Пазаруване от AboutYou.bg – Тема 6

  • 61 743
  • 787
# 585
Имам 4 кожени якета за по и под 100 лева от аутлета на манго и съм много доволна. От преди няколко години, но редовно има намалени. Остава проблема с номерацията, връщането там...
Виж целия пост
# 586
5DARA за над 100лв., още 48ч.
Виж целия пост
# 587
Имам 4 кожени якета за по и под 100 лева от аутлета на манго и съм много доволна. От преди няколко години, но редовно има намалени. Остава проблема с номерацията, връщането там...
Любимите ми! Имам ги във всякакви цветове! 💙
Виж целия пост
# 588
PEPE5 за допълнителни 5% при над 100лв.
Виж целия пост
# 589
Най-накрая си получих сутиена, за който писах , след почти месец чакане. Е ,заслужаваше си чакането определено, а и на съвсем прилична цена го взех- от 78лв на 46лв. Много удобен и мултифункционален.
Виж целия пост
# 590
Хайде, и аз с код за 25% за забавена/отказана поръчка. Още не мога да разбера кое ще получа и кое не от нея. Поръчах по няколко броя от показаните пътни чанти от Bobchita.
Виж целия пост
# 591
Вчера върнах анцуг на Пума https://www.aboutyou.bg/p/puma/obleklo-za-trenirane-7897309, за ММ ХЛ се оказа голям. Пишат, че парите ще са върнати около 6 май.
Може ли впечатления за обувките с тяхната марка - отговарят ли на номерата, нормални ли са като качество?
Виж целия пост
# 592
От да я чакам още да я намалят ,я изпуснах.
Поръчал ли е я някой?
Виж целия пост
# 593
за първи път има забавяне с връщането на пари,някой друг има ли?
Виж целия пост
# 594
Пристигнаха кецовете Puma и са разкошни!
https://m.aboutyou.bg/p/puma/niski-maratonki-ralph-sampson-4607483
За съжаление нямаше 40,5 и взех 41, но просто на марката съм за 40,5 имам малко празно при пръстите, но не е болка за умиране. 40,5 щяха да са и на ширина малко по-тесни. Очаквах нещо да не ми допадне, но - не.
Супер са и съм happy 😃🎈
Скрит текст:
Виж целия пост
# 595
Супер са!
Виж целия пост
# 596
Аз пък днес получих тези и много съм доволна 😁
Виж целия пост
# 597
Азалия🌺 , според теб кецовете Пума в сравнение с други маратонки, примерно Найк, отговарят ли си на номера?
И ние чакаме едни за дъщеря ми и тръпна в очакване  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 598
Да, аз имам 3 чифта Пума и всичките са 7,5 Взимам толкова, защото съм с широко стъпало. Разликата със 7 е незначителна в дължина, ама я усещам в ширина. От Найк аз не знам кой размер съм. Нищо не ми пасва. Имам Адидас, те са 40 2/3 но мъничко ми опират на палеца на десния крак, обаче 41 1/2 са ми големи. Скечърсите са ми 40 размер. Другите ми маратонки не са маркови. Гуменки и кецове на други марки са ми 41 и са ми точни до милиметър, не знам как става това. Tamaris, Jana, Jenny Fairy, Yellow Cab, Mustang.
Виж целия пост
# 599
Азалия Пумата е естествена кожа, нали?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия