Какво направих днес за себе си? (тема 13)

  • 58 784
  • 754
# 225
Ако ти се хапва сладко, можеш да си вземеш фурми. Simple Smile Също се водят (сушен) плод. Хапвах по 4 аз вместо плод един път на ден. Те засищат (долу-горе). Последно хапвах към 20:00ч.
Danylony , не е толкова трудно като се разсейваш или те разсейват да не мислиш постоянно за храна. Наистина има някои по-тегави дни, но не мислиш за храна и това е Simple Smile
Виж целия пост
# 226
Ако ти се хапва сладко, можеш да си вземеш фурми. Simple Smile Също се водят (сушен) плод. Хапвах по 4 аз вместо плод един път на ден. Те засищат (долу-горе). Последно хапвах към 20:00ч.
Danylony , не е толкова трудно като се разсейваш или те разсейват да не мислиш постоянно за храна. Наистина има някои по-тегави дни, но не мислиш за храна и това е Simple Smile
Здравей,а не ти ли прилошаваше първите дни?
Виж целия пост
# 227
Разходих се из магазините пеша, направих почти 12000 крачки. Взех си поръчка от амазон с два бестселъра на Имиро Килими и Фумитаке Кога Simple Smile Когато си отпочина, ще си сготвя вкусна здравословна вечеря с напазарените продукти, и ако миностане време, най-накрая ще прибера зимните дрехи от гардероба. Замислила съм преглед и разбор и след това нови попълнения Simple Smile
Виж целия пост
# 228
Купих си много хубаво бижу
Виж целия пост
# 229
Среща и разходка с мама. Купих си годжи бери.
Виж целия пост
# 230
Засадих си цветя в сандъчета и в градината.
Виж целия пост
# 231
Днес пих кафе в най-новата си и вече любима чаша...


Виж целия пост
# 232
Днес пих кафе в най-новата си и вече любима чаша...





     Чашата е страхотна! Откъде я купихте?
Виж целия пост
# 233
Ще ви изпратя линк в лично съобщение! Още една дама се интересуваше, но виждам, че са ми изтрили мнението с линка към страничката. Който иска, нека ми пише. Blush
Виж целия пост
# 234
Днес цял ден с дъщеря ми и майка ми се радвахме на хубавото време. Бяхме и на шопинг терапия и повървяхме доста. За пръв път качих малката на автобус, а самата аз съм шофьор и не се бях качвала от 4 -5 години. Накрая майка ми остана у дома за по кафе.🌷
Виж целия пост
# 235
Май разпознавам стила на Айлин Grinning
Аз пих кафе сутринта на спокойствие. Звучи дребно, нооо никак не е малко.
Виж целия пост
# 236
Чашата е великолепна, искам и аз такава Simple Smile
Днес вали и си чета вкъщи. Опитвам се вече втори ден да хапвам само плодове, фурми и като пригладнея много скир с чиа...
Сутринта правих упражнения...
Отрязах един мъж, който постъпваше подло и мисля, че е обвързан, но вече 2 ри месец продължава да ми пише...
Днес също ми писа.
Не ме дразни, не харесвам да блокирвам...
не му отговарям просто....
Виж целия пост
# 237
Като част от някои здравословни перипетии реших да премина на малко по-лека, зареждаща и здравословна храна този уикенд, направих си смути с банан, ягоди и боровинки. Беше супер вкусно и се надъхах, но не ми понесе. В момента съм на проба-грешка като при захранване на бебе. Теппърва разучавам какво ми понася и какво не, което е супер странно предвид възрастта ми.

Разсейвам се с документални филми и серии в Netflix, а по-късно смятам да се върна към любима, но леко оставена на заден план книга.

 
Виж целия пост
# 238
Интересно и аз от няколко дни променям здравословни и хранителни навици. В петък си направих йогийско прочистване на целия стомах, и се захраних със сварен ориз с масло. После спах като бебе. Изчетох доста неща за симптомите си, защото честно казано някои от тях ме постреснаха. Изключих хляба и всякакви зърнени храни, колкото и да ми е мъчно… няма повече филийка, топенка или палачинка, или любимите ми печива… просто явно поне засега трябва да се сбогувам с тях. Захар така и така не обичам та лесна работа, но хлебчето … и сега колко козунаци ще изпусна Cry Минах на нисковъглехидратен режим и от вчера си готвя вкусни неща, но гладът още ме гони (измамно чувство за глад). Добавка хром помага. Бая ми дойде със спирането на цигарите, и още повече нямам излишни килиграми. Но не искам на стари години да боря диабет.
Виж целия пост
# 239
Не ги изключвай кардинално, позволявай си от време на време каквото обичаш Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия