Какво направих днес за себе си? (тема 13)

  • 58 784
  • 754
# 480
Изчистих къщата и сготвих вкусни неща. Сипах си бира и гледам Усещане за жена.
Виж целия пост
# 481
Реших да си подарим свободна вечер с ММ. Работим по 12 часа дневно, тази седмица без почивен ден, заслужаваме си една вечер. Не всичко е пари и не всичко е на всяка цена.
Виж целия пост
# 482
Наканих се да отида на преглед, който отлагах мнооого време. Е, назначиха ми куп изследвания и още прегледи, но се надявам че вървя в правилната посока.
Виж целия пост
# 483
С половинката си направихме коктейли, пийваме ги на терасата и пушим пура.
Виж целия пост
# 484
Слушах коледни песни... през май 😳
Виж целия пост
# 485
Купих си кайсии, много ги обичам 😍
Виж целия пост
# 486
Слушах коледни песни... през май 😳
Ако имаш възможност, отиди във Финландия, при дядо Коледа. Там целогодишно е Коледа. Така ще можеш да се похвалиш, че си празнувала Коледа на дата, различна от 25.12.
Аз съм бил при дядо Коледа на 22.05.2018-чувствах се така, сякаш е Коледа.
Виж целия пост
# 487
Направих резервация за къмпинг. За поредна година ще посрещаме Джулая на морето. Nature Sunrise
Виж целия пост
# 488
Събудих се и о, чудо! Нищо не ме боли. Една по една напастите, които бяха ме сполетели започнаха да отшумяват. Времето е хубаво, благодарих на Бог за деня си, облякох си хубавите си летни дрехи, оправих си косата, закъснях за работа (сама съм си шеф), карам го леко и се моля за повече такива дни!
Виж целия пост
# 489
Благородно завиждам! Дай Боже да сме здрави, надявам се и аз скоро да се отърва от болежките. Планът за днес да ходя до офиса пропадна. Предпочетох да се наспя хубаво, и да се погледам още малко вкъщи, докато отново стана енергичното си аз. Наваксах и аз с педикюрче снощи.
Виж целия пост
# 490
Намазах се със сто неща за лице - там ежедневен крем, околоочен, ниацинамид, малко центела, слънцезащита, нарадвах се на цветята на балкона и се кефя как съм си направила упражненията от курса, даже водя с 5-6 напред.
Once зубър, always зубър. 🤓
Виж целия пост
# 491
Zabraven Profil, пожелавам ти го от сърце!! Здравето е наистина, ама наистина най-важното нещо!
Виж целия пост
# 492
Направих си втора татуировка 💉❤
Виж целия пост
# 493
Реших да взема по-радикални мерки и да се справя с 8-те излишни килограма, които свалям и качвам постоянно. Омръзна ми да съм постоянно гладна, а без грам сладко съм вече четвърти месец. Записах си час при Енджи Касабие и днес съм при нея. Надъхана съм и готова на всичко.
Вчера бях профилактично на зъболекар и се радвам, че там всичко е перфектно.
Виж целия пост
# 494
Реших да взема по-радикални мерки и да се справя с 8-те излишни килограма, които свалям и качвам постоянно. Омръзна ми да съм постоянно гладна, а без грам сладко съм вече четвърти месец. Записах си час при Енджи Касабие и днес съм при нея. Надъхана съм и готова на всичко.
Вчера бях профилактично на зъболекар и се радвам, че там всичко е перфектно.
Желая успех 🤘
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия