА 6)☀

  • 30 131
  • 743
# 465
Момичета, виждам снимки, че на доста от вас им личат коремчетата вече. Нещо взех да се притеснявам вече, защото съм в 14 седм. +  1 и вечерта имам коремче като хапна, но на сутринта никакво го няма. Тоест само като ям ми личи, сутринта нямам. По принцип винаги съм била с плоско коремче и качвам винаги в  дупето и бедрата, но уж нали вече съм в 4 месец, мислех, че ще имам оформено коремче вече. На вас от коя седмица започна да ви личи?
Виж целия пост
# 466
Първа бременност ли е? На мен с баткото ми пролича чак към 19-20г.с.
Виж целия пост
# 467
Момичета, виждам снимки, че на доста от вас им личат коремчетата вече. Нещо взех да се притеснявам вече, защото съм в 14 седм. +  1 и вечерта имам коремче като хапна, но на сутринта никакво го няма. Тоест само като ям ми личи, сутринта нямам. По принцип винаги съм била с плоско коремче и качвам винаги в  дупето и бедрата, но уж нали вече съм в 4 месец, мислех, че ще имам оформено коремче вече. На вас от коя седмица започна да ви личи?

И аз се притеснявах така и изведнъж порасна. Зависи от много неща, това разбрах. Накъде расте матката, каква е мускулатура ви, има ли мазнинки има ли мускули. Щом всичко е наред при прегледите и бебчо расте, значи скоро ще има и коремче.
Точно преди 3 седмици ревах за същото, сега като видя както казва Неизвестна16 19-20 седмица и ми се иска малко да се беше още забавило, да имам още седмица две шанс да клякам и работя нормално. Нооо сега е мъка, и днес беше много тежък ден. Но към края на деня, сметките се промениха и май ще започна почивката от към 16 Април, дано съм смятала правилно и всичко е наред и на прегледа, ще избутам още месец и половина някакси.
Разбрах и нещо не толкова приятно... 150£ майчински. Незнам колко са БГ, но това тук е много малко Pensive
Виж целия пост
# 468
На мен с първата бременност ми пролича чак към петия месец,но сега ми личи още от втория 😁
Няма как да го скрия вече корема,личи си от далеч.
Имам син на 7г и сега се надявам да е момиче,но гледам да не се настройвам предварително. Каквото и да е, да е живо и здраво само се моля.
Виж целия пост
# 469
И аз вече имам коремче 😍
В 17+2 съм и горе долу от 14та седмица започна да се образува коремчето , като вечер се подуваше и сутрин изчезваше . На БХС когато отидох на преглед и чак се пъчех на докторицата , че вече ми личи и тя ми вика “оо спокойно това са ти червата “ и ми стана много тъпо 🤣🤣🤣
Принципно коремчето при мен се показа изведнъж , за около седмица .
Виж целия пост
# 470
И при мен изведнъж се показа коремчето. До 15гс си бях просто дебела. И кг не бях качила, а сега за седмица съм +2кг и определено вече не мога да го скрия дори и под зимното яке.
Днес съм 16+4
Виж целия пост
# 471
Здравейте, момичета! Отдавна не съм се включвала, но от снощи наваксвам и успях токущо да ви изчета 😊 Аз съм 18+ и от месец усещам Бебчо. Отначало беше като все едно нещо ме лази, а вече сме на ритничета, понякога е доста активен, а в дни като днешния си почива повечко. Мислех си, че като започнат движенията параноята ще намалее, нооо нищо подобно. Имам един въпрос към момичетата, които са в болнични. Последния ми болничен е от 14.02. до 15.03 (вкл.), но следващия ми час за консултация е на 18.03., а ми казаха, че само тогава се дават болнични. И се чудя, как ще стане да мина комисия дни след изтичане на предния болничен и да нямам прекъсване. При вас как стоят нещата?
Виж целия пост
# 472
Момичета, виждам снимки, че на доста от вас им личат коремчетата вече. Нещо взех да се притеснявам вече, защото съм в 14 седм. +  1 и вечерта имам коремче като хапна, но на сутринта никакво го няма. Тоест само като ям ми личи, сутринта нямам. По принцип винаги съм била с плоско коремче и качвам винаги в  дупето и бедрата, но уж нали вече съм в 4 месец, мислех, че ще имам оформено коремче вече. На вас от коя седмица започна да ви личи?
С първото дете в 6ти Simple Smile с второто още в 3ти се виждаше, че съм бременна и беше трудно да го крия, сега пак така Simple Smile
Виж целия пост
# 473
На мен чак сега вече малко ми пролича и то зависи с какво съм облякана. В 17+4г.с. съм. Радвай се, че още не ти личи, така или иначе после всички ще сме с кореми, но по-лесно се носи малък корем май. 😅 Поне мама така ми каза.
Виж целия пост
# 474
На мен ми личи от 14-15г.с. но и аз доста се поддувам като хапна. Сега съм в 19+3 дни и вече не мога да го скрия със сигурност, сега като се постопли и сложим тениските и дотам. Все още с обемни дрехи и якето се крие. Но пък ми казват че не е хубаво вече да се крие, в 5-тия месец съм трябвало вече всички да знаят, повечето ни близки знаят, но останаха лели, братовчеди и някои баби които не знаят още. Ама какво сега да тръгна да се хваля на всички
 че съм бременна?🤣😂🤣 То най-вече от страната на мъжа ми не знаят, от моята страна много малко хора останаха. 😅
Виж целия пост
# 475
Ами аз съм си пухкава по принцип 162 см 58 кг бях като забременях,сега съм 62+. Като съм си вкъщи с по впити дрехи ми личи,ама като съм с по свободни на вън не се забелязва особено. Качвам и аз една снимчица,която в преди седмица.
Виж целия пост
# 476
Здравейте, момичета! Отдавна не съм се включвала, но от снощи наваксвам и успях токущо да ви изчета 😊 Аз съм 18+ и от месец усещам Бебчо. Отначало беше като все едно нещо ме лази, а вече сме на ритничета, понякога е доста активен, а в дни като днешния си почива повечко. Мислех си, че като започнат движенията параноята ще намалее, нооо нищо подобно. Имам един въпрос към момичетата, които са в болнични. Последния ми болничен е от 14.02. до 15.03 (вкл.), но следващия ми час за консултация е на 18.03., а ми казаха, че само тогава се дават болнични. И се чудя, как ще стане да мина комисия дни след изтичане на предния болничен и да нямам прекъсване. При вас как стоят нещата?
[/quote
И аз се ядосвам,че от работа ми мрънкат,ще се застъпват датите,няма да ти го прекъсват,просто по-късно ще го пращаш всеки път,ще се бавиш,само и на теб да не ти правят проблем.
Виж целия пост
# 477
Не, със забавянето няма да имам никакъв проблем, това изобщо не ме притенсява. Просто си мислех дали акушерката не е съобразила и ми е дала часа без да мисли. И без това имах проблем с болничния от личната и явно няма да ми го изплатят и сега и прекъсване ако имам ще ми дойде в повече да се ядосвам. Благодаря Simple Smile


Здравейте, момичета! Отдавна не съм се включвала, но от снощи наваксвам и успях токущо да ви изчета 😊 Аз съм 18+ и от месец усещам Бебчо. Отначало беше като все едно нещо ме лази, а вече сме на ритничета, понякога е доста активен, а в дни като днешния си почива повечко. Мислех си, че като започнат движенията параноята ще намалее, нооо нищо подобно. Имам един въпрос към момичетата, които са в болнични. Последния ми болничен е от 14.02. до 15.03 (вкл.), но следващия ми час за консултация е на 18.03., а ми казаха, че само тогава се дават болнични. И се чудя, как ще стане да мина комисия дни след изтичане на предния болничен и да нямам прекъсване. При вас как стоят нещата?
[/quote
И аз се ядосвам,че от работа ми мрънкат,ще се застъпват датите,няма да ти го прекъсват,просто по-късно ще го пращаш всеки път,ще се бавиш,само и на теб да не ти правят проблем.
Виж целия пост
# 478
Здравей Митева, 🤗 по-добре звънни на акушерката да и напомниш до кога ти е болничния, защото моята акушерка винаги гледа да ме записва 2-3 дни преди изтичането. Попринцип може със задна дата да се издава болничния, но не знам дали така стоят нещата с листа от прегледа, който доказва, че се налага да бъде продължен болничния. Застраховай се да не се кахъриш после.
Виж целия пост
# 479
Един от симптомите, които ме накараха да мисля, че съм бременна в началото беше ужасно подутия корем. Още тогава изглеждах бременна за някои.

Сега вече ми личи по друг начин. Коремът си ми е на бременна жена. Вече не мога да скрия.

Аз бях 59кг. на 175см. Сега съм космическите 75кг., което не знам как се е случило. Никой не ми вярва дори, че съм качила 16кг. Не личат. Но факт е…
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия