🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 2 (27.02 - 06.03) 🌴

  • 29 417
  • 621
# 75
Илиан не оцели ли една мишена в началото? Владо каза, че нямат оцелени.
Виж целия пост
# 76
Джулиана  решава задача от ядрената физика.Smile
Виж целия пост
# 77
Владо си вика за Ифугао. И на него му писна да губят. Smile
Виж целия пост
# 78
Драго - Бонток 5:3

Хехе, браво на Драго. Победа за Ифугао, но като цяло имат много слаби жени.
Виж целия пост
# 79
Юхууууу
Драго същински Робин Худ Grinning

Ама аз си мислех, че не може да си сменят стрелците. А то можело.

Ифугао спечелиха играта заради Драго!
Виж целия пост
# 80
Еее, най-после. За сега му се размина ан Драго. Те изгонят ли и него - една игра няма да вземат.
Виж целия пост
# 81
Мноооого се радвам за Драго!! Браво!!!!
Изключително симпатичен, възпитан, скромен и смирен мъж! Без Пейо ще е по-добре!
Виж целия пост
# 82
Добър вечер и аз нахлувам да кажа,че трите умни глави ще гонят Драго и то кой ще играе сигурно Ганка и Джуалиана!
И нека Бонток отидат на съвет да видим как ще се групират!
Виж целия пост
# 83
Браво на Драго Grinning Хубава игра.
Айде сега ще лъснат истинските отношения и в Бонток.

Владо как непринудено се радва и вълнува в игрите, заедно с участниците - пълни ми душата Hug
Виж целия пост
# 84
Да отбележа и слабата стрелба на ПъмпРън и Мила в играта.
Виж целия пост
# 85
Няма логика всъщност да има пренареждане на племената, защото това трябва да е награда за племето победител (освен ако не сменя притежателя си при всяка победа в игра). А каква награда би било това при положение, че това пренареждане (евентуално) би навредило и на племето победител, защото и при тях ще се пренаредят съюзите...

Колкото повече мисля, толкова повече си мисля, че няма да е това. Прекалено очевидно е. Нещо друго ще да е.

Мхмхм
Виж целия пост
# 86
Владо как непринудено се радва и вълнува в игрите, заедно с участниците - пълни ми душата Hug
Да!! Страхотен е!
Виж целия пост
# 87
Браво на Драго! Подозирам обаче, че любовта към него ще трае до следващата загуба.
Хайде сега да видим и истинските лица на Бонток!
Виж целия пост
# 88
Като победители , не им ли дадоха и някаква храна … малко и те да сложат някоя мазнинка Simple Smile
Виж целия пост
# 89
Йее! Най-после! Страхотен Драго!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия